Parking Króla Zygminta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc 44 » 11 lis 2019, o 12:34

Aż się prosi zmiana na parking płatny parkingu przed sklepem z 15 minutowym czasem darmowym oraz - sklepy a w godzinach pracy TRWALE zastawiony
Na górę

Postautor: Gość » 11 lis 2019, o 14:02

Ale to chyba parking dla kupujących. Ty masz parking między blokami. Nikt tobie nie wjedzie bo macie szlabany. To jest ulica gminna chyba. Nie spółdzielniana
Na górę

Postautor: gosc 44 » 11 lis 2019, o 14:17

Ale to chyba parking dla kupujących. Ty masz parking między blokami. Nikt tobie nie wjedzie bo macie szlabany. To jest ulica gminna chyba. Nie spółdzielniana
Własnie o to chodzi że ja ni jestem tam mieszkańcem tego osiedla ale lubię podjechać do tego sklepu i coś kupić i niestety w godzinach pracy nie ma możliwości zaparkować blisko
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2019, o 00:39

Ale to chyba parking dla kupujących. Ty masz parking między blokami. Nikt tobie nie wjedzie bo macie szlabany. To jest ulica gminna chyba. Nie spółdzielniana
Własnie o to chodzi że ja ni jestem tam mieszkańcem tego osiedla ale lubię podjechać do tego sklepu i coś kupić i niestety w godzinach pracy nie ma możliwości zaparkować blisko
Może w "godzinach pracy" bądź w pracy?
Na górę

Postautor: toja » 18 lis 2019, o 06:56


Własnie o to chodzi że ja ni jestem tam mieszkańcem tego osiedla ale lubię podjechać do tego sklepu i coś kupić i niestety w godzinach pracy nie ma możliwości zaparkować blisko
Może w "godzinach pracy" bądź w pracy?
Nie wszyscy siedzą i pilnują stołków a są także tacy co już są wolnymi ludźmi - za wąska wyobraźnia
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2019, o 07:40

Ale ten głupek i tego nie zrozumie, że tylko jeden tu siedzi i odpisuje na wszystko po "swojemu"
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2019, o 09:46

ale co autor postu miał na myśli Zygmięta, Zygmienta, Zygmoneta, może Zygminda ?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2019, o 10:08

Zygmunta.
No widzisz jaki z ciebie pierwotniak. Nie szkoda ci czasu marnować.
Na górę

Postautor: jacko12 » 18 lis 2019, o 11:02

Nie narzekajcie, spacer każdemu dobrze zrobi :D
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2019, o 04:12

Ale to chyba parking dla kupujących. Ty masz parking między blokami. Nikt tobie nie wjedzie bo macie szlabany. To jest ulica gminna chyba. Nie spółdzielniana
Własnie o to chodzi że ja ni jestem tam mieszkańcem tego osiedla ale lubię podjechać do tego sklepu i coś kupić i niestety w godzinach pracy nie ma możliwości zaparkować blisko
To się przejdź, dupa Ci schudnie od tego siedzenia :lol:
Podjechać pod sklep, dobra mebloowy to jeszcze rozumiem, ale spożywczy, ech leniwe baby.
Może wjedź do tego sklepu najlepiej bo tak ciężko :lol:
Z tego dobrobytu to się w dupach poprzewracało
Na górę

Postautor: Royo » 22 paź 2020, o 20:19

Generalnie to każdy parking powinien być należycie oznakowany i mam tu na myśli znakowanie poziome https://mieszkaniapolna.com.pl/blog/931/oznakowanie-parkingow-i-garazy-na-osiedlu/
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”