Nadajniki na wiezy kosciola NJP znajduja sie zbyt blisko zabudowan mieszkalny, sa NIEBEZPIECZNE

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 29 sty 2020, o 23:49

A jak ktoś zachoruje?
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2020, o 23:58

A jak ktoś zachoruje?
A na co zachoruje tak zapytam?
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 00:12

:roll: nie wiem ale sieć jest pełna takich info
https://www.dobreprogramy.pl/Udowodnion ... 87053.html
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 00:24

:roll: nie wiem ale sieć jest pełna takich info
https://www.dobreprogramy.pl/Udowodnion ... 87053.html
Sieć też jest pełna, że ludzie chorują po zjedzeniu chemiczne przetwarzonej żywności. I co z tego powodu nie jesz?
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 00:52

hmmm...uważam co jem,czytam etykiety,interesują mnie wiadomości odnośnie tych tematów.Weryfikuję i staram sie unikać podejrzanego jedzenia.
co do tych anten to dla mnie nowość,dlatego staram sie dopytać,doczytać.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 08:04

Dzisiaj bedziemy dzwonic do Panstwowej Agencji Radiokomunikacyjnej zapytac o ewentualna mozliwosc zmierzenia poziomu pola magnetycznego przy wiezach w Tomaszowie i okresleniu bezpiecznego dystansu dla mieszkancow. Zobaczymy co powiedza.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 08:25

Dzisiaj bedziemy dzwonic do Panstwowej Agencji Radiokomunikacyjnej zapytac o ewentualna mozliwosc zmierzenia poziomu pola magnetycznego przy wiezach w Tomaszowie i okresleniu bezpiecznego dystansu dla mieszkancow. Zobaczymy co powiedza.
I widzisz można, można dzwoń a nie będziesz pisał bzdury na forach i straszył ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 18:34

A jak goś zadzwoni i przyjada i zmierzą i będzie ponadnormatywnie? :?
Mam nadzieję,że było to uzgadniane zanim powstała instalacja.Przeciez nikt tak sobie nie pozaczepiał anten bez warunków i zabezpieczeń.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 18:41

A jak goś zadzwoni i przyjada i zmierzą i będzie ponadnormatywnie? :?
Mam nadzieję,że było to uzgadniane zanim powstała instalacja.Przeciez nikt tak sobie nie pozaczepiał anten bez warunków i zabezpieczeń.
Czy ty jesteś naprawdę aż tak głupi czy tylko udajesz takiego??
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 19:35

Nie rozumiem.
uważasz,że nie zadzwoni?
czy
że to głupota bo to nie szkodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 21:22

Znajomy, który te anteny montuje, uważa ze tak naprawde to najbardziej na działanie takiego pola magnetycznego narażony jest właśnie on sam. Powtarzał to wiele razy, że w miare bezpieczna odległość to 1,5km od tej mocy nadajników tego typu częstotliwości, przy 5G powinna być większa. Odległość 200-400m od domostw to jakby mieć na sobie działanie niskiej mocy kuchenki mikrofalowej, można powiedzieć, że nieszkodliwe ale w przypadku gdy to na człowieka oddziaływuje przez 8-12h na dobe - "kropla drąży skałe".

Jeden papieros też jest szkodliwy ale nie tak bardzo jak jak ciągłe palenie dzień w dzień. Trzeba brać to pod uwagę.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 21:29

Znajomy, który te anteny montuje, uważa ze tak naprawde to najbardziej na działanie takiego pola magnetycznego narażony jest właśnie on sam. Powtarzał to wiele razy, że w miare bezpieczna odległość to 1,5km od tej mocy nadajników tego typu częstotliwości, przy 5G powinna być większa. Odległość 200-400m od domostw to jakby mieć na sobie działanie niskiej mocy kuchenki mikrofalowej, można powiedzieć, że nieszkodliwe ale w przypadku gdy to na człowieka oddziaływuje przez 8-12h na dobe - "kropla drąży skałe".

Jeden papieros też jest szkodliwy ale nie tak bardzo jak jak ciągłe palenie dzień w dzień. Trzeba brać to pod uwagę.
To nie pal papierów.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 21:35

Zadziwiasz mnie swoim przeświadczeniem graniczącym z pewnością.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 21:54

Zadziwiasz mnie swoim przeświadczeniem graniczącym z pewnością.
Taki mam charakter
Na górę

Postautor: Gość » 30 sty 2020, o 22:05

Starość we wszystko wierzy.

Wiek średni we wszystko wątpi.

Młodość wszystko "wie".
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”