To nauczyciele otrzymają kasę za 2 tygodnie nic nie robienia?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 14:17

przez tego koronawirusa?
Na górę

Postautor: Ysujd » 11 mar 2020, o 15:28

Nauczyciele dostają kasę za dwa tygodnie nic nie robienia na feriach, za dwa miesiące podczas wakacji że o innych świętach nie wspomne, w porę się o obudziłeś
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 15:56

Nauczyciele dostają kasę za dwa tygodnie nic nie robienia na feriach, za dwa miesiące podczas wakacji że o innych świętach nie wspomne, w porę się o obudziłeś

Oczywiście ze nie mają źle,mało pracy- godz.wolnego dużo i zarobki nie są złe.Wyniki ich nauczania mierne.Tylko myślą o korepetycjach .Zawsze tylko narzekają ,Jak im sie nie podoba to do innej pracy ...zawsze mozna.A tego Bruniaża ,lewaka ,komucha to pognać w 4 wiatry i kopa.....
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 16:22

Nauczyciele dostają kasę za dwa tygodnie nic nie robienia na feriach, za dwa miesiące podczas wakacji że o innych świętach nie wspomne, w porę się o obudziłeś
Chodziło o to, że to są kolejne 2 tygodnie do tego wszystkiego co wymieniłeś . Ferie to urlop to teraz?
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 17:54

Już się nie martw tak o nauczycieli.Pewnie skończy się przedłużeniem roku szkolnego na wakacjach.
Na górę

Postautor: senior » 11 mar 2020, o 21:30

Czemu należy zawdzięczać taką troskę o nauczycieli?
Dużo zarabiają mówicie?
A ja obserwuję, że w zawodzie zostali już tylko ludzie z nagatywnej selekcji i garstka ambitnych desperatów - Ci się z czasem wykruszą.
I już niedługo, tak jak to już kiedyś było, za prawdziwą naukę trzeba będzie porządnie ZAPŁACIĆ :lol:
I żadne przypier..lanie do tego złego szkolnictwa nie pomoże, tylko grubszy portfel :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 21:41

Czemu należy zawdzięczać taką troskę o nauczycieli?
Dużo zarabiają mówicie?
A ja obserwuję, że w zawodzie zostali już tylko ludzie z nagatywnej selekcji i garstka ambitnych desperatów - Ci się z czasem wykruszą.
I już niedługo, tak jak to już kiedyś było, za prawdziwą naukę trzeba będzie porządnie ZAPŁACIĆ :lol:
I żadne przypier..lanie do tego złego szkolnictwa nie pomoże, tylko grubszy portfel :lol:
Panie/pani profesor jak nikt nie chwali (tylko dziwi się za co i dlaczego?) to trzeba sobie zrobić reklamę samemu?
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 21:51

Panie/pani profesor jak nikt nie chwali (tylko dziwi się za co i dlaczego?) to trzeba sobie zrobić reklamę samemu?
To prawda ..
Na górę

Postautor: senior » 11 mar 2020, o 22:17

Po wpisach widzę niezłą frustrację :shock:
Nie martwcie się, nadchodzi era nowego "feudalizmu", jacyś dobrzy "Panowie" się wami zajmą, tylko na to czekają.
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 23:06

Nie martw się tak o nauczycieli i wychowanie mlodziezy, przecież teraz to wystarczy zapisac się do pisu i praca będzie, po co się męczyć na jakichs studiach dziennych.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2020, o 09:12

Rozmawiałem własnie z jedną z moich klientek i mówiła mi że jej mam(nauczycielka) na okres tego wolnego w szkole ma wybrać 2 tyg urlopu gdyż nie wiadomo czy to się nie wydłuży co sprawi iż to wolne będzie odrabiane w czasie wakacji w okresie urlopowym.Tak że urlopy są ustawowe,a że teraz są przymusowe to tego wymaga sytuacja.Więc nie piszcie głupot o tym że nauczyciel będzie miał płacone za darmo skoro musi wykorzystać i tak swój urlop który mu się należy.Jeżeli wolne od nauki czy też kwarantanny potrwa o wiele dłużej prawdopodobnie zostaną wprowadzone jakieś zmiany prawne,bo inaczej wszystko padnie.
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2020, o 09:17

Rozmawiałem własnie z jedną z moich klientek i mówiła mi że jej mam(nauczycielka) na okres tego wolnego w szkole ma wybrać 2 tyg urlopu gdyż nie wiadomo czy to się nie wydłuży co sprawi iż to wolne będzie odrabiane w czasie wakacji w okresie urlopowym.Tak że urlopy są ustawowe,a że teraz są przymusowe to tego wymaga sytuacja.Więc nie piszcie głupot o tym że nauczyciel będzie miał płacone za darmo skoro musi wykorzystać i tak swój urlop który mu się należy.Jeżeli wolne od nauki czy też kwarantanny potrwa o wiele dłużej prawdopodobnie zostaną wprowadzone jakieś zmiany prawne,bo inaczej wszystko padnie.

Juz w pierwszym zdaniu widać, że pitolisz. Nauczyciele mają urlop w czasie ferii zimowych i letnich. To nie z kodeksu pracy 26 dni. Więc jakim cudem ma "wybrać 2 tygodnie urlopu"
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2020, o 10:20

Juz w pierwszym zdaniu widać, że pitolisz. Nauczyciele mają urlop w czasie ferii zimowych i letnich. To nie z kodeksu pracy 26 dni. Więc jakim cudem ma "wybrać 2 tygodnie urlopu"
a k... chorobowe?
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2020, o 10:40

a k... chorobowe?

A chorobowe to urlop? :?: Po co pisać oczywiste prdoły, że jakieś nauczycielce polecone wybrać 2 tygodnie urlopu skoro to bzdura bo nie ma takiej mozliwości
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2020, o 12:51

Juz w pierwszym zdaniu widać, że pitolisz. Nauczyciele mają urlop w czasie ferii zimowych i letnich. To nie z kodeksu pracy 26 dni. Więc jakim cudem ma "wybrać 2 tygodnie urlopu"
To może oznaczać, że zostaną na nią nałożone jakieś obowiązki pracownicze przez 2 tygodnie wakacji, np. praca w komisji rekrutacyjnej.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”