Wsparcie duchowe w trudnym czasie...

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 16:21

Strona główna parafii:

http://www.nsjtomaszowlub.pl/

Drodzy Parafianie

W obecnej sytuacji jest mi bardzo trudno organizować funkcjonowanie parafii, które wiąże się z wysokimi kosztami (pensje pracowników, ogrzewanie kościoła, energia elektryczna). Od czterech niedziel nie zbieramy ofiar. Na ukończeniu jest nowy ołtarz dla naszego kościoła, który zamówiłem jeszcze przed pandemią i wpłaciłem zaliczkę 50% kosztów. Gorąco zwracam się do Was o wsparcie finansowe, za które z całego serca dziękuję.

Dane do wpłaty:

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
w Tomaszowie Lubelskim

44 1240 2832 1111 0000 3297 2876

Nie ma to jak wsparcie duchowe w tym trudnym czasie....
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 16:27

Strona główna parafii:

http://www.nsjtomaszowlub.pl/

Drodzy Parafianie

W obecnej sytuacji jest mi bardzo trudno organizować funkcjonowanie parafii, które wiąże się z wysokimi kosztami (pensje pracowników, ogrzewanie kościoła, energia elektryczna). Od czterech niedziel nie zbieramy ofiar. Na ukończeniu jest nowy ołtarz dla naszego kościoła, który zamówiłem jeszcze przed pandemią i wpłaciłem zaliczkę 50% kosztów. Gorąco zwracam się do Was o wsparcie finansowe, za które z całego serca dziękuję.

Dane do wpłaty:

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
w Tomaszowie Lubelskim

44 1240 2832 1111 0000 3297 2876

Nie ma to jak wsparcie duchowe w tym trudnym czasie....

Księże Prałacie pierwszy datek już poszedł, z wyrazami szacunku mieszkaniec Tomaszowa.
Na górę

Postautor: n11k » 5 kwie 2020, o 17:22

Kto może daje,ktoś organizuje zbieranie pieniaczy na walkę z tym wirusem, a kościół NIC NIE PRZEKAZAŁ,A LECZ ODWROTNIE DAAAAAJ ......... :lol: :?
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 17:27

nie mam nic przeciw wariatom i fanatykom by wspomagali klechy w trudnym dla nich okresie BEZ TACY. Chcę aby pis kierowało pieniądze wspólne nie do kościołów a na walkę z wirusem. Obłąkanych ci u nas dostatek, więcej nie trzeba bo państwo nie wytrzyma i będzie gruzów kupa i goła dupa
Na górę

Postautor: DzaspeR » 5 kwie 2020, o 18:05

Naprawdę?dobrze,lepiej żerujcie na swoich parafianach niż na moich podatkach. Chociaż doskonale wiem, że to tylko pobożne życzenia. Wstydu nie macie!
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 18:09

Przecież to jest tylko prośba. Nikt nikogo nie zmusza. Co się nakręcacie?
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 18:22

Księże Prałacie a do kogosz to ma się o pomoc zgłosić biedny parafianin, który wraz z żoną przez epidemię nie pracuje i nie zarabia. Ma do zapłacenia rachunki i troje dzieci na utrzymaniu???
Na górę

Postautor: DzaspeR » 5 kwie 2020, o 18:23

Ja bym raczej nazwał to wypowiedzią własnej opinii. Trzeba się liczyć również i z negatywnym nastawieniem innych osób ( jak np. ja). Kto zechce ten wpłaci. Ale nie nazywajmy realnych pieniędzmi wsparciem duchowym. Jedno mija się z drugim. Najważniejsze są teraz budynki z całą paleta przywileji czy placówki medyczne które tych przywileji nie mają?
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 18:27

Ja bym raczej nazwał to wypowiedzią własnej opinii. Trzeba się liczyć również i z negatywnym nastawieniem innych osób ( jak np. ja). Kto zechce ten wpłaci. Ale nie nazywajmy realnych pieniędzmi wsparciem duchowym. Jedno mija się z drugim. Najważniejsze są teraz budynki z całą paleta przywileji czy placówki medyczne które tych przywileji nie mają?

Ten kto zakładal temat dał tytuł sarkastyczny raczej. Większośc to załapała. :roll: Opinie masz prawo wyrazić ale w czym masz problem? Chcesz wpłacisz. Nikt nie zmusza.Sam możesz dać taki apel o wsparcie dla siebie. A kto tobie zabroni?
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 18:41

Lepiej myśleć niż wierzyć. To ludzie wymyślili sobie bogów. Na swój obraz i podobieństwo.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 18:45

Lepiej myśleć niż wierzyć. To ludzie wymyślili sobie bogów. Na swój obraz i podobieństwo.
I cały twój efekt życiowego myślenia to pitolenie durnotna tym forum.Wolnomularz tomaszowski :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 19:25

I cały twój efekt życiowego myślenia to pitolenie durnotna tym forum.Wolnomularz tomaszowski :lol: :lol:
nic nie piszesz o szczaniu na rece, zelniku ,dywanach i innych urojeniach? Czyżbyś wziął nieco leków? nieustający dyżurny, smród od ciebie bije jak woda z fontanny, rozpoznac można każdy wpis
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 19:28

nic nie piszesz o szczaniu na rece, zelniku ,dywanach i innych urojeniach? Czyżbyś wziął nieco leków? nieustający dyżurny, smród od ciebie bije jak woda z fontanny, rozpoznac można każdy wpis
I to wszystko wyczytałeś w Księgach Jakubowych :?: :lol: Ale ty jesteś rąbnięty
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 22:13

Kto może daje,ktoś organizuje zbieranie pieniaczy na walkę z tym wirusem, a kościół NIC NIE PRZEKAZAŁ,A LECZ ODWROTNIE DAAAAAJ ......... :lol: :?
Cieszyn: 180 tys. zł od księży na pomoc szpitalowi

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... ign=chrome
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 09:08

Zwykła prośba o wsparcie. Zadnego przymusu. A ten co nie chodzi do kościoła wściku dostał
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”