DROGIE PANIE - Wojewoda lubelski z ramienia pisowskich jolopow ma dla Was jasny przekaz

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 16:42

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,2531 ... =BoxOpImg4

Ze tez KUL takich pajacow przyjmuje i z taka uwaga slucha ? UJ to sie chociaz wypiera poczynan Dudy i widzi to jako skaze na dobrym imieniu uczelni. A tu prosze, Katolicki Uniwersytet Lubelski - promotor milosci do blizniego - przyjmuje takiego pisowskiego krypto dewianta co to wie gdzie jest miejsce kobiety w spoleczenstwie. Tu widac cala prawde o kosciele jak na dloni.

Jak nisko jeszcze mozna upasc gadajac i burzac tak ludzi przeciw sobie ?

Pan Wojewoda w ramach pokuty powinien wraz z tymi dzikami poryc sobie troche ryjem w zoledziach zamiast obrazac ludzi i budowac kolejny front - kretyn.

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 17:06

Ze tez KUL takich pajacow przyjmuje i z taka uwaga slucha ? UJ to sie chociaz wypiera poczynan Dudy i widzi to jako skaze na dobrym imieniu uczelni. A tu prosze, Katolicki Uniwersytet Lubelski - promotor milosci do blizniego - przyjmuje takiego pisowskiego krypto dewianta co to wie gdzie jest miejsce kobiety w spoleczenstwie. Tu widac cala prawde o kosciele jak na dloni.

Pan Wojewoda w ramach pokuty powinien wraz z tymi dzikami poryc sobie troche ryjem w zoledziach zamiast obrazac ludzi i budowac kolejny front - kretyn.
JOŁOPY TO SĄ PO-KEMONY, PO-PAPRANCE I LEWAKI

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 17:16

Ale co złego widzisz w jego wypowiedzi? Wiele kobiet myśli tak samo. Lepiej jest wcześniej urodzić pierwsze dziecko niż później. Każde dziecko to skarb.

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 18:53

tymi skarbami w Irlandii katolickie siostry prowadzące domy dziecka napełniały studnie i kloaki, polscy(Wesołowski,Jankowski i sp.z oo KK) i innych narodowości księża bawią się w seks ze skarbami, polscy katolicy uchylają się od płacenia alimentów na skarby, polski katolik z 500 na skarby przepija 600, oto twoje skarby. Ten wojewoda o IQ poniżej 80 doskonale jest rozumiany przez mohery bo maja IQ 65, katolickie dziewczyny nie chcę rodzić bo 500 to za mało,dajcie 1000 albo 2000 to zgodzą się zostać lochami na kilka miotów. Feministek jest parę procent i one nie maja wpływu na populacje , zgodnie z nauczaniem wojewody katolickie lochy z zupełności je zastąpią, wśród swoich nie poszuka przyczyn małej dzietności. To gadka głupiego Władka do ciemniejszego luda od Murzyna ale taka jest obecnie Polska

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 18:58

a ile dzieci ma pan wojewoda ?

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 19:00

tymi skarbami w Irlandii katolickie siostry prowadzące domy dziecka napełniały studnie i kloaki, polscy(Wesołowski,Jankowski i sp.z oo KK) i innych narodowości księża bawią się w seks ze skarbami, polscy katolicy uchylają się od płacenia alimentów na skarby, polski katolik z 500 na skarby przepija 600, oto twoje skarby. Ten wojewoda o IQ poniżej 80 doskonale jest rozumiany przez mohery bo maja IQ 65, katolickie dziewczyny nie chcę rodzić bo 500 to za mało,dajcie 1000 albo 2000 to zgodzą się zostać lochami na kilka miotów. Feministek jest parę procent i one nie maja wpływu na populacje , zgodnie z nauczaniem wojewody katolickie lochy z zupełności je zastąpią, wśród swoich nie poszuka przyczyn małej dzietności. To gadka głupiego Władka do ciemniejszego luda od Murzyna ale taka jest obecnie Polska
Typowy bełkot forumowego po.jeba :P

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 19:35

Oprócz tego, że jesteś bezdennie głupi, to jeszcze jesteś zwykłym bydlakiem niezasługującym na miano człowieka

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 19:42

podziękowania wszystkim tomaszowskim katolikom za ocenę posta i słowa miłości. Co zrobilibyście gdyby kaczyński tał wam 1 dzień bezprawia ? Pokochalibyście Tuska czy kroili i solili? Ja katolikom tak wierzę w dobroć i przestrzeganie przykazań jak Kim Dzong Unowi że dba o obywateli, nawet Kima wole niz tomaszowskiego katolika z forum ( szczególnie dyżurnego od 5.30 - 23.oo )

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 19:48

podziękowania wszystkim tomaszowskim katolikom za ocenę posta i słowa miłości. Co zrobilibyście gdyby kaczyński tał wam 1 dzień bezprawia ? Pokochalibyście Tuska czy kroili i solili? Ja katolikom tak wierzę w dobroć i przestrzeganie przykazań jak Kim Dzong Unowi że dba o obywateli, nawet Kima wole niz tomaszowskiego katolika z forum ( szczególnie dyżurnego od 5.30 - 23.oo )
Jak tam ruski niewidzialny samolot, narodowcy przebrani za Arabów i Majdanek pełen tych co odeszli od kościoła forumowy przygłupie? :panzielony:

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 20:00

"Drogie panie "czyli "katolickie lochy". To są słowa miłości forumowy zboczeńcu?

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 20:47

tomaszowski katoliku!!! Człowieku sprawiedliwy, miłosierny i wybaczający, ty któryś ukochał prawdę i boskie przykazania, krynico mądrości, uosobienie moralnych ideałów( śmiesznie to brzmi, prawda ? ) gdzież mnie ateistę równasz do siebie???!!! Ja ciągle popełniam błędy więc nie wzoruj się na mnie ani podawaj jako przykładu, ty świeć przykładem od 5.30 - 5.30 ( te róznicę 23.00 do 5.30 możesz wymodlic u swego boga by dał ci bezsenność ponieważ masz rolę w życiu odegrać jako dyżurny nieustający tego forum). Widzę że już uczyniłeś wpis w temacie ateiści, bardzo mądry i pouczający, czekamy na więcej. Ja pochodzę od małpy czyli i rozum ewaluował razem z cialem i np. lecze się u lekarzy ( też po małpie ), ty jako lepiony z gliny, byt nie za bardzo ożywiony, masz i rozum z gliny i chyba z dolegliwościami chodzisz do garncarza, ale to tylko moje domysły, wiedzę posiadasz ty, człowiek pierwszego sortu, ja pośledni 2 lub 3 sort. Podawaj częściej przykłady dobrego obywatela i prawdziwego katolika swymi wpisami, bym uszczknął choć troszkę twej wiedzy i mądrości, jesteś wzorem dla znakomitej większości tomaszowian i ludzi z okolic.

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 21:18

tomaszowski katoliku!!! Człowieku sprawiedliwy, miłosierny i wybaczający, ty któryś ukochał prawdę i boskie przykazania, krynico mądrości, uosobienie moralnych ideałów( śmiesznie to brzmi, prawda ? ) gdzież mnie ateistę równasz do siebie???!!! Ja ciągle popełniam błędy więc nie wzoruj się na mnie ani podawaj jako przykładu, ty świeć przykładem od 5.30 - 5.30 ( te róznicę 23.00 do 5.30 możesz wymodlic u swego boga by dał ci bezsenność ponieważ masz rolę w życiu odegrać jako dyżurny nieustający tego forum). Widzę że już uczyniłeś wpis w temacie ateiści, bardzo mądry i pouczający, czekamy na więcej. Ja pochodzę od małpy czyli i rozum ewaluował razem z cialem i np. lecze się u lekarzy ( też po małpie ), ty jako lepiony z gliny, byt nie za bardzo ożywiony, masz i rozum z gliny i chyba z dolegliwościami chodzisz do garncarza, ale to tylko moje domysły, wiedzę posiadasz ty, człowiek pierwszego sortu, ja pośledni 2 lub 3 sort. Podawaj częściej przykłady dobrego obywatela i prawdziwego katolika swymi wpisami, bym uszczknął choć troszkę twej wiedzy i mądrości, jesteś wzorem dla znakomitej większości tomaszowian i ludzi z okolic.
A ty Forumowy ciągle rozmawiasz z jedną osobą? :lol:

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 21:28

tomaszowski katoliku!!! Człowieku sprawiedliwy, miłosierny i wybaczający, ty któryś ukochał prawdę i boskie przykazania, krynico mądrości, uosobienie moralnych ideałów( śmiesznie to brzmi, prawda ? ) gdzież mnie ateistę równasz do siebie???!!! Ja ciągle popełniam błędy więc nie wzoruj się na mnie ani podawaj jako przykładu, ty świeć przykładem od 5.30 - 5.30 ( te róznicę 23.00 do 5.30 możesz wymodlic u swego boga by dał ci bezsenność ponieważ masz rolę w życiu odegrać jako dyżurny nieustający tego forum). Widzę że już uczyniłeś wpis w temacie ateiści, bardzo mądry i pouczający, czekamy na więcej. Ja pochodzę od małpy czyli i rozum ewaluował :lol: :lol: razem z cialem i np. lecze się u lekarzy ( też po małpie ), ty jako lepiony z gliny, byt nie za bardzo ożywiony, masz i rozum z gliny i chyba z dolegliwościami chodzisz do garncarza, ale to tylko moje domysły, wiedzę posiadasz ty, człowiek pierwszego sortu, ja pośledni 2 lub 3 sort. Podawaj częściej przykłady dobrego obywatela i prawdziwego katolika swymi wpisami, bym uszczknął choć troszkę twej wiedzy i mądrości, jesteś wzorem dla znakomitej większości tomaszowian i ludzi z okolic.
Lżysz kobiety, katolików, Boga... . Wiemy, że się leczysz. Nie musisz tego potwierdzać. Ale staraj się nad sobą zapanować, bo nie tylko innym, ale sam sobie robisz krzywdę.

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 21:38

Tak forumowy jesteś na 100% prdlnięty.

Postautor: Gość » 18 paź 2019, o 07:19

On nienawidzi innych od siebie. A że na forum jako jedyny jest "wyjątkowy", nienawidzi wszystkich tu piszących wyobrażając sobie, dla komfortu psychicznego, że rozmawia z jedną osobą. Choroba to choroba.

Wróć do „Polityka krajowa i zagraniczna”