Stomatolog pilne

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 11:50

Witam czy w Tomaszowie przujmuje jakiś stomatolog?
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 11:52

czytałam gdzieś,że p.Wojciechowski
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 12:58

Chodzi o stomatologa który moze w gabinecie wykonać rtg
Na górę

Postautor: iki » 4 kwie 2020, o 13:24

tel. 502247567 Tomaszow
Na górę

Postautor: Asa » 20 kwie 2020, o 20:28

czytałam gdzieś,że p.Wojciechowski
Tak.
Na górę

Postautor: oplam » 20 kwie 2020, o 23:16

A nie można po prostu poszukać w internecie? Na pewno się ktoś znajdzie
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2020, o 02:46

A nie można po prostu poszukać w internecie? Na pewno się ktoś znajdzie
toż przecież szuka w internecie
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2020, o 07:15

Tak.
NO,nie
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2020, o 10:28

Przyjmuje w Biłgoraju bardzo fajna Pani Mróz
Na górę

Postautor: 123 » 21 kwie 2020, o 10:45

Proszę zadzwonić do Kurzępów na Wańkowicza, w sprawach pilnych, po umówieniu się na konkretny termin przyjmują. Wiem bo byłam.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2020, o 22:23

Proszę zadzwonić do Kurzępów na Wańkowicza, w sprawach pilnych, po umówieniu się na konkretny termin przyjmują. Wiem bo byłam.
i przygotowac 100 zl extra za ochrone i dezynfekcje
Na górę

Postautor: 123 » 22 kwie 2020, o 10:14

"Proszę zadzwonić do Kurzępów na Wańkowicza, w sprawach pilnych, po umówieniu się na konkretny termin przyjmują. Wiem bo byłam.

i przygotowac 100 zl extra za ochrone i dezynfekcje"

Nie wiem czemu ma służyć ten wpis, chyba tylko dla zasady, żeby coś napisać. Nie, nie płaciłam nic extra, tylko jak za wizytę w "normalnych czasach". Środki bezpieczeństwa zostały zachowane, ale to chyba dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Dla mnie ważne było, że znalazł się ktoś kto mi pomógł, co wiedzą tylko ci, którzy w dzisiejszych czasach szukają jakiejkolwiek pomocy u lekarza. Komentarz umieściłam tylko dlatego, że może przydać się komuś, kto będzie potrzebował pomocy w podobnej sytuacji.
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2020, o 17:46

"Proszę zadzwonić do Kurzępów na Wańkowicza, w sprawach pilnych, po umówieniu się na konkretny termin przyjmują. Wiem bo byłam.

i przygotowac 100 zl extra za ochrone i dezynfekcje"

Nie wiem czemu ma służyć ten wpis, chyba tylko dla zasady, żeby coś napisać. Nie, nie płaciłam nic extra, tylko jak za wizytę w "normalnych czasach". Środki bezpieczeństwa zostały zachowane, ale to chyba dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Dla mnie ważne było, że znalazł się ktoś kto mi pomógł, co wiedzą tylko ci, którzy w dzisiejszych czasach szukają jakiejkolwiek pomocy u lekarza. Komentarz umieściłam tylko dlatego, że może przydać się komuś, kto będzie potrzebował pomocy w podobnej sytuacji.
Na stronie kliniki jest informacja o opłacie, więc nie wiem czemu ma służyć twój wpis.


"WAŻNA INFORMACJA: Do każdej wizyty jesteśmy zmuszeni doliczyć opłatę w wysokości 100 zł w związku z użyciem powyższych materiałów.

Opłata dotyczy przygotowania gabinetu (czas dla jednego pacjenta to 1h) oraz zastosowania środków ochronnych i w związku z tym pobierana jest niezależnie od tego, czy będzie to jedynie konsultacja, czy konkretny zabieg.
Wynika to z faktu, iż ceny niektórych środków i materiałów ochronnych podrożały o kilka tysięcy procent, a ich brak dostępności wymusza na nas niejednokrotnie zakup spoza granic Polski."
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2020, o 21:06

To już zdzierstwo i pazerność.
Na górę

Postautor: yuntr » 23 kwie 2020, o 10:20

oczywiscie,ze tak
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”