Nigdy nie pracowali a po nowym mieszkaniu dostana - czwartaczki z koszar

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: melka » 17 lut 2020, o 12:15


A dlaczego ludziom mającym się za lepszych od innych ma być lepiej od pijaków? Wolę pijaków niż wyniosłych buraków.
Naprawdę? ?????? Wolisz pijaków niż wyniosłych buraków ???? A ja odwrotnie -wolę każdego "wyniosłego buraka " od pijaka .
Jeżeli z Ciebie taka mądrala to proszę bardzo -mam jednego do oddania -jeszcze dopłacę !!!Gorszy jak karaluchy -żyć się z tym nie da i pozbyć się nie można .Zasrany ,zachlany ,wiecznie śmierdzący i tylko go tylko chlanie -jeżeli taki jest lepszy to mogę podać adres odbioru :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2020, o 12:39

Naprawdę? ?????? Wolisz pijaków niż wyniosłych buraków ???? A ja odwrotnie -wolę każdego "wyniosłego buraka " od pijaka .
Jeżeli z Ciebie taka mądrala to proszę bardzo -mam jednego do oddania -jeszcze dopłacę !!!Gorszy jak karaluchy -żyć się z tym nie da i pozbyć się nie można .Zasrany ,zachlany ,wiecznie śmierdzący i tylko go tylko chlanie -jeżeli taki jest lepszy to mogę podać adres odbioru :oops:
Jeżeli wymaga leczenia w ośrodku odwykowym to dlaczego się męczysz? Przymusowe leczenie i tyle. Ubezwłasnowolnić go i decydować. A na przyszłość - dokonuj właściwych wyborów. Człowieka, nawet najgorszego, nie wolno upodlać.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2020, o 12:45

szanowna władza buduje komfortowe mieszkania dla zaszczańców i zasrańców i innych śmierdzieli żeby na nich głosowali a ty głąbie sam się skieruj na leczenie pijaczyna dobrze wie że bez jego zgody gówno mu zrobisz a upodlony jest ten normalny a nie gnój bo normalny ręce sobie urywa żeby żyć a gnój liczy na darmochę. nawet najlepszego człowieka nie wolno upodlać przez dawanie gnojom nówki mieszkań
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2020, o 12:50

Współczuję Ci,widać wiesz co mówisz.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2020, o 13:34

szanowna władza buduje komfortowe mieszkania dla zaszczańców i zasrańców i innych śmierdzieli żeby na nich głosowali a ty głąbie sam się skieruj na leczenie pijaczyna dobrze wie że bez jego zgody gówno mu zrobisz a upodlony jest ten normalny a nie gnój bo normalny ręce sobie urywa żeby żyć a gnój liczy na darmochę. nawet najlepszego człowieka nie wolno upodlać przez dawanie gnojom nówki mieszkań
masz 100% racji, a ten ,,wrażliwy" ma los pijaków niech idzie im pomagać ale nie gębą lecz czynem wyjść z nałogu i pracować na nich. Pijak terroryzuje rodzinę i upadla, wynosi z domu rzeczy , kradnie , sra i rzyga gdzie ma ochotę, gorszy od bydła i tylko z wyglądu jest człowiekiem. I SAM TO SOBIE ZROBIŁ
Na górę

Postautor: najka » 17 lut 2020, o 13:37



Jeżeli wymaga leczenia w ośrodku odwykowym to dlaczego się męczysz? Przymusowe leczenie i tyle. Ubezwłasnowolnić go i decydować. A na przyszłość - dokonuj właściwych wyborów. Człowieka, nawet najgorszego, nie wolno upodlać.
Nie wiesz o czym piszesz ,nie masz żadnego pojęcia o alkoholiżmie ."Przymusowe " leczenia ,niebieskie karty ,którymi mogłabym sobie ściany wytapetować i bezradność policji -tak wygląda rzeczywistość .Jeżeli piszesz o upadlaniu to nikt MNIE tak nie upodlił jak alkoholik .Daj sobie spokój z takimi radami .Odnośnie wyborów -to co widzisz u ludzi możesz mieć u siebie .
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2020, o 15:39

Mocne słowa.Masz rację.Sąsiad pijak to tragedia a mieszkac z pijakiem pod jednym dachem to niekończacy sie koszmar.Dla dzieci też!(to dla tych wrażliwych)
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2020, o 16:04

sami sobie to robią,dobrowolnie , mnie zastanawia dlaczego chorym ludziom odbierają renty a każdy alkoholik ,mimo,że nigdy nie pracował ma rentę dożywotnią
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2020, o 16:18

No tak,może zainwestować w noclegownię dla pijaków i uwolnić rodziny od toksycznych mamuś czy tatusiów.To taki gest z dobrego serca.Terapia gratis.Rodziny pijaków nie mogą byc ich zakładnikami.On jak widac sa sami w swojej niedoli.A dzieci z takich rodzin sa mocno doświadczone.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2020, o 12:55

my tu gadu gadu a pijaczki zacierają ręce i już biegają za nowymi mieszkankami za darmochę a co państwo dobrobytu k.rwa mać nie można było pobudować im nowych baraków na miejscu kotłowni na Petera? mieli by nowe bez żadnego upodlenia chcą w mieście to do roboty kredycik i się mieszka a jak są 2 lewe ręce i wóda won a nie nowe mieszkanie w bloku
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2020, o 13:46

Biedny tak! pijakom nie!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 11:15

A moze, zamiast dawac pijaczkom nowe czyste mieszkania, dac je ludziom, ktorzy staraja sie o zamiane na lepszy standard. Przeciez sa rodziny, ktorych czlonkowie pracuja, zyjace w nienajlepszych warunkach. Czwartaczkow ulokowac w tychze wlasnie a wyplacalnym lokatorom dac te nowsze na ktorych utrzymanie bedzie ich stac
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 15:16

Logiczne do bólu.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 16:12

to inny kraj,pomaga się patologii a ludziom biednym zabiera się dzieci, każdy pijak ma rentę a osobom chorym zabierają.....
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2020, o 15:15

Zainteresowani zamiana powinni działać.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”