Laboratorium Synevo

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: klient » 18 paź 2019, o 16:31

Witam!
Czy mógłby mi ktoś na forum podać informację czy Laboratorium Synevo w Tomaszowie Lubelskim wykonuje badania krwi w soboty? Niestety ale za późno się opamiętałem, że najlepiej mi by pasowało zrobić badanie krwi właśnie w sobotę. Gdy chciałem zadzwonić to było już zamknięte. Nawet tam pojechałem i było napisane, że w soboty jest czynne od 8 do 12 ale żadnych szczegółów dotyczących interesującego badania. Pamiętam, że w dni powszednie badanie krwi wykonywane jest tylko w określonych godzinach i zastanawiam się czy w sobotę też można wykonać takie badanie. Będę wdzięczny za pewne informacje.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2019, o 17:52

Witam!
Czy mógłby mi ktoś na forum podać informację czy Laboratorium Synevo w Tomaszowie Lubelskim wykonuje badania krwi w soboty? Niestety ale za późno się opamiętałem, że najlepiej mi by pasowało zrobić badanie krwi właśnie w sobotę. Gdy chciałem zadzwonić to było już zamknięte. Nawet tam pojechałem i było napisane, że w soboty jest czynne od 8 do 12 ale żadnych szczegółów dotyczących interesującego badania. Pamiętam, że w dni powszednie badanie krwi wykonywane jest tylko w określonych godzinach i zastanawiam się czy w sobotę też można wykonać takie badanie. Będę wdzięczny za pewne informacje.
Tak robi do godz 9.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2019, o 11:43

Kiedyś też miałem taki problem z badaniami w niedzielę . Panie w szpitalu w laboratorium powiedziały mi że one nie mają możliwości pobrania opłat za badanie bo nie mają kasy fiskalnej i nie mogą wystawiać paragonów i przez to nie mogą wykonywać badań .Tylko w ośrodku zdrowia można zapłacić za badanie .W ośrodku punkt pobrań jest tylko czynny w dni robocze a badania można pobrać do godz 10 ,bo później nie ma komu zanieść krwi do szpitala bo badania tam wykonują .Chore to jest ale cóż może pracownik.Dlaczego nie ma kasy w szpitalnym laboratorium nikt nie wie ,może najwyższy czas żeby tam była.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2019, o 12:08

Kiedyś też miałem taki problem z badaniami w niedzielę . Panie w szpitalu w laboratorium powiedziały mi że one nie mają możliwości pobrania opłat za badanie bo nie mają kasy fiskalnej i nie mogą wystawiać paragonów i przez to nie mogą wykonywać badań .Tylko w ośrodku zdrowia można zapłacić za badanie .W ośrodku punkt pobrań jest tylko czynny w dni robocze a badania można pobrać do godz 10 ,bo później nie ma komu zanieść krwi do szpitala bo badania tam wykonują .Chore to jest ale cóż może pracownik.Dlaczego nie ma kasy w szpitalnym laboratorium nikt nie wie ,może najwyższy czas żeby tam była.
jeszcze mozna badania zrobic w Lux Med na Zamojskiej od pon. do soboty włącznie
Na górę

Postautor: Gosc126 » 21 paź 2019, o 15:24

Punkt Pobrań Laboratorium Synevo jako jedyny w Tomaszowie Lub. pobiera materiał do badań codziennie (z wyjątkiem niedziel) w godzinach 7.00 do 14.00, w soboty od 8.00 do 11.30. Laboratorium czynne jest o 30 minut dłużej, panie tam pracujące muszą mieć czas na prace administracyjne, ale w tym czasie można odebrać wyniki.
Większość (i to zdecydowaną) badań należy wykonywać na czczo, przy niektórych trzeba zachować kilkunastogodzinny post. Inaczej wyniki są niemiarodajne.
Część badań wykonywanych jest w placówkach Synevo w Lublinie, Warszawie, Berlinie itp. Ważne jest zatem, aby pobranie krwi do badań odbyło się w możliwie krótkim czasie przed transportem. Panie z Punktu Pobrań informują o tym, mówiąc, że najlepiej badania te przeprowadzić np. we wtorek do godziny 10.oo.
Co do potrzeby wykonania badań w niedzielę i próśb o wykonanie badań w ten dzień przez panie z Laboratorium Synevo w szpitalu, to należy pamiętać, że w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia lub innej takiej potrzeby czynny jest Szpitalny Oddział Ratunkowy i niedzielno-weekendowa pomoc lekarska. Wykonywanie w tym czasie prywatnych badań to już spore przegięcie, a wyposażanie laboratorium w kasę fiskalną i wszystkie związane z jej posiadaniem formalności to przesada.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2019, o 19:49

A w którym lepiej i dobrze wykonują badania w Synevo czy Lux Med ?
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2019, o 20:34

A w którym lepiej i dobrze wykonują badania w Synevo czy Lux Med ?
w LM
Na górę

Postautor: Gosc126 » 22 paź 2019, o 07:58

W jednym i drugim laboratorium wyniki badań są bardzo wiarygodne. Oba laboratoria posiadają niezbędne certyfikaty, potwierdzającą wysoką jakość i wiarygodność badań. Lekką przewagę ma tu Synevo, które większość badań wykonuje we własnym laboratorium w Tomaszowie, natomiast materiał do badań z LUX - MEDU musi być przewieziony do laboratoriów w Zamościu i Lublinie.
Na górę

Postautor: Xxxxxxxx » 17 mar 2020, o 15:33

Witam. Czy ktoś wie czy synevo jest otwarte w tym tygodniu?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”