Prośba do kierowców

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 18:36


Mamo chwalą nas! Kto? Ty mnie A ja Was!
Ha, ha, ha..."trzymajcie siedem,bo nie ma co jeden"
Ps.. te zagranicznik ty na pewno wiesz co znaczy słowo reasumując?
Nie chce mi sie z toba gadać Buraku :lol:
Tak bywa jak brakuje argumentów. Panie światowy kierowco.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 19:29


Mamo chwalą nas! Kto? Ty mnie A ja Was!
Ha, ha, ha..."trzymajcie siedem,bo nie ma co jeden"
Ps.. te zagranicznik ty na pewno wiesz co znaczy słowo reasumując?
Nie chce mi sie z toba gadać Buraku :lol:
Tak bywa gdy brakuje argumentów.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 20:44


Nie chce mi sie z toba gadać Buraku :lol:
Tak bywa gdy brakuje argumentów.
Buraku twój argument najważniejszy a że słoma z gumaków wystaje to uważaj aby w passacie nie została bo tatuśku będzie zły panie kierowco jaśnie ważny. I uważaj na zimny łokieć małolacie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 20:46

Chamstwo w państwie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 21:43



Tak bywa gdy brakuje argumentów.
Buraku twój argument najważniejszy a że słoma z gumaków wystaje to uważaj aby w passacie nie została bo tatuśku będzie zły panie kierowco jaśnie ważny. I uważaj na zimny łokieć małolacie.
Jak ty funkconujesz między normalnymi ludźmi?
Ps. no sztrzel jeszcze parę wulgarnych tekstów to lepiej będziesz spał, bo dla ciebie to chleb powszedni.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 22:11


Buraku twój argument najważniejszy a że słoma z gumaków wystaje to uważaj aby w passacie nie została bo tatuśku będzie zły panie kierowco jaśnie ważny. I uważaj na zimny łokieć małolacie.
Jak ty funkconujesz między normalnymi ludźmi?
Ps. no sztrzel jeszcze parę wulgarnych tekstów to lepiej będziesz spał, bo dla ciebie to chleb powszedni.
Idz spać bo jutro z tatuśkiem traktorem w buraki, tam się wykażesz skretami i zawracaniami. Może to zaowocuje w przyszłości na drodze asfaltowej.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 22:14




Jak ty funkconujesz między normalnymi ludźmi?
Ps. no sztrzel jeszcze parę wulgarnych tekstów to lepiej będziesz spał, bo dla ciebie to chleb powszedni.
Wulgaryzmami nie ma co strzelać, ale słownik poprawnej pisowni by Ci się przydał.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2019, o 23:12

Taki świat jacy ludzie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2019, o 14:46

Patrząc na to co się dzieje w naszym mieście odnośnie kierowców,to coraz bardziej powątpiewam jak nie którzy zdobyli prawo jazdy ?Ustawiają się na jezdni jak im pasuje nie zwracając uwagi, że drugi kierowca też ma się zmieścić,dotyczy to manewru skrętu .Czasami człowiek ma ochotę wysiąść i szmatą przez łeb zdzielić,ale to się nie można nawet odezwać bo usłyszy się taką wiązankę,że hoho co to nie ON.A najgorzej wygląda u nas sprawa parkowania na parkingach szczególnie pod sklepami.Stawiają na dwóch a i są tacy magicy co potrafią zaparkować na trzech miejscach.No i zwróć takiemu czy takiej uwagę to się w tedy zaczyna ....A wystarczy zobaczyć,że każde miejsce jest oznaczone innym kolorem kostki,więc w czym problem?Pokazując dziecku ze szkoły specjalnej ,że ma rysować między dwoma liniami to będzie z językiem na brodzie wykonywał to zadanie aby zrobić to dokładnie.A my niby uważający się za takich mądrych i często jeszcze z mgr.przed nazwiskiem mamy z tym problem, czemu?Pomyślmy parkując auto ,że są inni .Czasami można poprawić manewr i zaparkować dobrze auto.Wiem że często żle zaparkowany inny samochód wymusza na nas złe parkowanie ,ale jeśli zaczniemy na to zwracać uwagę to zacznie być lepiej.Dobrego parkowania!!!
Jak BizneSraka ma Auto w Lizingu na firmę to chce mieć więcej miejsca po obu stronach dlatego staje na dwóch !!!
Zobaczcie właśnie jakimi samochodami tak parkują , a zobaczycie co to za ludzie !!!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”