Gdzie zgłosić opuszczony pojazd

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 sie 2019, o 15:47

Jeszcze na parkingu dworca stoją dwa, zabierzcie je.
Może być problem gdyż ten parking to jak się nie mylę miejsce prywatne właściciela dworca i terenu przynależnego do niego,jeżeli właściciel nie zgłasza sprzeciwu to Ty czy inni nie mają nic do tego.Inaczej się ma to w przypadku gdy auto stoi w miejscu publicznym i na publicznych parkingach
Na górę

Postautor: Monty » 23 sie 2019, o 20:29

Na temat porzuconych aut na ul. Piekarskiej pisałem w maju. Auta te stoją chyba do dzisiaj. Część z tych pojazdów pozostawili prawdopodobnie obywatele z UA po zmianie ich przepisów celnych w lutym 2019.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2019, o 09:34

Na temat porzuconych aut na ul. Piekarskiej pisałem w maju. Auta te stoją chyba do dzisiaj. Część z tych pojazdów pozostawili prawdopodobnie obywatele z UA po zmianie ich przepisów celnych w lutym 2019.
Zapewne są to auta pozostawione przez obywatelu UA,niestety przepisy nie są jasne co do ,,zabierania,, takich aut.Z tego co wyczytałem można zgłaszać na policję bądź też do straży miejskiej taki pojazd i z oceny wizualnej jeżeli funkcjonariusz uzna może wezwać lawetę,znając życie owy funkcjonariusz może mieć nie lada zagadkę gdyż nie można usuwać pojazdów które nie stwarzają zagrożenia,nie stoją w miejscach zakazanych,czy też na takich w których za postój jest pobierana opłata.A więc czynność którą by wykonał na pojeździe mogła by być zaskarżona przez co miał by nieprzyjemności to też może skutkować biernością tych organów co do działań związanych z usuwaniem porzuconych aut
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2019, o 07:25

eh, ta słoneczna Ukraina ...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”