Praca

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 16:41




Siedzisz w Radecznicy zajadając się ekskrementami i bredzisz, nie jest dobrze oj nie jest.
W każdym temacie jesteś alfą i omegą kmiocie. Spadaj mądralo do Tworek :evil: Jesteś żałosny :oops:
Może i żałosny jestem jak ty to mówisz, wiesz to zapewne z autopsji ale odżywiam się racjonalnie bez dziwnych doświaczeń kulinarnych w przeciwieństwie do ciebie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 19:50


W każdym temacie jesteś alfą i omegą kmiocie. Spadaj mądralo do Tworek :evil: Jesteś żałosny :oops:
Może i żałosny jestem jak ty to mówisz, wiesz to zapewne z autopsji ale odżywiam się racjonalnie bez dziwnych doświaczeń kulinarnych w przeciwieństwie do ciebie.
Ktoś rzucił pożywkę w postaci gówna a ciebie to nakręca jak sex muchy z karaluchem. Dawaj kmiocie dalej to co cię kręci.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 20:14



Może i żałosny jestem jak ty to mówisz, wiesz to zapewne z autopsji ale odżywiam się racjonalnie bez dziwnych doświaczeń kulinarnych w przeciwieństwie do ciebie.
Ktoś rzucił pożywkę w postaci gówna a ciebie to nakręca jak sex muchy z karaluchem. Dawaj kmiocie dalej to co cię kręci.
To ty masz spaczony gust kulinarny lubisz dziwne śmierdzące potrawy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 21:54

A co powiesz na malardo kmiocie. Aby ci sperma w dekiel nie poszła bo i tak jesteś inwalidą umysłowym. Gòwienko cię nakręciło aż strach myśleć co zrobi to słowo :P
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 21:58

A co powiesz na malardo kmiocie. Aby ci sperma w dekiel nie poszła bo i tak jesteś inwalidą umysłowym. Gòwienko cię nakręciło aż strach myśleć co zrobi to słowo :P
Każdy sądzi według siebie , ty już to miałeś czy masz ?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 01:09

A co powiesz na malardo kmiocie. Aby ci sperma w dekiel nie poszła bo i tak jesteś inwalidą umysłowym. Gòwienko cię nakręciło aż strach myśleć co zrobi to słowo :P
[/quote
Każdy sądzi według siebie , ty już to miałeś czy masz ?
Zadziałało. Dekla nie urwało?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 07:15


Zadziałało. Dekla nie urwało?

U ciebie zadziałało bo widać, że dekla brak.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 07:36

Masz tu jeszcze na deser nadmangulo. Nakręcaj się jak nie nauczyli w szkole co to przenośnia a może nie dorosłeś jeszcze do tej lekcji :oops: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 08:18

Masz tu jeszcze na deser nadmangulo. Nakręcaj się jak nie nauczyli w szkole co to przenośnia a może nie dorosłeś jeszcze do tej lekcji :oops: :lol:


Uczę się od "mistrza" czyli od ciebie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 15:11

Mam nadzieję, że przyjdą czasy i oby jak najszybciej przyszły, gdzie nie będzie pracy a będzie potrzebna bo za cos trzeba żyć. Od kiedy nastało 500+ ludzie zaczęli grymasić narzekać i wymyślać, a i są przypadki zwalniać się! w tej chwili pracodawca ma się dostosować do pracownika, no ludzieeee. Narzekają na firmy na pracodawców, jak komuś żal albo szkoda niech założy to zobaczymy, nie zrozumie ten co nigdy jej nie miał a potrafi tylko biadolić. Odnoszę się do tego, że kiedyś sam miałem firmę i nie jest to super chleb i tak kolorowo jak widzi to osoba która nie wie co to znaczy. Czasami słyszałem i teraz też się słyszy ooo ten bogaty bo ma firmę, to się zastanawiam czy ta osoba ma rozum i wie co to znaczy mieć firmę. Dla plotkujących to jestem już emerytem, wiec nie powiecie mi to ja zamknij 8) Negatywnymi opiniami odnoszącymi się do mojej wypowiedzi nie mam zamiaru się przejmować, każdy ma prawo do własnej opinii 8) kochani poszkodowani.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 15:59

państwo pomaga tylko nierobom i patologii,dlatego oni nigdy nie będa pracować , ludzie pracujący muszą ich utrzymywać i nikt nas nie pyta czy chcemy a przecież powinno dawać się wędkę a nie rybę
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2019, o 22:42

Mam nadzieję, że przyjdą czasy i oby jak najszybciej przyszły, gdzie nie będzie pracy a będzie potrzebna bo za cos trzeba żyć. Od kiedy nastało 500+ ludzie zaczęli grymasić narzekać i wymyślać, a i są przypadki zwalniać się! w tej chwili pracodawca ma się dostosować do pracownika, no ludzieeee. Narzekają na firmy na pracodawców, jak komuś żal albo szkoda niech założy to zobaczymy, nie zrozumie ten co nigdy jej nie miał a potrafi tylko biadolić. Odnoszę się do tego, że kiedyś sam miałem firmę i nie jest to super chleb i tak kolorowo jak widzi to osoba która nie wie co to znaczy. Czasami słyszałem i teraz też się słyszy ooo ten bogaty bo ma firmę, to się zastanawiam czy ta osoba ma rozum i wie co to znaczy mieć firmę. Dla plotkujących to jestem już emerytem, wiec nie powiecie mi to ja zamknij 8) Negatywnymi opiniami odnoszącymi się do mojej wypowiedzi nie mam zamiaru się przejmować, każdy ma prawo do własnej opinii 8) kochani poszkodowani.
Jak nie będzie pracy w kraju to będzie praca za granicą, praca będzie zawsze.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2019, o 12:26

Zagranica rozwala małżeństwa, owszem nie wszystkie ale jest dużo przypadków z tym, że co oczy nie widzą tego sercu nie żal 8) apropo, nie wszyscy wyjadą za granicę i nie wszyscy chcą albo maja możliwość, tam też nie jest jak w raju 8)
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2019, o 21:20

Zagranica rozwala małżeństwa, owszem nie wszystkie ale jest dużo przypadków z tym, że co oczy nie widzą tego sercu nie żal 8) apropo, nie wszyscy wyjadą za granicę i nie wszyscy chcą albo maja możliwość, tam też nie jest jak w raju 8)
Normalnego małżeństwa nikt nie rozwali. Masz rację nie wszyscy wyjadą ale ci co zostaną zastopią tych co wyjechali i praca będzie zobacz w każdej branży brakuje ludzi i to ogromne ilości.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2019, o 07:41

Za ochłapy nikt nie będzie tyrał. Najdroższy prąd, gaz, paliwo a gdzie cos odłożyć. Ukrainiecowi trzeba zapłacić za mieszkanie,dać żryć, przywiezdz itp, suma sumarum zarobi 2 razy tyle co Polak. Polakowi nie można dać wiecej bo z podatku nie można odpisać a zagraniczny na czarno.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”