Bzdurny zakaz picia piwa pod chmurką

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 11:01

Moim zdaniem, jest to bzdurny zakaz - bo kto chce pić, to i tak pije. Ci co nie płacą mandatów i tak takowych nie otrzymają. Zakaz ten uderza natomiast w tych wszystkich normalnych obywateli, którzy nie chuliganią, którzy nie są wandalami.
Jaką macie opinie na ten temat?
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 11:17

Oczywiście że bzdurny dla kulturalnych (=inteligentnych) ludzi. Ale ilu takich jest? Znieś ten zakaz, a zobaczysz ilu m.in. "szczyli" będzie paradowało wzdłuż Lwowskiej z butelką piwa w reku.
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 11:32

Oczywiście że bzdurny dla kulturalnych (=inteligentnych) ludzi. Ale ilu takich jest? Znieś ten zakaz, a zobaczysz ilu m.in. "szczyli" będzie paradowało wzdłuż Lwowskiej z butelką piwa w reku.
A ty jesteś niby inteligentny ... :lol: . Inteligentny i kulturalny to nie synonimy. Jeśli brakuje wiedzy, a tobie brakuje, to nie nie możesz jej wykorzystać. Stąd wniosek, że nie jesteś inteligentny. Pisząc publicznie o młodych ludziach "szczyle", nie jesteś też kulturalny.

Kulturalny m.in.
«dobrze wychowany i odznaczający się kulturą osobistą; też: właściwy osobie o takich cechach»
Inteligencja
1. «zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w sytuacjach nowych»,
a inteligentny to «obdarzony inteligencją; też: znamionujący inteligencję»

https://sjp.pwn.pl
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 12:14

wymądrzyleś się już? :P strasznie jesteś niedowartościowany. cienko w realu?oczywiście, że poprzednik ma rację.
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 12:19

Oczywiście że bzdurny dla kulturalnych (=inteligentnych) ludzi. Ale ilu takich jest? Znieś ten zakaz, a zobaczysz ilu m.in. "szczyli" będzie paradowało wzdłuż Lwowskiej z butelką piwa w reku.
A ty jesteś niby inteligentny ... :lol: . Inteligentny i kulturalny to nie synonimy. Jeśli brakuje wiedzy, a tobie brakuje, to nie nie możesz jej wykorzystać. Stąd wniosek, że nie jesteś inteligentny. Pisząc publicznie o młodych ludziach "szczyle", nie jesteś też kulturalny.

Kulturalny m.in.
«dobrze wychowany i odznaczający się kulturą osobistą; też: właściwy osobie o takich cechach»
Inteligencja
1. «zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w sytuacjach nowych»,
a inteligentny to «obdarzony inteligencją; też: znamionujący inteligencję»

https://sjp.pwn.pl
Kiedyś pisałam pracę o zjawisku, kiedy ludzie biorący udział w dyskusji (także na forach internetowych) mówią, jak w pewnych sytuacjach zachowałby się człowiek, mądry, inteligentny, kulturalny, wykształcony itp. Takie cechy siłą rzeczy przypisują sobie, choć otoczenie odbiera ich zupełnie inaczej(niekiedy wręcz odwrotnie), obiektywnie. W ten sposób próbują zwykle oddalić (wyciszyć, załagodzić) kompleksy, frustracje związane z deficytami wykształcenia, zdolności, inteligencji, które gnębią ich i niepokoją. Lubują się również, dla lepszego samopoczucia, w deprecjonowaniu osób przewyższających ich tymi "parametrami", Jest zawsze ktoś, kto jest "gorszy". Stąd też między innymi "szczyle" a dla przeciwwagi ludzie inteligentni = kulturalni (bzdura - można być inteligentnym chamem) w domyśle tak jak "ja".
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 12:22

Dobrze już Kasiu. Ale ty na temat pisz. Bo też musisz jak widać się dowartościować. Jesteś za piciem "pod chmurką" czy przeciw.
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 12:24

wymądrzyleś się już? :P strasznie jesteś niedowartościowany. cienko w realu?oczywiście, że poprzednik ma rację.
Jakie wymądrzanie. To elementarz. Gimbus po prostu udowodnił ci, że nie rozumiesz co piszesz. I to jest real cienki Bolku. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 12:28

Ale to nie szkoła człowieku. Linka do PWN każdy może wkleić. To forum ściąga dziwnych ludzi :P Na temat pisz. Jesteś za czy przeciw piciu pod chmurką i przytocz nam swoje argumenty.
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 12:32

Ale to nie szkoła człowieku. Linka do PWN każdy może wkleić. To forum ściąga dziwnych ludzi :P Na temat pisz. Jesteś za czy przeciw piciu pod chmurką i przytocz nam swoje argumenty.
Szkołę niedawno skończyłem, więc gdzie mam o tym mówić :roll: . A wypić można, jak trzeba :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 12:34

Ale to nie szkoła człowieku. Linka do PWN każdy może wkleić. To forum ściąga dziwnych ludzi :P Na temat pisz. Jesteś za czy przeciw piciu pod chmurką i przytocz nam swoje argumenty.
Szkołę niedawno skończyłem, więc gdzie mam o tym mówić :roll: . A wypić można, jak trzeba :panzielony:
cisza wyborcza jak widac zadusi niektórych :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 12:38

Ale to nie szkoła człowieku. Linka do PWN każdy może wkleić. To forum ściąga dziwnych ludzi :P Na temat pisz. Jesteś za czy przeciw piciu pod chmurką i przytocz nam swoje argumenty.
Szkołę niedawno skończyłem, więc gdzie mam o tym mówić :roll: . A wypić można, jak trzeba :panzielony:
Dodam tylko, że nie lubię pić z deb.ilami :lol: :lol: .
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 12:44


Szkołę niedawno skończyłem, więc gdzie mam o tym mówić :roll: . A wypić można, jak trzeba :panzielony:
Dodam tylko, że nie lubię pić z deb.ilami :lol: :lol: .
więc nigdy nie pijesz sam?
Na górę

Postautor: Marzzena » 25 maja 2019, o 13:14

Ja jestem jak najbardziej za piciem pod chmurką
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 13:16


Dodam tylko, że nie lubię pić z deb.ilami :lol: :lol: .
więc nigdy nie pijesz sam?
Miało być złośliwie, ale niepoprawny logicznie wniosek.
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 13:21



więc nigdy nie pijesz sam?
Miało być złośliwie, ale niepoprawny logicznie wniosek.
Ale zrozumiałeś :P Najważniejsze :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”