Ludzkie problemy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 wrz 2019, o 19:50

Kiedy widzę starsza osobę zaglądającą do miejskiego śmietnika robi mi się gorąco.Nie o wrażenia tu jednak chodzi ale o sam fakt,że to już trzecia osoba w ciagu tygodnia penetruje owe przybytki(konkretnie okolice zieleniaka)
Może dobra jest inicjatywa zostawiania niesprzedanych,uszkodzonych,felernych warzyw i owoców na jednym ze stołów przez sprzedajacych.
Ładowanie ich do smietników jest wobec "Takich" potrzebujących ludzi okrutne i niehumanitarne.
Pomyślcie.Ja wiem,że zaraz odezwą się ci co nigdy nie byli głodni ani bez grosza z jakąś dosadną gadką.
Ja tylko piszę,żę są tacy ludzie i mają problem.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2019, o 19:54

Moniu jedz na Węgry albo do Londynu tam jeszcze więcej śmieciarzy niż w Polsce :!: :!: :!: :lol: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2019, o 20:03

:evil: tylko bez takich wycieczek intelektualnych.Wiem,że to trudno zrozumieć ale na forum pisza inni ludzie.Tak,że z szacunkiem proszę!
Ten problem owszem istnieje np. w dużych miastach czy zagranicą ale u nas jest to jeszcze do ogarnięcia.Kultura i człowieczeństwo o charyzmatycznym religijnym chrześcijańskim podejściu nie wspomnę.
Przepraszam ale dopiero teraz widzę,że ktos tu zwrócił uwagę na marnowanie jedzenia w temacie "jadłodzielnia".
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2019, o 20:17

Zamiast wysyłać ukraińskie fajki mężowi do Londynu, daj kasę na bezdomnych Moniu.
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2019, o 20:50

Kiedy widzę starsza osobę zaglądającą do miejskiego śmietnika robi mi się gorąco.Nie o wrażenia tu jednak chodzi ale o sam fakt,że to już trzecia osoba w ciagu tygodnia penetruje owe przybytki(konkretnie okolice zieleniaka)
Może dobra jest inicjatywa zostawiania niesprzedanych,uszkodzonych,felernych warzyw i owoców na jednym ze stołów przez sprzedajacych.
Ładowanie ich do smietników jest wobec "Takich" potrzebujących ludzi okrutne i niehumanitarne.
Pomyślcie.Ja wiem,że zaraz odezwą się ci co nigdy nie byli głodni ani bez grosza z jakąś dosadną gadką.
Ja tylko piszę,żę są tacy ludzie i mają problem.
Podszedłeś?" Dałeś dychę na obiad? Może kupiłeś siatkę warzyw i podarowałeś? Zrobiłeś coś oprócz pitolenia na forum? Dobrze wiesz, że nikt nie zostawi "felernych" na jakimś stole bo będzie miał kłopoty
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2019, o 21:23

A Polska jest przeciez kraina miodem plynaca ! *genialnosc * pisu to potwierdza , Sami geniusze no bo innych nie maja
Na górę

Postautor: Gość » 2 wrz 2019, o 21:55

A Polska jest przeciez kraina miodem plynaca ! *genialnosc * pisu to potwierdza , Sami geniusze no bo innych nie maja
Monia, forum to nie szalet miejski. Idź się wypróżniać gdzie indziej. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2019, o 12:00

Odkąd rządzi PiS już 214 mln dostał ojciec dyrektor, bo biedny. Inni bezdomni nawet mu samochody oddają. Po co zauważać innych biednych.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2019, o 12:37

taa...jak zwykle.Lepiej zmieszac wszystko ze wszystkim i utłuc byle drugiemu zaszkodzić :lol:

To bylo o jedzeniu a teraz rzeknę coś o innych dobrach materialnych wyrzucanych do śmieci.
Raz w miesiącu powinny byc tzw "wystawki"przed domem lub w wyznaczonym miejscu między blokami.
Wiadomo,że 3/4 zniknie w nocy bo komuś sie przyda.Przecież tak już było.I komu to przeszkadzało?
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2019, o 12:45

taa...jak zwykle.Lepiej zmieszac wszystko ze wszystkim i utłuc byle drugiemu zaszkodzić :lol:

To bylo o jedzeniu a teraz rzeknę coś o innych dobrach materialnych wyrzucanych do śmieci.
Raz w miesiącu powinny byc tzw "wystawki"przed domem lub w wyznaczonym miejscu między blokami.
Wiadomo,że 3/4 zniknie w nocy bo komuś sie przyda.Przecież tak już było.I komu to przeszkadzało?
poczytaj, ile osob chce cos oddac tylko trzeba wyniesc sobie z budynku i co , sa chetni ? niestety nie, moze jak by zawiozl do domu i doplacil jeszcze to moze by i ktos wzial ---pisze z wlasnego doswiadczenia :ci co oddaja sa pracowici i zapobiegliwi , ci co ,,chca wziasc" sa niestety ale leniwi, im sie nalezy od panstwa-takie jest ich rozumowanie
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2019, o 13:03

To niestety kwestia wstydu.Dlatego lepsze rozwiązanie problemu niepotrzebnych dobrych rzeczy jest projekt miasta lub pozarządowych.
Ze stroną internetową.Idzmy z pomocą innowacyjnie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2019, o 14:20

Z budżetu obywatelskiego.Projekt "Drugie życie przedmiotów"
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2019, o 17:29

Super pomysl ! Mam nadzieje ze bedzie zrealizowany ! Jakos na zachodzie. Nikt sie nie wstydzi cos brav od kogos czy okkupiert za kare groszy ! Tylko u nas panstwo z +500 ktoremu sie nalezy
Na górę

Postautor: Gość » 9 wrz 2019, o 23:35

Super pomysl ! Mam nadzieje ze bedzie zrealizowany ! Jakos na zachodzie. Nikt sie nie wstydzi cos brav od kogos czy okkupiert za kare groszy ! Tylko u nas panstwo z +500 ktoremu sie nalezy
Co tam bełkoczesz Forumowy? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2019, o 19:43

Polska to jednak Chory kraj
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”