Wsparcie duchowe w trudnym czasie...

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 09:13

A co ty nie wiesz, że w tym temacie ma najwięcej do powiedzenia ten co wogle nie chodzi do kościoła i nigdy grosza na ofiarę nie dał?
Na górę

Postautor: zgred » 6 kwie 2020, o 09:33

Szczerze powiedziawszy nie rozumiem negatywnych wypowiedzi w tym wątku... Kto chce ten coś od siebie da, kto nie zechce nie da nic. Dywagacje na temat "co kościół robił, robi czy zrobi" są zupełnie nie na miejscu. Wolność wyznania, wolność sumienia, wspieraj kogo chcesz a bezinteresowny hejt wsadź sobie w buty, większy urośniesz.
Na górę

Postautor: DzaspeR » 6 kwie 2020, o 11:07

Szczerze powiedziawszy nie rozumiem negatywnych wypowiedzi w tym wątku... Kto chce ten coś od siebie da, kto nie zechce nie da nic. Dywagacje na temat "co kościół robił, robi czy zrobi" są zupełnie nie na miejscu. Wolność wyznania, wolność sumienia, wspieraj kogo chcesz a bezinteresowny hejt wsadź sobie w buty, większy urośniesz.
I bardzo dobrze. Z góry lepiej się leje na katotalibów. Nie na miejscu jest to że oni utrzymują się z moich podatków. Chcecie utrzymywać czarnych pasożytów? Proszę bardzo. Ale niech rząd nie zmusza mnie do togę; co robi. I zapewne będzie robił. Zatem jak mam was określać katotaliby? Ludzie zacofani,bez ogłady czy ciemni? A może mam się do was zwracać parafianie? Zresztą to jedno i to samo...ciemnotę.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 11:42

I bardzo dobrze. Z góry lepiej się leje na katotalibów. Nie na miejscu jest to że oni utrzymują się z moich podatków. Chcecie utrzymywać czarnych pasożytów? Proszę bardzo. Ale niech rząd nie zmusza mnie do togę; co robi. I zapewne będzie robił. Zatem jak mam was określać katotaliby? Ludzie zacofani,bez ogłady czy ciemni? A może mam się do was zwracać parafianie? Zresztą to jedno i to samo...ciemnotę.
Burak lewacki jestes.
Na górę

Postautor: DzaspeR » 6 kwie 2020, o 12:07

Burak lewacki jestes.
Pies cię jeb**ł i ksiądz też...ciemnoto.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 12:40

Pies cię jeb**ł i ksiądz też...ciemnoto.
Tekst zaczerpnięty z Ksiąg Jakubowych tomaszowski wolnomularzu? :lol: :lol:
Na górę

Postautor: DzaspeR » 6 kwie 2020, o 12:53

Źródło wczesno smoleńskie.
Na górę

Postautor: zgred » 6 kwie 2020, o 12:54

No niech mi ktoś zaprzeczy że to nie admin sieje ten zamęt? To są jaja, wyzwiska w każdym temacie jaki by się nie pojawił, zwykły chlew nie forum...
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 12:55

Źródło wczesno smoleńskie.
Zawsze się wysypiesz forumowy cokolwiek byś w nicka wpisał. Jak tam. Byłeś dziś w oborze i nasikałeś na ręce?
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 12:56

No niech mi ktoś zaprzeczy że to nie admin sieje ten zamęt? To są jaja, wyzwiska w każdym temacie jaki by się nie pojawił, zwykły chlew nie forum...

Tak. Tak. Już był temat o przedwczesnym wytrusku admina który krzyczał Monia. Ale ty jesteś porąbany :P
Na górę

Postautor: DzaspeR » 6 kwie 2020, o 12:59

Zawsze się wysypiesz forumowy cokolwiek byś w nicka wpisał. Jak tam. Byłeś dziś w oborze i nasikałeś na ręce?
A tu mamy przełożenie z języka Adamowego na współczesny. Nie oczekuję po tobie że to zrozumiesz.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 13:03

A ja po tobie już się wszystkiego spodziewam :P Zawsze zaskoczysz. A to, że prezydent do ciebie dzwoni a to , że widziałeś Zelnika na latającym dywanie lądującego na tomaszowskim lądowisku. Tobie się wydaje , że to jakieś super inteligentne dowcipy ale to nie idzie w parze z twoją oczywistą głupotą i wychodzi to co wychodzi
Na górę

Postautor: DzaspeR » 6 kwie 2020, o 13:07

A ja po tobie już się wszystkiego spodziewam :P Zawsze zaskoczysz. A to, że prezydent do ciebie dzwoni a to , że widziałeś Zelnika na latającym dywanie lądującego na tomaszowskim lądowisku. Tobie się wydaje , że to jakieś super inteligentne dowcipy ale to nie idzie w parze z twoją oczywistą głupotą i wychodzi to co wychodzi
:) Jesteś/cie przeeeee zabawni jak dajecie upust swojej złej naturze...parafianie.
Na górę

Postautor: BYKU » 6 kwie 2020, o 13:09

Ty byś tak fikał w kraju muzułmańskim. Do katolików jesteś bohater. Jak tobie brakuje tematu Kler w Polsce :P :lol:
Na górę

Postautor: DzaspeR » 6 kwie 2020, o 13:12

Ty byś tak fikał w kraju muzułmańskim. Do katolików jesteś bohater. Jak tobie brakuje tematu Kler w Polsce :P :lol:
Puki co ten kraj zalewa katolicyzm. Więc się nie pręż tylko nadstaw drugi policzek.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”