Głosujemy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 wrz 2019, o 23:01

Lewus nigdy nigdzie NORMALNIE jak Ludzie nie pracował, całe życie ślizga się PO linii partyjnej, stołki kierownicze, dyrektorskie, poseł i prezes ! Jak Go teraz Wykopali ze stołka Prezesa Dworców Lubelskich a w regionie już lemingi nie Rządzą i nie ma się KOLESI co by Stołek Nieroba za odpowiednią Kasę załatwili to znowu pcha się do Sejmowego Koryta - By MU się Żyło Lepiej !!!!!!!
A teraz gosciu pomysl sobie o swoim czlowieku pisowskim - tzw fachowcu od wszystkiego. Mianowicie byl szefem pks w Tomaszowie, pozniej cukrowni w Worzuczynie. Wspomniec nalezy ze to wszystko padlo. Pozmiej okazalo się ze to fachowiec od samorzadu w Rachaniach, a teraz okazuje się, ze to specjalista od energii w Tomaszowie. I co mozesz powiedziec o takich partyjnych fachowcach od wszystkiego??
[/quote]

Lewaki to nieudaczniki ,kombinatorzy ,szubrawce -PO,PSL i SLD, przykład idzie z góry do dołu
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2019, o 23:02

Super fachowiec ,;tylko przykro ze ich az tylu jest – niestety !przypuszczam ze tez z tego powodu w urzedach finansowych zatrudniono tylu ksiezy – z poborami netto ponad 4 tys .

Jak sie nazywa tych ksiezy ? Brat Pit oczywiscie !
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2019, o 23:28

Szef NIK powiazany z Mafia i wynajmem pokoi na
I Jaroslaw mowi ze musimy miec wiecej kadencji
Boze chron Polske
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 14:22

Nie ma na kogo głosować. Jak patrzę na Tomaszów obwieszony pisowskimi twarzami, to przerażenie mnie ogarnia. Mam tylko nadzieję że tu jeszcze ludzie samodzielnie myślą i propaganda Jarosława ich nie opanowała do końca.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 15:08

Tylko konfederacja... Koniec kolesiów udajacych opozycję rozkradajacych co się da. Osadzic skazać zakopać zapomnieć całe to poklosie okrągłego burdelu.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 16:15

Jak czytam Tu te niektóre komentarze to dochodzę do wniosku że nie którym tęskno do kandydatów byłej epoki " Czerwonej Zarazy " !!!!!!!! Tęskno Wam za byłymi Towarzyszami ? Ale przecież macie wybór, dużo potomków tych czerwonych jest w PO !!! Dziedzictwo pzpr nie zginęło , połączyło się PO z SLD, Wiosną, PSLem, Kukizem, Razem , Nowoczesną czyli KO :!: Czytajcie skrót jako Kupa Odpadów :lol:
Jak patrzę na byłego Naczelnika z Urzędu w Tomaszowie z lat 80, i jego czerwone oczy , jego synów z PO to wiem że ich BOLI Żupa i ma Boleć :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 19:31

PiS to nic innego jak powrót do czasów które opisujesz, łącznie z kopiowaniem metod postępowania z ludźmi. Mierni ale wierni na piedestale. Jak pomyślę jacy fachowcy teraz rządzą.... Począwszy od ministerstwa sprawiedliwości.... Ręce opadają
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 19:33

Zgadzam sie z przedmowca Ale kiedy nawet wyborcy pisu zmadrzeja Nie trace nadzieii
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 19:42

Zgadzam sie z przedmowca Ale kiedy nawet wyborcy pisu zmadrzeja Nie trace nadzieii
Co Ty głupoty piszesz,Nigdy na lewaków - PO i PSl to obłuda i hipokryzja,
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 22:09

Jasne tylko pis krysztalowy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 22:11

Zgadzam sie z przedmowca Ale kiedy nawet wyborcy pisu zmadrzeja Nie trace nadzieii
Ty jesteś głupi jak but :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 22:15

:lol: Znasz mnie z imienia i nazwiska pisotluku ?
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 22:46

:lol: Znasz mnie z imienia i nazwiska pisotluku ?
Ty jesteś znany przede wszystkim z głupoty :lol: . A poza tym nikt normalny nie wyjeźdża na forum z imionami, nazwiskami itp. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2019, o 00:22

:lol: Znasz mnie z imienia i nazwiska pisotluku ?
On napisał, że jestes głupi jak but a ty z imieniem i nazwiskiem. :P Czyli Głupi imię a Jakbut nazwisko?
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2019, o 19:35

:lol: Znasz mnie z imienia i nazwiska pisotluku ?
On napisał, że jestes głupi jak but a ty z imieniem i nazwiskiem. :P Czyli Głupi imię a Jakbut nazwisko?
no to rzeczywiscie blysnales inteligencja
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”