Nowa szkoła od 2020

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 sie 2021, o 12:12

Jestem wolnościowcem, nauczycielem, który bardzo marzył o wolnej Polsce. Rozpoczęłam pracę w szkole w stanie wojennym, w 1982 r. Uważam, że w interesie bezpieczeństwa w szkole nauczyciele powinni się zaszczepić, ale jestem przeciwna przymusom - powiedziała PAP małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.

Jeżeli są argumenty naukowe na to, że szczepionka dla dzieci jest bezpieczna, to zgadzam się, że można dzieci szczepić. Ale decyzję o tym powinny podjąć tylko i wyłącznie rodzice, a nie jakieś zewnętrzne gremium. Wierzę w mądrość rodziców. Rozumiem też, jeśli mają różnego rodzaju wątpliwości - powiedziała kurator.


Nowak skrytykowała także pomysł, by akcje szczepień uczniów prowadzić na terenie szkół.

- Absolutnie się z tym nie zgadzam. Mam obawy, że wcielenie takiego pomysłu w życie doprowadzi do wojny polsko-polskiej, a nie chcę, by taka przetoczyła się przez szkołę - powiedziała kurator, zaznaczając, że "szkoła potrzebuje spokoju".


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-szczepienia-w-szkolach-barbara-nowak-to-doprowadzi-do-wojny,nId,5399823#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Brawo
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 19:59

Chcemy, by 1 września do szkół wrócili wszyscy, bez dzielenia na zaszczepionych i niezaszczepionych – powiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek w wywiadzie dla „Kuriera Lubelskiego”. Dodał, że jest przeciwnikiem obowiązku szczepień dla nauczycieli i uczniów.

https://prawy.pl/115223-minister-czarnek-przeciwko-segregacji-sanitarnej/
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 20:10

Gość pisze:
> Chcemy, by 1 września do szkół wrócili wszyscy, bez dzielenia na
> zaszczepionych i niezaszczepionych – powiedział minister edukacji i nauki
> Przemysław Czarnek w wywiadzie dla „Kuriera Lubelskiego”. Dodał, że jest
> przeciwnikiem obowiązku szczepień dla nauczycieli i uczniów.
>
> https://prawy.pl/115223-minister-czarnek-przeciwko-segregacji-sanitarnej/

A ja szczepię dziecko i nie życzę sobie, żeby miało kontakt z niezaszczepionym nauczycielem.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 20:18

Bardzo lubię ptysie,
Na górę

Postautor: Zxc12 » 5 sie 2021, o 20:21

Gość pisze:
> A ja szczepię dziecko i nie życzę sobie, żeby miało kontakt z niezaszczepionym
> nauczycielem.

To zmień szkołę albo ucz sam/sama swoją pociechę... Masz tyle do gadania, co na forum...
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 20:23

Gość pisze:
> Bardzo lubię ptysie,

A ja jestem normalny i wolę Balbinki.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 20:25

Zxc12 pisze:
> Gość pisze:
> > A ja szczepię dziecko i nie życzę sobie, żeby miało kontakt z niezaszczepionym
> > nauczycielem.
>
> To zmień szkołę albo ucz sam/sama swoją pociechę... Masz tyle do gadania, co na
> forum...

Niezaszczepionych jest prawie połowa policjantów. Tez mam im powiedzieć przy kontroli że sobie nie zyczę?
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 20:30

> A ja szczepię dziecko i nie życzę sobie, żeby miało kontakt z niezaszczepionym
> nauczycielem.

A co z kontaktem z rówieśnikami, którzy też nie są zaszczepieni?
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 20:32

Gość pisze:

> A ja szczepię dziecko i nie życzę sobie, żeby miało kontakt z niezaszczepionym
> nauczycielem.

To po co szczepisz dziecko skoro masz się bać niezaszczepionego nauczyciela??? Nie wierzysz w ochronną moc szczepionki? Tak pitolisz dla samego pitolenia.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 20:48

> A ja szczepię dziecko i nie życzę sobie, żeby miało kontakt z niezaszczepionym
> nauczycielem.

Ty, francowaty a z kim ty masz to dziecko z Damianem?
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 20:50

Gość pisze:
> > A ja szczepię dziecko i nie życzę sobie, żeby miało kontakt z niezaszczepionym
> > nauczycielem.
>
> Ty, francowaty a z kim ty masz to dziecko z Damianem?


No właśnie. Ciągle forumowy zajęty defekacją a nagle ma dziecko. Kobiety zwyzywał od suk, tirówek i ulicznic. Strach się pytać z kim ma to dziecko
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 20:52

Gość pisze:
> > A ja szczepię dziecko i nie życzę sobie, żeby miało kontakt z niezaszczepionym
> > nauczycielem.
>
> Ty, francowaty a z kim ty masz to dziecko z Damianem?


Uuuuuu. Nieźle się naprułeś. Damian to partner forumowego. :)
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 20:59

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > > A ja szczepię dziecko i nie życzę sobie, żeby miało kontakt z
> niezaszczepionym
> > > nauczycielem.
> >
> > Ty, francowaty a z kim ty masz to dziecko z Damianem?
>
>
> Uuuuuu. Nieźle się naprułeś. Damian to partner forumowego. :)

No no, to on z nim ma to dziecko.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 21:01

Nie strasz, że forumowy od defekacji ma dzieci. Jak odziedziczą po nim inteligencję to zawsze będziemy w mieście jakiegoś pajaca.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2021, o 21:06

Gość pisze:
> Nie strasz, że forumowy od defekacji ma dzieci. Jak odziedziczą po nim
> inteligencję to zawsze będziemy w mieście jakiegoś pajaca.

Jeszcze nie, ale słuchają pani Płatek i bardzo się starają XD.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”