no i mamy koronawirusa w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 17:15

Nie wiem czy nie dotyczy mnie. Może być i z Tomaszowa. Może stała za mną w Biedronce. Co mogę zrobić? Ty naprawdę jesteś jakiś inteligentny inaczej? Pewnie dlatego nie podają z jakiej wsi bo to mała społeczność i byście rodzinę zaszczuli.
tak poszedłbym i podpalił! weź się je..j w łeb i zastanów co piszesz, bo sam jesteś inteligenty inaczej.
najlepiej to zignoruj i rób to co uważasz za najlepsze, czyli: wypad do biedronki, witanie się z innymi itp.
a jeszcze lepiej to pojedź do tej miejscowości i się ze wszystkimi poprzytulaj bo taki jest tok twojego rozumowania.
Na górę

Postautor: gosciu » 15 mar 2020, o 19:46

A co powiecie o kierowcy tirów? Wrócił z Niemiec na tydzień, nie obowiązuje ich kwarantanna i lata po wiosce. Gdzie jest odpowiedzialność? Jeszcze zdziwiony, że ekspedientki uciekają od niego w sklepie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 19:48

Na uj ci z jakiej miejscowości? Wczoraj pełno ludzi było w Mrówce i Media Expert. Bo krwa remonty będa teraz robić i lodówki kupować.
Na górę

Postautor: gosciu » 15 mar 2020, o 19:52

siedzą nauczyciele w domu, to se teraz remont zrobią i malowanie :lol:
Na górę

Postautor: belfer » 15 mar 2020, o 19:59

Weź się w końcu zatrudnij i nie zadrość.
Na górę

Postautor: rejm » 15 mar 2020, o 20:49

Ja mam pytanie zasadnicze----czy można już jeść te nagromadzone zapasy czy na coś jeszcze czekamy???????????
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 20:55

Walcie jutro do Mrówki, Biedronek Brico czy Media. Wirus lub duże skupiska ludzkie
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 20:59

Ja mam pytanie zasadnicze----czy można już jeść te nagromadzone zapasy czy na coś jeszcze czekamy???????????
Czekamy! Im mniej zjesz teraz, tym więcej zostanie na święta!
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 21:41

Na uj ci z jakiej miejscowości? Wczoraj pełno ludzi było w Mrówce i Media Expert. Bo krwa remonty będa teraz robić i lodówki kupować.
skoro widziałeś to pewnie byłeś razem z nimi, też bedziesz remont robił czy drzewka sadził :lol:
Na górę

Postautor: Hfdyhhj » 15 mar 2020, o 22:39

A Belgowie jadą do Holandii bo im restauracje zamkneli. Kupa wariatów
Świat oszalał już dawno, może Ktoś nam daje znak żeby się w końcu opamiętać
Na górę

Postautor: mirr » 16 mar 2020, o 00:26

Zgadzam się z Tobą w 100% !!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 03:44

"...Efekt motyla: gdy w grudniu jakiś Chińczyk zjadł łuskowca, to w marcu na całym świecie ludzie wzywają windę łokciem, myją co chwila ręce i nie wychodzą z domu..."
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 07:15

Informację o pierwszym przypadku w powiecie tomaszowskim przekazała dziś rano rzeczniczka wojewody lubelskiego Agnieszka Strzępka. Pacjent to osoba w przedziale wiekowym 25-35 lat, która wróciła z zagranicy.

https://radio.lublin.pl/2020/03/tomaszo ... nawirusem/

łoda osoba :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 08:35

Minister Zdrowia mówi, że 1000 zarazonych to będzie w każdej chwili.
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 09:54

My to mamy wirusa na forum. Kilkadziesiąt razy napisał "zielone ludziki"
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”