Dlaczego sanepid uwięził ludzi w domach?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Jvs » 26 wrz 2020, o 15:11

Powiem wam jedno ja na sanepid podatków płacić nie mam ochoty!!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 15:47

Jvs pisze:
> Powiem wam jedno ja na sanepid podatków płacić nie mam ochoty!!!

ochoty możesz nie mieć i tak płacisz :D
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 16:03

Znieśli testy dla osób w izolacji i kwarantannie. Oszczędność? To zaczęło się żonglowanie dniami kwarantanny. Nadgorliwość i tyle.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 18:14

Na ten problem zwrócił uwagę dziennikarzy czytelnik, który poskarżył się, że jego żona, o której stwierdzono zakażenie, za 10 dni zostanie zwolniona z izolacji, a jego kwarantanna, która już się zaczęła, potrwa o 10 dni dłużej.

Czy to nie absurd? Przecież to ona ma koronawirusa, nie ja! Kwarantanna miała być krótsza, a u mnie będzie dłuższa – zastanawia się mieszkaniec Rudy Śląskiej.

To nie pomyłka. Choć brzmi kuriozalnie, to takie podejście jest zgodne z najnowszymi instrukcjami.

https://www.money.pl/gospodarka/absurdy ... 8768a.html

Instrukcje! Nawet nie treść rozporządzenia. Czyli odwołać się od decyzji i niech wskażą konkretny przepis. Albo wydać 5 stów na komercyjny test.
Na państwo nie możesz liczyć. On i potrafią tylko przymknąć na kolejne 10 dni a jak pójdziesz do sklepu to nawet do aresztu.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 18:28

"Zniesienie testów dla osób w kwarantannie doprowadzi do tego, że ci, którzy mieszkają wspólnie z osobą zakażoną, będą izolowani dłużej. Aby dowieść, że nie stwarzają zagrożenia, będą musieli na własny koszt przeprowadzić test."

Proste? Chcesz wrócić do pracy wywal 500 zł które dostanie stały klient gopsu na swoje 500+. Samograj:)
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 18:33

W sieci krąży wpis ratownika medycznego z Piły, który podważa względy bezpieczeństwa stosowane w związku z trwającą pandemią koronawirusa. Damian Garlick, ratownik medyczny z Piły za pośrednictwem Facebooka postanowił podzielić się tym, co myśli na temat pandemii koronawirusa - "Zobaczyłem naszą głupotę i widzę ją nadal. Zobaczyłem jak nigdy wcześniej, niepotrzebną śmierć ludzi, bo wmówiono nam szereg nieprawidłowych zachowań i większość nadal ich przestrzega" - pisze ratownik.Przepraszam, oni nazywają to badaniami, ale nic nie pokazują. Stworzone przez nich symulacje komputerowe pokazują to, co macie zobaczyć, bo chcieli i wywołali na całym Świecie PANDEMIĘ, ale strachu, złowrogości międzyludzkiej, braku empatii, współczucia". W dalszej części wpisui ratownik medyczny uważa, że badania, na które powołują się eksperci, to stworzone symulacje komputerowe, które mają tylko nakręcić na świecie pandemię strachu.Przepraszam, oni nazywają to badaniami, ale nic nie pokazują. Stworzone przez nich symulacje komputerowe pokazują to, co macie zobaczyć, bo chcieli i wywołali na całym Świecie PANDEMIĘ, ale strachu, złowrogości międzyludzkiej, braku empatii, współczucia". W dalszej części wpisui ratownik medyczny uważa, że badania, na które powołują się eksperci, to stworzone symulacje komputerowe, które mają tylko nakręcić na świecie pandemię strachu.Prosze posłuchac wirusologów swiatowych np z USA lub Francji ,mają odmienne zdanie na temat pseudo wirusa.To PLAN demia
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 18:41

Ale dlaczego ty ciągle nas przekonujesz a nie Sanepid i Policję? Sanepid żeby nie wydawał decyzji o kwarantannie na podstawie "fałszywych" testów i policję żeby zajęła się ściganiem przestępców a nie sprawdzaniem osób w kwarantannie.

Ty masz jakąś radę dla uwięzionych w domach osób? Mają wyjśc do sklepu? Nie pokazac się policjantowi w oknie. Co komu z twojego całodziennego pitolenia, że to plan demia? Od tego tym podobno juz tysiącowi osób w powiecie nie zrobi się lepiej.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 18:50

To jest najlepsze

Drugim wariantem jest wykonanie komercyjnego testu. Jego koszt waha się między 400 a 550 zł (dla porównania: NFZ płaci za test tylko 140 zł).

https://www.money.pl/gospodarka/absurdy ... 8768a.html

Państwo oszczędza na tobie 140 zł zamykając na kolejne 10 dni. Masz pecha, że nie ma żadnych wyborów. Wszyscy cudownie by ozdrowieli w dniu głosowania.
Na górę

Postautor: CoVitek » 26 wrz 2020, o 18:59

Gość pisze:
> Ale dlaczego ty ciągle nas przekonujesz a nie Sanepid i Policję? Sanepid
> żeby nie wydawał decyzji o kwarantannie na podstawie "fałszywych"
> testów i policję żeby zajęła się ściganiem przestępców a nie sprawdzaniem
> osób w kwarantannie.
>
> Ty masz jakąś radę dla uwięzionych w domach osób? Mają wyjśc do sklepu? Nie
> pokazac się policjantowi w oknie. Co komu z twojego całodziennego
> pitolenia, że to plan demia? Od tego tym podobno juz tysiącowi osób w
> powiecie nie zrobi się lepiej.
. prawda,a do tego jak masz sąsiadów [***] to każdy Twój ruch będzie odnotowany i zgłoszony. Tak na wszelki wypadek.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 19:04

CoVitek pisze:
> Gość pisze:
> > Ale dlaczego ty ciągle nas przekonujesz a nie Sanepid i Policję? Sanepid
> > żeby nie wydawał decyzji o kwarantannie na podstawie "fałszywych"
> > testów i policję żeby zajęła się ściganiem przestępców a nie sprawdzaniem
> > osób w kwarantannie.
> >
> > Ty masz jakąś radę dla uwięzionych w domach osób? Mają wyjśc do sklepu? Nie
> > pokazac się policjantowi w oknie. Co komu z twojego całodziennego
> > pitolenia, że to plan demia? Od tego tym podobno juz tysiącowi osób w
> > powiecie nie zrobi się lepiej.
> . prawda,a do tego jak masz sąsiadów [***] to każdy Twój ruch będzie odnotowany i
> zgłoszony. Tak na wszelki wypadek.


dlatego w sumie mnie cieszy ta rosnąca liczba zakażonych. niech przejdą to bezobjawowo. choroby nie życzę. ale jak dotknie to każdą rodzinę nawet w osobach dziadka czy ciotki to się przekonają jak to jest bo czasami zalatuje średniowieczem.
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 26 wrz 2020, o 21:51

Pozdrawiam ludzi myślących Covid jest absurdem
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... =BoxOpImg3
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 22:04

COV_FAKE pisze:
> Pozdrawiam ludzi myślących Covid jest absurdem
>
> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... =BoxOpImg3

Wal się. Życzę zakażenia. Pokażesz nam wtedy wszystkim jak lejesz na zalecenia sanepidu i unikasz kontroli policji.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 23:08

I wracamy do punktu wyjścia. Dodatkowe 10 dni aresztu domowego dowalane jest na podstawie wewnętrznej instrukcji bo rozporządzenie mówi tylko o dniu kontaktu z zarażonym.

https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000150601.pdf
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 26 wrz 2020, o 23:21

Tobie zaś - zdrowia, przede wszystkim umysłowego. Dużo podróżuję, nie znam nikogo kto zachorował i umarł na COVID. Ty znasz?
Wiem, wiem media podają "strasną pandemię" :) a media zawsze prawdę mówią. Podałem ci link rozmawia dwójka uczciwych naukowców specjalistów od wirusologii i genetyki... JA rozumiem że osobnik twojego pokroju musi mieć często kilka razy pisane i mówione

https://www.youtube.com/watch?v=MJPFuWZJmjs

Wpisz sobie poszukaj - matołku nazwisko Wolfgang Wodarg niemiec lekarz, były minister zdrowia - posłuchaj co on ma do powiedzenia...
Czy ty raczej jak już "mynyster" to Szumowski - musi być? :)
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 23:33

Wpisz sobie matole w google ilość osób w kwarantannie. Komu pomaga twoje pitolenie? idź z tym Wolfgangiem do Sanepidu. Pewnie powalisz ich na kolana. A jak już trafisz na kwarantannę to do policjantów którzy przyjadą ciebie sprawdzić puść filmik z youtube o doktorze od podpasek.

Na siłę grasz tutaj celebrytę który posiadł jakieś tajne wiadomości i objawia nam tutaj prawdę żeby naz wyzwolić. Twój świat to net jak widać. Całkowicie jesteś oderwany od realiów
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”