USG doppler żył

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Elwira5 » 7 lut 2020, o 21:53

Witam,

Czy gdzieś w Tomaszowie można wykonać prywatnie USG dopplera żył?
Na górę

Postautor: Kutekk » 7 lut 2020, o 22:09

U Pana doktora Fornalskiego
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2020, o 07:39

Na ul Armi Krajowej 3
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2020, o 12:31

Maciej Kałużyński róg Lwowskiej i Kościuszki
Na górę

Postautor: PACJENT » 9 lut 2020, o 17:31

Jest dobry tylko niesłowny..2 razy miałem wizytę,2 razy nie przyszedł z 3-eciego podejścia zrezygnowałem.Niby na drzwiach gabinetu jest nr.kontaktowy ale dodzwonić się to jak trafić szóstkę w LOTTO.Zastanawiam sie jakie wychodzi ciśnienie krwi czekając na Pana Doktora (o ile się w końcu ktoś doczeka ) Być może teraz jest bardziej odpowiedzialny bo mój przypadek był kilka lat wstecz(niby po 40-tce człowiek robi się bardziej pokorny)
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2020, o 17:52

Jest dobry tylko niesłowny..2 razy miałem wizytę,2 razy nie przyszedł z 3-eciego podejścia zrezygnowałem.Niby na drzwiach gabinetu jest nr.kontaktowy ale dodzwonić się to jak trafić szóstkę w LOTTO.Zastanawiam sie jakie wychodzi ciśnienie krwi czekając na Pana Doktora (o ile się w końcu ktoś doczeka ) Być może teraz jest bardziej odpowiedzialny bo mój przypadek był kilka lat wstecz(niby po 40-tce człowiek robi się bardziej pokorny)
A który to jest niesłowny ?
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2020, o 18:22

A który to jest niesłowny ?
Czekam i nie wiem.
Na górę

Postautor: K35 » 20 lut 2020, o 14:11

Dr. FORNALSKI prywatnie 150 zł kolejki nie duże ja czekałam 6 dni.
Na górę

Postautor: brendol » 3 sty 2022, o 10:19

Robiłem to badanie w Warszawie, w Multimedzie. Nie, że jechałem specjalnie - po prostu załatwiłem to przy okazji, a poza tym - termin mieli wolny za kilka dni, w okolicy nikt mi takiego nie proponował. Na pewno duży plus za wyposażenie, bo w zasadzie wszystko tam wygląda na nowe. U mnie to było badanie tętnic dwóch kończyn - cena zgodna z tym, co jest teraz na stronie. Największy plus za profesjonalne podejście do pacjenta, które widać na każdym kroku.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2022, o 12:18

Gość pisze:
> Maciej Kałużyński róg Lwowskiej i Kościuszki

Kluzynski TERAZ przyjmuje w Osrodku Zdrowia Centrum, tam gdzie kiedys przyjmowała doktor Turowa-medycyna pracy ,chyba na I pietrze
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”