Zaginiona papuga

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Papuga » 8 paź 2019, o 20:35

Dobry wieczór
Dzisiaj w godzinach południowych zaginęła papuga Aleksandretta w kolorze niebieskim. Jest młoda ale i oswojona. Dla znalazcy przewidziana nagroda
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 20:38

Dobry wieczór
Dzisiaj w godzinach południowych zaginęła papuga Aleksandretta w kolorze niebieskim. Jest młoda ale i oswojona. Dla znalazcy przewidziana nagroda
czy zaginela w zamosciu, tomaszowie a moze hrubieszowie ? :idea: mysl co piszesz
Na górę

Postautor: Papuga » 8 paź 2019, o 20:44

Piszę na forum tomaszowskim więc chyba jest to oczywiste. Tak, zaginęła w Tomaszowie w okolicach parku.
Na górę

Postautor: ciekaw » 12 paź 2019, o 18:54

co słychać u papugi?
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2019, o 03:14

co słychać u papugi?
Peper :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2019, o 19:04

Na początku listopada głos lecącej aleksandretty słyszany był w okolicach ulicy Lipowej.
A przy okazji- czy to czasem nie Tobie w 2015 roku, w paździeniku nie nawiała aleksandretta obrożna, bo też miotała się po Tomaszowie. Tym razem była to forma zielona tej papugi, samica.
Na górę

Postautor: GBS » 19 lis 2019, o 13:15

Mnie też uciekła aleksandretta , kolor szaroniebieskawy. Ma obrączkę, mam jej numer i dokument badania DNA. Nagroda dla znalazcy. mój tel . 608612671
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2019, o 13:29

Skontaktuj się z dyżurnym, to czarodziej, wszystko wie, nawet to, co czują inni, posiadł też umiejętności telepatyczne.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2019, o 13:45

Skontaktuj się z dyżurnym, to czarodziej, wszystko wie, nawet to, co czują inni, posiadł też umiejętności telepatyczne.
Racja. Forumowy tranzystor ci pomoże. :lol: . on pełni dyżur całodobowy.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2019, o 10:32

Mnie też uciekła aleksandretta , kolor szaroniebieskawy. Ma obrączkę, mam jej numer i dokument badania DNA. Nagroda dla znalazcy. mój tel . 608612671
Dzisiaj niebieska aleksandretta widziana w okolicach ulicy Lipowej ( nie udało się stwierdzić czy ma obraczkę, czy nie).
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”