Dobrze, że mamusia blisko.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 20:32

I co tu robić gdy chodzić nigdzie nie można...?
Dobrze, że mieszkam obok mamusi, bo i micha jest i w razie wu to rodzina....i nie łamię żadnych przepisów. Ja najedzona i dziecko też...ufff.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 20:33

czesc, dobrze ze zapodalas cos rozluzniajacego :)

pozdrawiamy z rodzina ze Skłodowskiej :P
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 20:41

Czym ty się chwalisz? Masz dziecko a na obiadki do mamusi chodzisz. Ona gotowała dla ciebie przez całe twoje dzieciństwo. Daj jej odpocząć. To co ty robisz cały dzień? Nawet nie gotujesz?
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 20:44

Czym ty się chwalisz? Masz dziecko a na obiadki do mamusi chodzisz. Ona gotowała dla ciebie przez całe twoje dzieciństwo. Daj jej odpocząć. To co ty robisz cały dzień? Nawet nie gotujesz?
Mojej KOCHANEJ TEŚCIOWEJ jak bym zabrać możliwość gotowania dla nas wszystkich to tak jak by jej ręce zawiązać. Dziękuję Ci kochana teściowo za obiadki wdzięczny zięć.:)
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 20:47

Mojej KOCHANEJ TEŚCIOWEJ jak bym zabrać możliwość gotowania dla nas wszystkich to tak jak by jej ręce zawiązać. Dziękuję Ci kochana teściowo za obiadki wdzięczny zięć.:)
Pogubiłeś się. W pierwszym poście "ja najedzona" teraz jesteś zięciem. Po co ty tworzysz takie tematy?
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 20:53

No cóż trochę mnie rozpieściła i jak zamieszkalam tuż obok niej to dalej głodna jestem...
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 20:55

Pogubiłeś się. W pierwszym poście "ja najedzona" teraz jesteś zięciem. Po co ty tworzysz takie tematy?
A ty po co na nie odpowiadasz? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 20:58

No cóż trochę mnie rozpieściła i jak zamieszkalam tuż obok niej to dalej głodna jestem...
I znowu zmiana płci? Co drugi post? Psychiatrzy są chyba dostępni także na telefon :lol: :lol: Typowe dla forumowego

Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 7&t=119871
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 21:07

Ja ten temat wymyśliłam i ktoś się podszywa?
Hania jestem.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 22:05

Dobranoc HaAniu. Smacznego obiadku jutro u mamusi.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 22:07

Dobranoc Moniu :P
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 22:11

Ja ten temat wymyśliłam i ktoś się podszywa?
Hania jestem.
Ale ci odpdla forumowy.
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2020, o 09:25

Ale ci odpdla forumowy.
Monia dziś jest Katią :lol: :lol: Wczoraj Hanią
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2020, o 09:41

Lecę do mamusi, bo póznia pora a śniadanie nie jedzone!
A wszystkich złośliwych mam w głębokim poważaniu!
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2020, o 09:42

Lecę do mamusi, bo póznia pora a śniadanie nie jedzone!
A wszystkich złośliwych mam w głębokim poważaniu!
Mamusia tez neta opłaca żebyś mógł tutaj swoje durnoty wypisywac forumowy? Przed pójściem do mamusi na obiad nasikaj sobie na ręce :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”