Wymiana lampek w desce rozdzielczej samochodu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kiero9 » 20 lis 2019, o 23:12

Witam!
Część lampek w kokpicie mojego auta jest popalona i chciałbym je wymienić. Chodzi o podświetlenia zegarów jak i przy pokrętłach od nawiewów. Zastanawiałem się czy samemu tego nie zrobić ale jednak wolę żeby zrobił to ktoś kto się na tym zna. Nie chciałbym pourywać jakichś zatrzasków, tym bardziej, że wcześniej tego nie robiłem.
Gdzie w Tomaszowie można zlecić taką wymianę? Domyślam się, że wiele zakładów po prostu nie ma tego w usługach. Skoro już i tak trzeba by wszędzie zajrzeć to pomyślałem sobie że może by wymienić wszystko na LED. Mógłby mi ktoś powiedzieć ile taka wymiana by kosztowała i gdzie się udać?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2019, o 08:14

Za chwilę sam sobie odpowiesz dając link do jakijś firmy z Pomorza, Śląska . Warmii :oops: itp
Na górę

Postautor: kiero9 » 21 lis 2019, o 19:56

Za chwilę sam sobie odpowiesz dając link do jakijś firmy z Pomorza, Śląska . Warmii :oops: itp
Jakoś sam sobie nie odpowiedziałem. Co za ludzie, wszędzie węszą próby zrobienia reklamy. Ja naprawdę liczę, że ktoś mi poleci gdzie w Tomaszowie można zlecić taką wymianę i ile by to mniej więcej kosztowało. Niby czemu miałby dodać linki akurat z tak odległych części kraju? Jaki by to miało sens? Kogo by to niby miało zainteresować na forum w Tomaszowie.
Jakby ktoś miał coś do dodania w kwestii mojego zapytania z pierwszego postu to będę wdzięczny za podzielenie się tym na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2019, o 20:11

To nie jest forum do mądrych i rzeczowych dyskusji,zapytań itp..to forum jest opanowane przez" troli" aby rozwalić kazdy temat
"ryba psuje się od głowy"............ pozdrawiam pytajacego.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”