O co zapytacie Sasina, jak przyjedzie na jajko ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 lut 2020, o 17:32

Ja mam dwa pytania:

1. Dlaczego tomaszowski kosciol nic nie uszczknal z pisowskich darowizn tak chojnie przelewanych dla Rydzyka ?

2. Kiedy odwiedzi nas najbardziej zasluzony reformator polskiego sadownictwa a takze niezwykle zasluzona osoba w czasach PRL sedzia Trybunalu Konstytucyjnego Stanislaw Piotrowicz ?
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2020, o 19:22

A ja zapytam dlaczego tak bezczelnie kłamie patrząc ludziom prosto w oczy? I czy może przez to spac spokojnie?
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2020, o 19:46

kościółek uszczknie a głównie księża bo duda zamiaruje nadać uprawnienia sędziowskie każdemu klesze, wszak klecha decyduje czy odpuścić grzechy barankowi czy nie- jest sędzią. Pisiory-wisiory mówię że duda pochodzi z błogosławionego łona, czyli jest świętym i co on zwiąże ( czyli mianuje) tego nikt na świecie nie jest władny rozwiązać. Piotrowicz jako prokurator PRL i obecny sędzia TK oraz obrońca pedofila kościelnego wyda wyrok że duda nie łamie zasad konstytucji mianując klechy czy innych forumowych wariatów na sędziów( ma uprawnienia i korzysta z nich). sasin natomiast wygłosi wykład o wyższości prawa pisowskiego nad unijnym i światowym i będzie łgał w oczy ta kłamliwa kanalia że to wszystko pochodzi od boga moherów ( polskęzbawa). Tu przyjedzie sasin z brudną dupą by my tomaszowskie pisowce wylizały do czysta
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 07:50

kościółek uszczknie a głównie księża bo duda zamiaruje nadać uprawnienia sędziowskie każdemu klesze, wszak klecha decyduje czy odpuścić grzechy barankowi czy nie- jest sędzią. Pisiory-wisiory mówię że duda pochodzi z błogosławionego łona, czyli jest świętym i co on zwiąże ( czyli mianuje) tego nikt na świecie nie jest władny rozwiązać. Piotrowicz jako prokurator PRL i obecny sędzia TK oraz obrońca pedofila kościelnego wyda wyrok że duda nie łamie zasad konstytucji mianując klechy czy innych forumowych wariatów na sędziów( ma uprawnienia i korzysta z nich). sasin natomiast wygłosi wykład o wyższości prawa pisowskiego nad unijnym i światowym i będzie łgał w oczy ta kłamliwa kanalia że to wszystko pochodzi od boga moherów ( polskęzbawa). Tu przyjedzie sasin z brudną dupą by my tomaszowskie pisowce wylizały do czysta
Widac duzo ludzi ma takie samo zdanie o Sasinie. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 07:56

Widac duzo ludzi ma takie samo zdanie o Sasinie. Pozdrawiam
Sam napisał tekst, sam go skopiował i skomentował i teraz mówi, że dużo ludzi ma takie samo zdanie o Panu Sasinie. A pomyśl jak umiesz jakie zdanie ludzie mają o tobie malowany.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 07:57

A ja go zapytam, czy aby zostać dyrektorem jednej z tomaszowskich instytucji trzeba być zawsze w PiSie lub dobrym ziomalem lokalnych pisowców ?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 08:57

A ja go zapytam, czy aby zostać dyrektorem jednej z tomaszowskich instytucji trzeba być zawsze w PiSie lub dobrym ziomalem lokalnych pisowców ?
Trzeba być przynajmniej klakierem pisowskim i klaskać nawet jak kłamią i mówią bzdury ;) no i oczywiście głośno skandować partię :)
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 09:32

A ja go zapytam, czy aby zostać dyrektorem jednej z tomaszowskich instytucji trzeba być zawsze w PiSie lub dobrym ziomalem lokalnych pisowców ?
A co? Konkursik się nie POwiódł? :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 09:32

A ja go zapytam, czy aby zostać dyrektorem jednej z tomaszowskich instytucji trzeba być zawsze w PiSie lub dobrym ziomalem lokalnych pisowców ?
Ja się go zapytam skąd było na wódkę jak nie było 500+. I czy kiedyś wiedzieli, że chlanie w ciąży grozi kalectwem umysłowym u dzieci.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2020, o 20:25

a my uczniowie LO poprostu pokażemy mu FUCKa na pięknym transparencie aby się odwalił od ludzi o innej orientacji, poglądach i przestał w naszym mieście siać pisowska paranoje władzy - ciekawe co powie młodym ludziom ? Że oczyszcza sądy i pogoni naszych kolegów o innej orientacji seksualnej ? Po co on tutaj wogóle przyjeżdża ? Niech da ludziom spokój !
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2020, o 21:00

a my uczniowie LO poprostu pokażemy mu FUCKa na pięknym transparencie aby się odwalił od ludzi o innej orientacji, poglądach i przestał w naszym mieście siać pisowska paranoje władzy - ciekawe co powie młodym ludziom ? Że oczyszcza sądy i pogoni naszych kolegów o innej orientacji seksualnej ? Po co on tutaj wogóle przyjeżdża ? Niech da ludziom spokój !

To w LO jest duża grupa osób o innej orientacji, że piszesz MY? Napisz coś więcej bo dzieciak kończy podstawówkę i trzeba będzie wybierać a dla mnie mimo wszystko wyrocznią są słowa biskupa Pieronka , że orientacja jest na wschód albo zachód a normalnym się jest albo nie. :P

A może to forumowy jest już uczniem LO chociaż dopiero wrócił z Londynu od męża Węgra? Po co ty to robisz? Podszyłeś sie na tym forum pod tyle osób a teraz z uczniów LO chcesz zrobić siedlisko LGBT?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2020, o 21:03

a my uczniowie LO poprostu pokażemy mu FUCKa na pięknym transparencie aby się odwalił od ludzi o innej orientacji, poglądach i przestał w naszym mieście siać pisowska paranoje władzy - ciekawe co powie młodym ludziom ? Że oczyszcza sądy i pogoni naszych kolegów o innej orientacji seksualnej ? Po co on tutaj wogóle przyjeżdża ? Niech da ludziom spokój !
Forumowy już nie chce być Monią, teraz jest uczniem LO. LO to ty tylko mijasz na spacerze matole. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2020, o 21:25

Forumowy już nie chce być Monią, teraz jest uczniem LO. LO to ty tylko mijasz na spacerze matole. :lol:
A może on ma takie fantazje seksualne? Mija LO i marzy widząc młodych chłopców
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 19:51

Forumowy podszył się na tym forum pod wiele osób ale podszywać się pod uczniów LO walczących o prawa LGBT? :P :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 21:37

Sasin przyjeżdża bo na tym terenie ma wielu gapiow lykajacych te jego klamstwa jak młode pelikany.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”