No i musiałam zawiesić działalność.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 19:48

A jak Wy ? Zrobił ktoś podobnie ?

Zdrowia życzę i pozdrawiam
Na górę

Postautor: doradca » 6 kwie 2020, o 20:47

Dlaczego nie ubiegasz sie o zwolnienie ze skladek i pomostowe ? Przeciez masz tarcze, tarcza wyzywi, tarcza ubierze itd wedle uznania.Tak z ciekawosci zapytam - komus udalo sie dodzwonic na infolinie i uzyskac potrzebne informacje, czy rozwiac watpliwosci ?
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 21:16

ja już się pogodziłam i przygotowałam rodzinę, że teraz mężczyźni pójdą polować, a my kobiety będziemy wychowywać dzieci, uprawiać, hodować, wyprawiać skóry, itd. I jakoś to będzie, oby zdrowie. Ale fajnie, że ktoś zaczął ten temat merytorycznie, zus tarcza antykryzysowa (chyba tylko do jutra)
Na górę

Postautor: katia » 6 kwie 2020, o 21:29

:twisted: :panzielony: za takie wynagrodzenia to ja wole korona wirusa
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 21:34

:twisted: :panzielony: za takie wynagrodzenia to ja wole korona wirusa
Jest forumowy. Pewnie wielu forumowiczów podziela twoje zdanie. Mamy tobie życzyć spełnienia marzeń?
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 22:23

Przeczekajmy wszyscy ten 'trudny czas' ... To musi się skończyć
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 17:22

ja już się pogodziłam i przygotowałam rodzinę, że teraz mężczyźni pójdą polować, a my kobiety będziemy wychowywać dzieci, uprawiać, hodować, wyprawiać skóry, itd. I jakoś to będzie, oby zdrowie. Ale fajnie, że ktoś zaczął ten temat merytorycznie, zus tarcza antykryzysowa (chyba tylko do jutra)
Forumowy jest teraz matką rodziny, która będzie wyprawiać skóry. Ojcem już była. Yebłem. :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 18:02

A skąd wiesz, ze to forumowy? Ip jego znasz?
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 18:10

A skąd wiesz, ze to forumowy? Ip jego znasz?
On ma swój niepowtarzalny styl. Wydaje mu się , że jest dowcipny, mało, że to są inteligetne dowcipy ale to nie idzie w parze z jego durnotą i stąd wiadomo,że to on :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 18:15

Po prostu forumowy (jak wolisz Monia Zgred) widzą świat stereotypowo i ich "dowcip" zawsze jest w tych stereotypach zamknięty. Przyczyną tego jest ograniczenie umysłowe i podatność na manipulację. :P
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 21:15

Monia zawiesiła działalność. Przestała zwozić fajki z Ukrainy dla męża Węgra :lol: :lol:
Na górę

Postautor: DzaspeR » 8 kwie 2020, o 21:48

On ma swój niepowtarzalny styl. Wydaje mu się , że jest dowcipny, mało, że to są inteligetne dowcipy ale to nie idzie w parze z jego durnotą i stąd wiadomo,że to on :panzielony:
Czyli każdy kto ma odmienne zdanie niż ty jest forumowym. Genialne.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 21:53

Czyli każdy kto ma odmienne zdanie niż ty jest forumowym. Genialne.
Głupkowate, schematyczne wpisy,chamowate pseudo żarty nie nadają sie nawet do podjęcia dyskusji więc jak tutaj mówić o odmiennych zdaniach? :lol:

To ciągłe podszywanie się pod inne postacie jest już jakieś chore. Wystarczy go lekko nakręcić i zaczyna bluzgać sam wyjawiając, że to on :P
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 22:02

Czyli każdy kto ma odmienne zdanie niż ty jest forumowym. Genialne.
Ten, któremu odpowiadasz miał chyba na myśli nie tyle odmienne zdanie lub poglądy, ale sposób ich prezentowania (przynajmniej ja tak to odebrałem). W tym na pewno ma rację, że są tacy, którzy ze względu, na niezbyt lotny, schematyczny i przewidywalny (często prymitywny i wulgarny) sposób wypowiedzi, są łatwo rozpoznawalni na forum. A że przy okazji nie są zbyt inteligentni, to padają łatwym łupem doświadczonych forowiczów - wyjadaczy :twisted:, którzy zapędzają ich w kozi róg i wykorzystują ich liczne słabości. Nazwali ich tu forumowymi, ale przecież jest to i tak delikatne określanie dla, oględnie mówiąc, "niedelikatnych" i mało rozgarniętych rozmówców na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 22:54

zdrowy psychicznie i fizycznie jest nieustający dyżurny forumowy, pełni on wartę na forum codziennie od 5.30 do 23.00 jako obrońca pis i kościoła. Taki właśnie jest wzór człowieka który IQ ma około 150 a mądrość jego nie zna granic, wiedza ograniczona tylko googlami. Ze siedzi zamknięty w czterech ścianach razem z kompem po 18-19 godz codziennie ? To widomy znak że reszta która tak nie robi to nienormalni , idioci, debile i wrogowie państwa. Z dyżurnego cza brać przykład, pisać po 500 postów dziennie o zelniku,dywanach, szczaniu na rece , krowie i oborze i setce powtarzających się na okrągło słów bo to świadczy jaką nieogarnioną wiedzę posiadł dyżurny forumowy. Wydaje mi się że siedzi w pampersie i szczy do wiadra które ma obok siebie, nie wiem jak z jedzeniem, prawdopodobnie żywi się własnymi postami. Niedościgniony wzór cnót, NIE JEST WARIATEM, to reszta troche nie teges
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”