Nie chodzić na msze!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 10:34

To że episkopat ma w nosie ludzi i kasa musi się zgadzać to wiadomo od zawsze. Zamiast zakazać chodzenia na msze to robią ich więcej. Czy po każdej mszy będą odkażane kościoły?... No właśnie nie!! Większość to i tak starsi ludzie. Wiem że to trudne zakazać bo to dla większości jedyna czynność wyjścia z domu. APELUJE DO RODZIN, Niech starsi siedzą w domu bo to oni są najbardziej narażeni. Radio Maryja tv trwam ich nie lubię ale niech oni chociaż raz pomogą i starsi niech siedzą w domu przez jakiś czas.
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 10:40

To że episkopat ma w nosie ludzi i kasa musi się zgadzać to wiadomo od zawsze. Zamiast zakazać chodzenia na msze to robią ich więcej. Czy po każdej mszy będą odkażane kościoły?... No właśnie nie!! Większość to i tak starsi ludzie. Wiem że to trudne zakazać bo to dla większości jedyna czynność wyjścia z domu. APELUJE DO RODZIN, Niech starsi siedzą w domu bo to oni są najbardziej narażeni. Radio Maryja tv trwam ich nie lubię ale niech oni chociaż raz pomogą i starsi niech siedzą w domu przez jakiś czas.
Gościu, Episkopat nie ma ludzi w nosie, tylko w tym przypadku jest nieroztropny, zatem nieumiejętnych należy pouczyć, dlatego wkleję to co w innym miejscu napisałem.
Msze św. w kościołach powinny być zawieszone. Ludzie siedzą w ławkach obok siebie na ścisk, chuchają i sapią, a później podają sobie ręce. Nie ma co wierzyć w cuda. Cuda zdarzają się jeden na miliony, a my mamy do czynienia z początkiem pandemii o nieprzewidywalnych skutkach. Za rok księża wytłumaczą nam, że Pan Bóg tak chciał i z wolą Bożą trzeba się godzić i że to za grzechy pijaństwa, rozpusty, braku wiary itd. no i będzie wyjaśnione. Prawda natomiast jest inna. To nie Pan Bóg wywołał plagę koronowirusa na całą populację ludności świata, dlatego że jeśli kocha swoje owieczki i jest miłosierny, taki Ktoś nie może bezlitośnie karać chorobami i stosować odpowiedzialności zbiorowej. Więc drodzy kapłani, zadbajcie o Lud Boży, bo wam tan Lud nie wybaczy jeśli przyczynicie się do rozwoju choroby. Woda święcona nie ma działania dezynfekującego.
Na górę
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 10:49

A może ci starsi chcą się pomodlić? Jedyne co im zostało czasami. Będą siedzieć w domu a koronawirusa przywlecze synowa co dorabia we Włoszech albo wnuczek co pojechał na mecz do Włoch. I będa umierac pod respiratorem wystraszeni, że nie wyspowiadali się i nie byli na mszy. Dla nich to ważne
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 11:11

Kościoły powinny być otwarte żeby ludzie mogli się pomodlić. Jak to będzie pandemia jak hiszpanka szybko się zaludnią. Kiedy trwoga to do Boga
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 11:21

Kościoły powinny być otwarte żeby ludzie mogli się pomodlić. Jak to będzie pandemia jak hiszpanka szybko się zaludnią. Kiedy trwoga to do Boga
też jestem za tym by chodzili do kościoła, bo wreszcie będzie selekcja naturalna i skończy się głupota
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 11:21

Zdaje sobie sprawę że dla sporej liczby starszych ludzi kościół to jedyne co im zostało. Ale ja wolę żeby oni jednak unikali przez kilka tygodni wizyt tam. Msza w radiu czy tv to nie to samo co w kościele ale zawsze coś. Ja wolę apelowac teraz by później nie mieć na sumieniu że czegoś nie zrobiłem, moi dziadkowie posłuchali, sam pomagam im w zakupach by unikać skupisk biedronki itp. DBAJMY O STARSZYCH! Lepiej pójść do spowiedzi za 3 tygodnie niż do piachu... Tyle w temacie. Proszę o poważne potraktowanie tematu. Pamiętajcie o myciu rąk i produktów bez opakowania warzywa owoce, nie kupować na wagę słodyczy tylko zamykane hermetycznie produkty.
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 11:35

też jestem za tym by chodzili do kościoła, bo wreszcie będzie selekcja naturalna i skończy się głupota
jak na razie to głupotą wykazali się ci co nanieśli korowirusa. a to udział w festiwalu w Niemczech a to mecz we Włoszech. odwal się od starszych ludzi
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2020, o 14:05

Pan Bóg jest wszędzie. Wszędzie można się pomodlić byle szczerze. Nie musi to być kościół.
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2020, o 22:01

Brawo młodzi pomagajmy! :-)
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2020, o 09:29

jak na razie to głupotą wykazali się ci co nanieśli korowirusa. a to udział w festiwalu w Niemczech a to mecz we Włoszech. odwal się od starszych ludzi
A forumowy Transmiter dalej po ulicach roznosi koronowirusa? :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2020, o 21:33

W specjalnym dekrecie Jan Kopiec, biskup diecezji gliwickiej, odwołał wszystkie msze święte z udziałem wiernych. Kościoły pozostaną jednak otwarte i można w nich modlić się indywidualnie.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2020, o 20:24

Koronawirus zabił w niedzielę trzech księży z diecezji opolskiej. To 57-letni ks. Ryszard Michalik, 67-letni ks. Józef Wojtasek oraz 90-letni ks. dr Zygmunt Nabzdyk. Informację o śmierci księży z powodu Covid-19 potwierdził rzecznik kurii ks. Joachim Kobienia.


I teraz strach wśród tych którym udzielali komunii świętej
Na górę

Postautor: takitam » 25 lis 2020, o 20:56

Gość pisze:
> A może ci starsi chcą się pomodlić? Jedyne co im zostało czasami. Będą
> siedzieć w domu a koronawirusa przywlecze synowa co dorabia we Włoszech
> albo wnuczek co pojechał na mecz do Włoch. I będa umierac pod respiratorem
> wystraszeni, że nie wyspowiadali się i nie byli na mszy. Dla nich to ważne

A czemu synowa, a nie córka?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2020, o 21:36

Ten antyklerykalny, antykatolicki i antypolski wieprz nie założył tematu z troski o zdrowie ludzi, tylko z nienawiści do kościoła katolickiego. Zresztą to lewacki zboczeniec seksualny, więc trudno się dziwić.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2020, o 21:42

Gość pisze:
> Ten antyklerykalny, antykatolicki i antypolski wieprz nie założył tematu z
> troski o zdrowie ludzi, tylko z nienawiści do kościoła katolickiego.
> Zresztą to lewacki zboczeniec seksualny, więc trudno się dziwić.

wziął przykład z wielu klech-gejów i pedofilów i ich obronców to czemu się DZiwisz prawoskrętny głuptaku
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”