Czy w Tomaszowie będzie czystsze powietrze.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 paź 2019, o 21:09

Wieczorem jest tak duże zadymienie ,że nie można wyjść na spacer ani otworzyć okna. Czy samorząd będzie coś robił w tej sprawie i czy upora się z tym strasznym problemem.
Na górę

Postautor: palacz » 8 paź 2019, o 07:31

Przecież jest tak dobrze PiS daje tyle kasy każdy pali gazem lub peletem. Nikt nie pali śmieci w smieciuchach jak ty możesz siać taka propagandę. Nie ładnie obrażać czy czepiać się władzy. To od Ruskich wiatr nanosi,ewentualnie to wina Tuska..:-D

Cwane Januszem i Grażyny pala czym popadnie w piecu tego nie zmienisz to musi umrzeć śmiercią naturalną. Oby ich potomstwo było mądrzejsze..
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 07:38

Guzio prawda, ludzie palą tym co kupują na składach węglowych.Sprawdazać ich i tyle.
Produkuje piece i wiem co pisze. Ten specjalista od wszystkiego i od Moni niech zamknie dzioba,
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 08:30

Guzio prawda, ludzie palą tym co kupują na składach węglowych.Sprawdazać ich i tyle.
Produkuje piece i wiem co pisze. Ten specjalista od wszystkiego i od Moni niech zamknie dzioba,
To ty już lepiej produkuj te piece. :lol:
Na górę

Postautor: palacz » 8 paź 2019, o 08:41

Guzio prawda, ludzie palą tym co kupują na składach węglowych.Sprawdazać ich i tyle.
Produkuje piece i wiem co pisze. Ten specjalista od wszystkiego i od Moni niech zamknie dzioba,
Jakiej kurdebele Moni.. Weź wyluzuj zawieracz, bo to ty się pomopujesz, kaczo..dziobie. Ludzie pala śmieci i to widać i czuć, tylko że służby nie pracują wieczorami więc nie ma kto kontrolować kto czym pali... zajmij się Pan robota bo widzę za dużo wolnego czasu..i na forum męczy buła Pan jesteś.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 09:17

Ale czy Tomaszow ma jakis wlasny (nie rządowy, ogólnopolski) program wymiany pieców w domach jednorodzinnych na gazowe? Wiele gmin w Polsce takie realizuje.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 19:52

Ale czy Tomaszow ma jakis wlasny (nie rządowy, ogólnopolski) program wymiany pieców w domach jednorodzinnych na gazowe? Wiele gmin w Polsce takie realizuje.
wystarczyłoby żeby nie palili ludzie śmieci. to aż tak dużo?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 21:42

A mnie ciekawi czym palą ci, którzy mają zwykłe piece na drewno i węgiel a nie widać, żeby kiedykolwiek kupowali opał?
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2019, o 08:05

A mnie ciekawi czym palą ci, którzy mają zwykłe piece na drewno i węgiel a nie widać, żeby kiedykolwiek kupowali opał?
Węgiel na składach w Tomaszowie jest często słabej jakości.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2019, o 10:13

Właściwie gdy nie widać, zeby ludzie kupowali jakikolwiek opał a potem wali z komina to wiadomo czym klient pali!
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2019, o 18:01

Ludziom rozdać ulotki i uświadomić o szkodliwości. Może prosić żeby nie palić w piecach szkodliwymi odpadami.
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2019, o 11:44

Ludziom rozdać ulotki i uświadomić o szkodliwości. Może prosić żeby nie palić w piecach szkodliwymi odpadami.
Ludziom trzeba pomóc. Nie uświadamiać i karać.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 19:33

Ale jak pomóc ? I kto ma to zrobić ?.Może program "powietrze +"
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 19:58

Ludziom rozdać ulotki i uświadomić o szkodliwości. Może prosić żeby nie palić w piecach szkodliwymi odpadami.
Zacząć od odbierania wszelkich odpadów na koszt miasta. Kombinowanie z grzebaniem w workach kończy się spaleniem nie odebranego
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2019, o 18:58

A może ksiądz z ambony przemówi do tego biednego ludu?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”