Ktoś wie?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 17:48

Jak zatrzymać w mieście ludzi mądrych,wykształconych,ambitnych,kreatywnych,przebojowych?
Jak ściągnąć do miasta ludzi mądrych,wykształconych,ambitnych,kreatywnych?
Jak ich tu utrzymać bez zasieków :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 18:35

Załatw im robotę w powiecie, gminie, urzędzie pracy itp. Ale i tak zgłupieją po paru miesiącach :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 18:36

Teraz nie ma szans. Poczekaj, aż wymrze elektorat PiS. Może wtedy będą warunki na młodych, inteligentnych, kreatywnych,...
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 19:17

Teraz nie ma szans. Poczekaj, aż wymrze elektorat PiS. Może wtedy będą warunki na młodych, inteligentnych, kreatywnych,...
Jaka alternatywa jest lepsza PO czy PiS. Tak zle i tak nie dobrze. Nowe twarze w spółkach skarbu państwa, odprawy dla odchodzących ze stolców. Ten kraj nigdy nie będzie sprawiedliwie rządzony. Prywata, prywata, i jeszcze raz prywata. A wyborcom wciskają ,,demokracija,, :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 19:29

Zawsze tak było,kasta władzy i plebsu.Nazwa nieistotna.Kto zawładnie umysłami tłumu,ten wygrywa.Liberałowie są uczciwsi,kradną i kłamią w żywe oczy,a prawica kamufluje wszystko pod pięknymi hasłami patriotyzmu i opieką socjalną za darmochę.
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 19:46

Ktoś musi wyznaczyć nowe trendy.Sami sobie nie poradzimy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 19:51

Teraz nie ma szans. Poczekaj, aż wymrze elektorat PiS. Może wtedy będą warunki na młodych, inteligentnych, kreatywnych,...
Rusz d...i załatw sobie przynajmniej role męża zaufania w komisji wyborczej. Zobaczysz, że młodzi w ogóle nie głosują. Siedzą na kompach i narzekają jak ty
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 20:12

Teraz nie ma szans. Poczekaj, aż wymrze elektorat PiS. Może wtedy będą warunki na młodych, inteligentnych, kreatywnych,...
Rusz d...i załatw sobie przynajmniej role męża zaufania w komisji wyborczej. Zobaczysz, że młodzi w ogóle nie głosują. Siedzą na kompach i narzekają jak ty

Mnie to już nie dotyczy. Nie jestem młody. Odpowiedziałem na żadne pytania tak, jak to widzę w naszych tomaszowskich realiach. I tyle. Moje dzieci (są jeszcze młode) wyjechały stąd. Tam gdzie żyją, maja dobre warunki do życia. W Tomaszowie nigdy nie osiągnęłyby tego poziomu zarobków jaki mają.
To, że młodzi (nie tylko oni) nie głosują, wiem od wielu lat. A co może zmienić ich udział w głosowaniu? To, czy wygra PiS, PO, SLD, PSL, Wiosna,... czy inna formacja polityczne nie wnosi do życia młodych ludzi niczego istotnego, bo to dalej niby demokracja. System od samego początku był i nadal jest zły. Jest "skrojony" pod partie polityczne, a nie pod człowiek, obywatela. Dlatego żadne wybory niczego zasadniczego nie zmienią. Zwykli ludzie, to tylko maszynki do głosowania. A "ciemny lud kupuje wszystko", więc ten rodzaj "demokracji" będzie trwał jeszcze długo, a u nas PiS ma jeszcze wiele kadencji.

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 20:57

No i kurna się z tym zgadzam.
Ale cos trzeba zrobić...dla wnuków.
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 21:34

No i kurna się z tym zgadzam.
Ale cos trzeba zrobić...dla wnuków.
Kijem rzeki nie zawrócisz...
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2019, o 22:01

Panie,u nas nawet porzadnej rzeki nie ma :?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”