Po 10 latach wróciłem do TL z Londynu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 sty 2020, o 15:18

Jest taki od urodzenia. Nie trzeba go zmuszać.
Do nauki niech się weźmie, bo z kilka lat będzie dalej siedział i myślał.....
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2020, o 19:01

Jest taki od urodzenia. Nie trzeba go zmuszać.
Jest jaki jest. Ale gdy zaczyna obrażac ludzi mimo wszystko ktos go powinien powstrzymać
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2020, o 21:23

Jak to się stało, że przed moim wyjazdem w 2009 w Polsce ceny żywności i produktów gospodarczych były trzy razy niższe niż w UK, teraz wracam i porównuję, i szok są o 10-20% wyższe w Polsce niż w UK a zarobki 2-3 razy niższe! PiS zachęca do powrotu Polaków, a ja się pytam do czego?
- Morawiecki obiecał dogonić Zachód Europy, i tę obietnicę spełnił z nawiązką.
Wróciłem tylko dlatego, by opiekować się starą i chorą matką.

a dopiero mialeś 17 lat jako Monia i męża Węgra palącego ukrainskie fajki. może nam wytłumaczysz dlaczego ciągle kogoś udajesz?
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2020, o 09:09

Hej, Jestem Monia mam 22 lata :) Napisz do mnie na http://randkalove.pl/ jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej
znajomości z moją osobą :)
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2020, o 10:17

Hej, Jestem Monia mam 22 lata :) Napisz do mnie na http://randkalove.pl/ jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej
znajomości z moją osobą :)
Forumowy. Już mówiłeś, że wolisz mężczyzn. Ale to, czy wolisz być kobietą, czy mężczyzną w tym zboczonym układzie nic nas nie obchodzi. Przestań zboczeńcu zaśmiecać forum swoimi ofertami "randkowymi". :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2020, o 16:07

Dzisiaj chyba popił leki wódką, bo szału dostał.
Znowu ma trudny dzień :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2020, o 21:17

Czy ktoś zmusił forumowego błazna żeby napisał posta w którym wystepuje jako facet i kobieta? :P I podpisac go: Monia :?:

"Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem "




http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 7&t=119871
Co robi w Londynie siedemnastka?
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 10:05

Wróciła z Londynu i zainteresowała się od razu nadajnikami na wieży kościoła. Pewnie boi się inwigilacji.
Na górę

Postautor: oldlondo » 12 lut 2020, o 12:44

lewa prawa angole kieroja i ze zlej strony kierownice maja w tamize ich cdn...
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2020, o 08:14

Wróciła z Londynu i zainteresowała się od razu nadajnikami na wieży kościoła. Pewnie boi się inwigilacji.
Mania prześladowcza?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2020, o 08:21

Biedaku straciłeś poczucie rzeczywistości i kto jest kim na tym forum. Wygląda na to, że tylko z ciebie wariata tu zrobił.
Panna zwana Rybką.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2020, o 08:54

Biedaku straciłeś poczucie rzeczywistości i kto jest kim na tym forum. Wygląda na to, że tylko z ciebie wariata tu zrobił.
Panna zwana Rybką.
Wczoraj byłeś prawnikiem . Dziś panna zwana rybką. takiego debila jak ty nie ma na innym forum
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2020, o 18:11

Jak to się stało, że przed moim wyjazdem w 2009 w Polsce ceny żywności i produktów gospodarczych były trzy razy niższe niż w UK, teraz wracam i porównuję, i szok są o 10-20% wyższe w Polsce niż w UK a zarobki 2-3 razy niższe! PiS zachęca do powrotu Polaków, a ja się pytam do czego?
- Morawiecki obiecał dogonić Zachód Europy, i tę obietnicę spełnił z nawiązką.
Wróciłem tylko dlatego, by opiekować się starą i chorą matką.
Co najwyżej z Radecznicy wróciłeś. Po uj ty tworzysz takie historie?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2020, o 07:06

Co najwyżej z Radecznicy wróciłeś. Po uj ty tworzysz takie historie?
Forumowy tworzy takie historie, żeby jakoś uwiarygodnić to, co pisze. A że wychodzi odwrotnie.... Ale powody takiego stanu rzeczy są powszechnie znane.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2020, o 07:46

Forumowy tworzy takie historie, żeby jakoś uwiarygodnić to, co pisze. A że wychodzi odwrotnie.... Ale powody takiego stanu rzeczy są powszechnie znane.
Pewnie przyleciał z Londynu na latającym dywanie. Jak Zelnik
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”