Po 10 latach wróciłem do TL z Londynu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 15:53

Trepie niszczysz wszystkie tematy które ci nie pasują.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 16:53

Trepie niszczysz wszystkie tematy które ci nie pasują.
Tego jeszcze nie było. Francowaty jest teraz trepem? Ty forumowy masz dobrze w głowie?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 19:49

Do wszystkich partii już zapisał więc co mu zostało?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 20:20

Do wszystkich partii już zapisał więc co mu zostało?
Teraz forumowy przeczołga Franza przez wszystkie służby mundurowe. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2020, o 22:43

Jak to się stało, że przed moim wyjazdem w 2009 w Polsce ceny żywności i produktów gospodarczych były trzy razy niższe niż w UK, teraz wracam i porównuję, i szok są o 10-20% wyższe w Polsce niż w UK a zarobki 2-3 razy niższe! PiS zachęca do powrotu Polaków, a ja się pytam do czego?
- Morawiecki obiecał dogonić Zachód Europy, i tę obietnicę spełnił z nawiązką.
Wróciłem tylko dlatego, by opiekować się starą i chorą matką.
Chyba z Radecznicy
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2020, o 06:14

Dziesięć lat leczenia psychiatrycznego doprowadziło forumowego do ruiny umysłowej. Nie dość, że nie myśli, to jeszcze ma halucynacje.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2020, o 18:47

Dziesięć lat leczenia psychiatrycznego doprowadziło forumowego do ruiny umysłowej. Nie dość, że nie myśli, to jeszcze ma halucynacje.
To on się leczył w Londynie?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 20:24

To on się leczył w Londynie?
Dzieci wyjechały to go wzięły żeby nie zadręczył swojej matki. Ale masę funtów nie pomogło więc go odesłali. Jednak w Radecznicy i Abramowicach leczenie takiej wychodzi
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2020, o 08:10

Jak to się stało, że przed moim wyjazdem w 2009 w Polsce ceny żywności i produktów gospodarczych były trzy razy niższe niż w UK, teraz wracam i porównuję, i szok są o 10-20% wyższe w Polsce niż w UK a zarobki 2-3 razy niższe! PiS zachęca do powrotu Polaków, a ja się pytam do czego?
- Morawiecki obiecał dogonić Zachód Europy, i tę obietnicę spełnił z nawiązką.
Wróciłem tylko dlatego, by opiekować się starą i chorą matką.
Raczej to ty wymagasz opieki.
Na górę

Postautor: Fajnie » 8 mar 2020, o 16:17

Fajnie że ludzie wracają do Tomaszowa :) miasto się wyludnia dużo jest samotnych seniorów FUNTY też się przydadzą :) domy mieszkania trzeba budować firmy typu Inter Mroweczka też potrzebują zastrzyku finansowego by mieć na wypłaty i wszystko się zazębia bedzie dobrze same plusy z Waszego powrotu
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2020, o 16:33

Raczej to ty wymagasz opieki.
Pieprzysz równo z tymi cenami. Wygląda na to, że nigdy nie byłeś na Wyspach. Jedź i sprawdź wtedy pogadamy.
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2020, o 06:52

Chleb w przeliczeniu 5 zł, mięso mielone (jak w Biedronce :lol: ) 20 zł, filet z kurczaka 30 zł itd. Nie ma chyba jakiegoś tańszego produktu spożywczego na wyspach niż w Polsce :roll:, ale "londyńczyk" coś ściemnia. Coś mi się zdaje, że nigdy tam nie był.
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2020, o 21:23

"Jak to się stało, że przed moim wyjazdem w 2009 w Polsce ceny żywności i produktów gospodarczych były trzy razy niższe niż w UK, teraz wracam i porównuję, i szok są o 10-20% wyższe w Polsce niż w UK "

https://www.cenynaswiecie.pl/ceny-w-anglii,243/

Ale ten forumowy prdoli :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2020, o 14:05

Ten głupek co mądrzy się i nawala w każdym temacie niech nie zabiera głosu, bo dostanie batem.
W wielu sklepach spozywczych w Anglii ze względu na wysokie ryzyko wyznaczono godziny tylko dla starszych ludzi. Angole robią to z głową. U nas nikt na to nie wpadł, a to ciekawe jest rozwiązanie, bo to grupa najwyższego jest ryzyka.
Na górę

Postautor: Gość » 19 mar 2020, o 22:17

Po 10 latach wrócił z Londynu i już nie ma na zus :roll:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”