Nadajniki na wiezy kosciola NJP znajduja sie zbyt blisko zabudowan mieszkalny, sa NIEBEZPIECZNE

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 maja 2020, o 17:36

Forumowy rozkazuje sobie wpłacić więcej na TV Tram i mówi do siebie "WY" ("wasze"). Potwierdza, że wierzy w prawdy wiary. No dobrze, jego sprawa. Ale co forumowy tak nagle zmienił poglądy?
Forumowy, jesteś jednak forumowy, jeśli nie zrozumiałeś, że ten apel do wpłaty na rozgłośnię i tv toruńską jest skierowane do was. Jest was ze dwóch, dlatego użyłem liczby mnogiej. :)

Chociaż, może nie wpłacaj. Nie chcę twej tragedii.
Niech wpłacają te osoby, którym śpieszno już do "Raju".

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 12:01

A co tam forumowy z wieżą co ci wyrosła "dosłownie w domu"? Konstrukcja się trzyma?
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 12:18

W ONZ Claire Edwards ostrzega przed technologią 5G! To pewny rak!

https://www.youtube.com/watch?v=ajv1i2qC8uk
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2020, o 14:26

Ekspert NISS miażdży przedstawiciela rządu PiS na komisji w sprawie 5G!

https://www.youtube.com/watch?v=VhlE_f-j1XY
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2020, o 14:30

Gość pisze:
> Ekspert NISS miażdży przedstawiciela rządu PiS na komisji w sprawie 5G!
>
> https://www.youtube.com/watch?v=VhlE_f-j1XY

Ten caly PIS dostanie ostro w lape i tak jak Muszynski na koronawirusie dorobi sie Minister Cyfryzacji.

Nie pozwolcie spaslakom w purpurze stawiac kolejnych anten na wiezy w tak bliskiej odleglosci od domow.
Nie mozna im na wszystko pozwalac !
Na górę

Postautor: janon » 21 maja 2020, o 15:14

No to teraz niech każdy z tych przeciwników 5G wywali telefon, router mikrofale do kosza...bo uwaga!! KAŻDY PRAWDZIWY EKSPERT WIE , ŻE TELEFON MA WIEKSZE PROMIENIOWANIE NIZ TO KTORO WYSTEPUJ PRZY NADAJNIKU! WEŹCIE SIE OGARNIJCIE WY CHORE ŁBY :D
Ps; macie pierwszy lepszy link z brzegu
https://tech.wp.pl/5g-szkodliwe-ekspert-wyjasnia-popularne-mity-6512509312952449a
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2020, o 17:25

każdy mówi tak jak mu pasuje albi za ci mu płacą :D
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2020, o 18:36

janon pisze:
> No to teraz niech każdy z tych przeciwników 5G wywali telefon, router
> mikrofale do kosza...bo uwaga!! KAŻDY PRAWDZIWY EKSPERT WIE , ŻE TELEFON MA
> WIEKSZE PROMIENIOWANIE NIZ TO KTORO WYSTEPUJ PRZY NADAJNIKU! WEŹCIE SIE
> OGARNIJCIE WY CHORE ŁBY :D
> Ps; macie pierwszy lepszy link z brzegu
>
> https://tech.wp.pl/5g-szkodliwe-ekspert-wyjasnia-popularne-mity-6512509312952449a


Gdybyś był uczciwy, to podałbyś również komentarze pod artykułem.
Oto część z nich:

andy
7 godzin temu
Ten expert Zmyślony najwyraźniej zmyśla.Jak można porównywać promieniowanie kuchenki mikrofalowej która podczas swojej pracy jest zamknięta. Fale emitowane przez nadajniki 5G t o ten sam rodzaj fal co w ... Czytaj całość

Artur K
7 godzin temu
Trzeba to niszczyć... ci sami naukowcy mówili że 9/11 to Osama a prawda jest inna.... ci sami naukowcy kłamali i kłamią nadal.... Niszczyc jak najszybciej.....

josef
7 godzin temu
Profesor trochę manipuluje, owszem kuchenka mikrofalowa wytwarza pole elektromagnetyczne o większym natężeniu, ale ono jest zamknięte w stalowej obudowie i na zewnątrz wydostaje się znikoma natężenia.

Sgh
5 min. temu
W Brukseli jest zakaz budowy G5.

LUDZE
1 godzinę temu
DAJCZE SPOKOJ
WIECE CO ZLE
I NIC NIE ZROBICZE ... Czytaj całość

~~
2 godziny temu
Ludzie powinni jak muchy padać. Rząd światowy dwoi siei troi, opryski chemiczne z samolotów, promieniowanie z nadajników, szczepionki, pewnie leki nie leczą tylko szkodzą, żywność genetycznie modyfikowana... ... Czytaj całość

~~
2 godziny temu
Wszyscy się tak boją 5G, Czarnobyla itp. A poczytajcie sobie jak w piwnicach gromadzi się naturalny gaz promieniotwórczy - radon. I są budynki, gdzie normy są dziesiątki razy przekroczone.

Nick
3 godziny temu
no jeśli woda o 100stopniach parzy to tak samo będzie parzyć sieć wykorzystująca wyższą częstotliwość. Bo im wyższa częstotliwość tym większa energia... chyba że mnie źle na studiach uczyli.
Przejście ... Czytaj całość

Irek
3 godziny temu
Kłamca!

TomSzkocja
3 godziny temu
Blok w Opolu z masztami na dachu. Zmarło na raka 11 osób.

Czas to zatrzymać
3 godziny temu
Technologia jest pożyteczna, ale taka która jest pod kontrolą. Nie możemy pozwolić uzależnić od niej wszystkiego i bezgranicznie oddać jej wszystko pod kontrolę.... LUDZIE POBUDKA...NIE DAJMY SIĘ OGRAĆ ... Czytaj całość

58
3 godziny temu
Hej WP wsadzcie sobie tych waszych wszystkich ekspertow tam gdzie normalnie nie wolno ,bo to jest be !!

van
3 godziny temu
Zapytam... kto z was trzyma (dzwoni, używa) przy uchu telefon komórkowy? Kto z was pozwala na to swoim dzieciom? I co, teraz będziecie winić tych co chcą o trochę podnieść wartość, a nie siebie? Założę ... Czytaj całość"
Na górę

Postautor: hsgytg » 21 maja 2020, o 22:16

Nadajnik 5g tak samo jest szkodliwy jak 4g. To propaganda !
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2020, o 23:32

Nadajnik 5g tak samo jest szkodliwy jak 4g. To propaganda !


Masz trochę racji - oba systemy są szkodliwe. Jednak 5G jest o wiele bardziej szkodliwy. Dlatego mądrzy wybierają światłowód. Ale u nas dla wielu to dopiero przyszłość, więc gimbaza chce już 5G, bo gierki będą lepiej śmigać.
Nie wypowiadaj się smarku w sprawach, o których nie masz zielonego pojęcia. Nie masz wiedzy o tym, co może powodować bardzo wysoka częstotliwość. To fala o ogromnej energii i jest niezwykle przenikliwa.
Ja chcę tu w Tomaszowie pozostać i trochę jeszcze pożyć. Pogiercujesz, gdy stąd wyjedziesz.
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 09:35

A ty swoją wiedzą możesz zaimponować na tym prowincjonalnym forum. Przykre. I nie ma dla nikogo znaczenia.
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 09:38

Ja wybieram światłowody.
Na górę

Postautor: janon » 22 maja 2020, o 12:38

hahaha ale kurde cyrk:D nie wiedziałem, że tylu chorych na głowę mamy w tomaszowie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 13:35

Wystarczy troche aby zmienić wszystko!
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 14:41

Onkolog jasno mówi - korzystanie z telefonów zwiększa nawet 3-krotnie ryzyko glejaka!

https://www.youtube.com/watch?v=ngt_Vgz5etQ
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”