Wybory 2020

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 lip 2020, o 10:06

Jeremiah pisze:
> Ty się zdecyduj. Albo to biznesmen który chciał budować dwie wieże w
> Warszawie albo starszy pan z kotem. Najlepiej zostać w domu. PIS i PO to
> jedno zło
ble, ble, ble, więc wskaż wg siebie to dobro i nie pouczaj bo niczym sie różnisz się od nich
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2020, o 10:27

Nie można uciekać od odpowiedzialności,życie to podejmowanie decyzji, nie możemy byż egoistami trzeba myśleć o przyszłych pokoleniach
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2020, o 11:58

Trzaskowski kompletnie nie nadaje się na prezydenta ,wśród rodzimych polityków przekroczył granicę absurdu obiecując 200 zł dla matek.Tak kłamliwego , manipulującego , płytkiego człowieka strach obsadzać na jakimkolwiek stanowisku , a co dopiero prezydent kraju..Nie jestem za Dudą (nie głosowałem pięć lat temu i teraz w pierwszej turze na niego) Ale teraz widzę że jest to zdecydowanie lepszy wybór od Trzaskowskiego.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2020, o 20:14

on nigdy nie odklei się od prezesa wiec może lepiej jak prezydentem zostałby prezes,po co takie parodie ?
Na górę

Postautor: Jeremiah » 7 lip 2020, o 21:22

Jeremiah pisze:
> Ty się zdecyduj. Albo to biznesmen który chciał budować dwie wieże w
> Warszawie albo starszy pan z kotem. Najlepiej zostać w domu. PIS i PO to
> jedno zło
ble, ble, ble, więc wskaż wg siebie to dobro i nie pouczaj bo niczym sie różnisz się od nich
Sam zacząłeś od pouczeń innych więc o co tobie chodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2020, o 22:31

Zaglosuje na Trzaskowskiego, trzeba dać szansę, może będzie lepszym Prezydentem.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2020, o 06:27

Gość pisze:
> Zaglosuje na Trzaskowskiego, trzeba dać szansę, może będzie lepszym
> Prezydentem.
Zanim coś napiszesz - pomyśl!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2020, o 07:09

Działania pana Trzaskowskiego nie mają nic wspólnego z działaniami na rzecz m.in. budowania pozytywnych relacji, zbliżania, harmonii, tworzenia przyjaznej atmosfery, pobudzania zaufania.
Proszę zobaczyć i sprawdzić, co zrobił niedawno przyjazny mu brukowiec „Fakt” na temat Prezydenta pana Andrzeja Dudy- typowa perfidna manipulacja i na dodatek pan Trzaskowski nie robi tego sam.
To pan Prezydent Andrzej Duda podaje mu dłoń, a pan Trzaskowski pięść, jeśli mówi, że pozamyka media publiczne, wyrzuci dziennikarzy, zamknie Instytut Pamięci Narodowej, itd. Jednym słowem chce niszczyć wolne polskie media, historię, kulturę polską.
Pamiętacie państwo, co było ze sztuką „Klątwa”, która uderzyła przede wszystkim w świętość, a jest nią dla naszego narodu nasz Ojciec Święty Jan Paweł II. Przecież pan Trzaskowski tej sztuki nie skrytykował, wręcz bronił.
Polacy nie dajmy się omamić ignorantom, kłamcom i burzycielom dobrego porządku polskiego.
Uprawiacze czarnego pijaru, czyli pan Trzaskowski i jego świta i „sok z buraka” przygotowują sobie podatny grunt, czyli takie osoby, które za nimi pójdą jak w dym i wykorzystają ich do walki z obecną formacją rządzącą, jako „własne narzędzia do walki Polaka z Polakiem”, by tym samym osiągnąć swój diabelski cel- zamiar wywrócenia Polski do góry nogami.
Chcą to osiągnąć za wszelką cenę, idąc po trupach obecnej polskiej i sprawiedliwej demokracji, stwarzając przy tym dla siebie taką przychylną im sytuację, by tym samym dalej się rozwijać i działać na zgubę Polski. Byle by tylko odsunąć rządzących od władzy.
Czy tego chcemy Drodzy Polacy, a co będzie dalej ? Przecież pseudo –program pana Trzaskowskiego jest mrzonką i „czarną grudką obietnic bez pokrycia.” Przypomnijcie sobie naszą bolesną historię i uzależnienie Polski od mocarstw, które nie są nam przychylne
Pamiętamy, jak chciano nam przyporządkować dużą kwotę uchodźców. Czy chcemy takiej sytuacji, jaka jest w Niemczech, we Włoszech i w innych krajach?
Chcemy, żeby sprowadzili takie na nas niebezpieczeństwo?
Trzaskowski i jego świta zgodzą się na każde warunki, które zaproponuje pani A. Merkel a może i pan Putin.
Polacy, dobrze zastanówcie się, zanim oddacie swój głos 12 lipca.
To już nie są żarty i gdybania.
Polaku, opowiedz się za Prawdziwą, Polską i Patriotyczną Racją Stanu. To „nasze być albo nie być”.
Nasza polska decyzja zaważy na wielu polskich sprawach.
Brak decyzji i nie pójście na wybory, to też decyzja.
Potem możesz tego żałować, że swoją decyzją doprowadziłeś i otworzyłeś drogę do wielkiej i nieodpowiedzialnej wolty pana Trzaskowskiego wobec narodu polskiego.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2020, o 08:29

Nie wierzę w to że ktoś z kolejnych będzie lepszy, wszyscy kolejni oby tylko nie byli gorsi
Na górę

Postautor: Antysyst » 8 lip 2020, o 14:54

"Święte słowa" Prezesa Kaczyńskiego. Może jego posłuchacie.
https://www.facebook.com/jacek.fogiel/v ... 3875/?t=26
Na górę

Postautor: Gość » 8 lip 2020, o 19:11

Mam dość niemej pierwszej damy,pracy na rzecz bezrobotnych -bo im się nie opłaca , rządów Kaczyńskiego, krzyków,chamstwa,kpiny i zastraszania.Chcę powrotu do normalności, szacunku i poważnego traktowania ludzi.
Na górę

Postautor: mundzio » 8 lip 2020, o 21:45

Gość pisze:
> Mam dość niemej pierwszej damy,pracy na rzecz bezrobotnych -bo im się nie
> opłaca , rządów Kaczyńskiego, krzyków,chamstwa,kpiny i zastraszania.Chcę
> powrotu do normalności, szacunku i poważnego traktowania ludzi.

Możesz mnie uświadomić kiedy to zwykli ludzie traktowani byli poważnie.
Na górę

Postautor: Elke » 8 lip 2020, o 22:59

Ludzie są mądrzy i wiedzą, że jedyny słuszny wybór to Prezydent Andrzej Duda.
Na górę

Postautor: Memory » 9 lip 2020, o 00:16

Gość pisze:
> Mam dość niemej pierwszej damy,pracy na rzecz bezrobotnych -bo im się nie
> opłaca , rządów Kaczyńskiego, krzyków,chamstwa,kpiny i zastraszania.Chcę
> powrotu do normalności, szacunku i poważnego traktowania ludzi.
Ludzie.
Wolność nie jest dana na zawsze ale jest zadana.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2020, o 08:38

Ludzie platformy dzielą Polskę na A i B.
Ten podział wróci wraz z Trzaskowskim. Więcej się dowiesz na stronie
www.rafalnieklam.pl
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”