Koronawirusa już nie trzeba się bać....Rekordowy wzrost zakażeń koronawirusem. Ponad 600 nowych przypadków

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Jeremiah » 3 sie 2020, o 11:04

Pewnie. "Myślący" łyka tekst o odwrocie wirusa przed wyborami żeby potem łyknąć tekst o ofensywie wirusa po wyborach. Chyba taki myślący inaczej:)
Na górę

Postautor: Jeremiah » 3 sie 2020, o 12:39

Trwa epidemia koronawirusa, już nawet premier Mateusz Morawiecki przyznał, że jest źle i czeka nas kryzys (zaledwie miesiąc temu twierdził, że jesteśmy całkowicie bezpieczni). Choć zagrożenie trwa od pół roku, w Polsce dalej mamy problemy z przeprowadzeniem testów. Ale nie politycy.

Politycy właśnie dowiedzieli się, że mogą powtarzać badania tak często, jak zechcą i uznają za potrzebne. Nic przy tym za testy nie zapłacą - Kancelaria Sejmu zwróci im koszty.

Test na koronawirusa to w komercyjnym laboratorium koszt około 500 złotych, posłów mamy aż 460. Jeśli każdy z nich zechce się raz przebadać, z naszych podatków na ten cel już pójdzie 230 000 złotych! Co z biednym, szarym Kowalskim, który chce sprawdzić, czy przypadkiem nie złapał SARS-COV-2? Jeśli lekarz i sanepid nie skierują go na badania, zapłaci pełną kwotę.

Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polit ... vFS5MYOy3c
Na górę

Postautor: Jeremiah » 4 sie 2020, o 11:35

680. jak tak ma wyglądać odwrót to jak będzie wyglądał atak?
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2020, o 13:46

Jeremiah pisze:
> 680. jak tak ma wyglądać odwrót to jak będzie wyglądał atak?

https://www.bitchute.com/video/gGyXC5nYB92a/
Na górę

Postautor: asiaka » 4 sie 2020, o 19:44

Nośmy maseczki i chronmy się ludzie mysla ze to wymysl nie to nie jest wymysł bo pracuje przy tym i wiem, że to istnieje widze ludzi ktorzy umieraja i jakie maja powikłania ci którzy przezyja
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2020, o 23:40

asiaka pisze:
> Nośmy maseczki i chronmy się ludzie mysla ze to wymysl nie to nie jest
> wymysł bo pracuje przy tym i wiem, że to istnieje widze ludzi ktorzy
> umieraja i jakie maja powikłania ci którzy przezyja

Przedstaw się z nazwiska i podaj miejsce w którym pracujesz. Jeśli piszesz prawdę, podasz te dane, aby je można zweryfikować. Jeśli nie, to jesteś tylko obrzydliwym trollem. Więc jak, podasz te dane?
Na górę

Postautor: Jeremiah » 5 sie 2020, o 08:35

asiaka pisze:
> Nośmy maseczki i chronmy się ludzie mysla ze to wymysl nie to nie jest
> wymysł bo pracuje przy tym i wiem, że to istnieje widze ludzi ktorzy
> umieraja i jakie maja powikłania ci którzy przezyja

Przedstaw się z nazwiska i podaj miejsce w którym pracujesz. Jeśli piszesz prawdę, podasz te dane, aby je można zweryfikować. Jeśli nie, to jesteś tylko obrzydliwym trollem. Więc jak, podasz te dane?
Ty nawet się zarejestrować na forum nie masz odwagi. Ty będziesz weryfikował? Niby jak? Zadzwonisz do podanego miejsca pracy i sprawdzisz czy tam pracuje? Forumowy ty naprawdę jesteś dziwny jakiś
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2020, o 09:26

Jeremiah pisze:
> Ty nawet się zarejestrować na forum nie masz odwagi. Ty będziesz
> weryfikował? Niby jak? Zadzwonisz do podanego miejsca pracy i sprawdzisz
> czy tam pracuje? Forumowy ty naprawdę jesteś dziwny jakiś

Aby odpowiedzieć na taki post nie muszę się rejestrować. To, w jaki sposób bym to zweryfikował, to moja sprawa. Nic ci do tego. Dziwny to ty jesteś, bo widzę, że nap..lasz na temat korony od jakiegoś czasu dość intensywnie. Płaca ci za to?
Na górę

Postautor: Jeremiah » 5 sie 2020, o 09:36

Tak jak tamten nie musi podawać tobie nazwiska i zakładu pracy. Jak zwykle brak logiki. wymagasz od gościa danych personalnych i podania zakładu od pracy a od siebie nic. Ty będziesz weryfikował? A kim ty jesteś?:)
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2020, o 09:51

Jeremiah pisze:
> Tak jak tamten nie musi podawać tobie nazwiska i zakładu pracy. Jak zwykle
> brak logiki. wymagasz od gościa danych personalnych i podania zakładu od
> pracy a od siebie nic. Ty będziesz weryfikował? A kim ty jesteś?:)

Ja nie podaję bzdurnych rewelacji z mojego miejsca pracy. Nie twój biznes kim jestem. Nie straszę trollu koronawirusem jak ty. Ile zarabiasz na sianiu paniki?
Na górę

Postautor: Jeremiah » 5 sie 2020, o 10:10

Nie twój biznes kim ktoś jest. Nazywasz kogoś trollem podaj swoje nazwisko. Za nudno było na forum?
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2020, o 11:06

Ja sami widzicie, mamy forumowego trolla. Zamiast próbować poznać temat, straszy ludzi codziennie. Może mu za to płacą?

Tutaj macie przykład lekarki, mądrej i odważnej kobiety. Została zawieszona w prawie wykonywania zawodu przez "Izbę Lekarską", bo mówiła prawdę, ale to było niezgodne z "prawdą" polskiego(?) MZ.

https://www.youtube.com/watch?v=vQvYWMvBG6M&t=1360s
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2020, o 00:08

Kolejny przykład lekarki, która "Izbie lekarskiej się nie kłania".
Może te Izby Lekarskie są zbędne (może nawet szkodliwe)? Właściwie do czego potrzebne są te Izby lekarskie? Czy w wielu krajach Unii występuje ten twór biurokratyczny? Może ktoś zna ten temat dokładnie i mi (nam?) to zagadnienie wyjaśni w sposób prosty i klarowny.

https://www.youtube.com/watch?v=kktugPe ... x=16&t=89s
Na górę

Postautor: Jeremiah » 6 sie 2020, o 08:48

asiaka pisze:
> Nośmy maseczki i chronmy się ludzie mysla ze to wymysl nie to nie jest
> wymysł bo pracuje przy tym i wiem, że to istnieje widze ludzi ktorzy
> umieraja i jakie maja powikłania ci którzy przezyja

Przedstaw się z nazwiska i podaj miejsce w którym pracujesz. Jeśli piszesz prawdę, podasz te dane, aby je można zweryfikować. Jeśli nie, to jesteś tylko obrzydliwym trollem. Więc jak, podasz te dane?
weryfikator się znalazł. który nawet nie ma odwagi się zarejestrować na forum:):):)
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2020, o 09:33

Jeremiah pisze:
> weryfikator się znalazł. który nawet nie ma odwagi się zarejestrować na
> forum:):):)

Ile ci płacą za sianie paniki na forum trollu?
Twoje dane użyte do rejestracji są tak samo prawdziwe, jak twoje informacje na temat koronowirusa i COVID-19.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”