Trójka w TL

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 wrz 2019, o 22:31

Nie chcę prowokować pytaniem, ale czy słuchają jeszcze Trójki w TL?
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2019, o 09:52

To radio 57+ :panzielony:
Na górę

Postautor: RTS » 21 wrz 2019, o 11:11

Mają słuchalności około 5 %, 10 lat temu mieli około 10%, lecą na łeb, na szyję. Średnia wieku słuchaczy rośnie a młodych nie widać. Kiedyś sam słuchałem Trójki, lecz politycy skutecznie zniechęcili mnie do niej.
Na górę

Postautor: trojkow » 21 wrz 2019, o 13:35

Dziadzieje, fakt. Ale ciągle mz. najlepsza. Teraz o Koszu gadaja np.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 10:14

Bo PiS położył tam łapę, zwolnili najlepszych i już nikt nie chce tego słuchać
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 12:15

W 2016 r. rozwalili redakcję informacyjną, zwolnili wielu publicystów kulturalnych, nawet redakcja muzyczna przetrzebiona. Żal słuchać bełkotu Cejrowskiego, agitek Wolskiego i Reszczyńskiego.
Jednych zwolnić, innych przestraszyć, trzecich przekupić, wsadzić swoich komisarzy ludowych.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 14:08

komunizm i faszyzm budowano na propagandzie a teraz kaczyzm powiela ,,dobre'' wzory
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 14:15

Wszystko na czym PiS położy łapę, pada na mordę. Od prawa po sprawiedliwość a nawet media.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 23:05

Wszystko na czym PiS położy łapę, pada na mordę. Od prawa po sprawiedliwość a nawet media.
A ty sie na tym znasz forumowy :oops: Gadasz, co usłyszałesz jak Skretyna pierdział.
Na górę

Postautor: cry » 23 wrz 2019, o 08:31

Dzień dobry,

Mimo, że w Trójce wiele się zmieniło, być może nawet na gorsze, to wciąż wiele programów trzyma poziom.
Oczywiście mam na myśli tylko te muzyczne jak Program Alternatywny, audycje Waglewskich czy Wojciecha Manna albo sobotni Radiowy Dom Kultury.
Nawet hip hopowe Tony z Betonu wciąż są ok.
Pod względem muzycznym Trójka wciąż pozostawia w tyle wiele komercyjnych stacji.
No ale o gustach, także muzycznych, się nie dyskutuje.
Można natomiast porozmawiać o ich braku ;-)
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2019, o 23:10

polecam P. Wojciecha Manna, nietykalny przez żadną władzę i ustrój, oraz świetną audycję 'Świat z lotu Drozda", niedziela 8.00. Wszyscy, którzy chcą zwiedzić cały świat przed 30, dowiedzą się, że cały świat zwiedza się z pasją w 11 lat, lub z pasją i wyczynowo na wózku inwalidzkim. Jeżeli chce się zaimponować znajomym, jedzie się zwiedzić Czernobyl,itd.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”