PKS-wielki powrót

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: darel » 1 cze 2019, o 10:27

Twoim zdaniem to starsi ludzie mają utrzymać pks?? To ty powiedz ile wypiłeś?? Sam sobie odpowiedz ile pksu skorzystasz Ty i Twoja rodzina?? Ile razy zaplanowałeś tym jechać? A pomyślałeś skąd ma być tabor aut?? A gdzie zakłady mechaniczne naprawiające te autobusy?? Ekonomista z ciebie po zbóju!!!!
bardzo trafnie ujęte! Nic dodać nic ująć. Mamy skutecznych prywatnych przewoźników lokalnych i tyle wystarczy.
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2019, o 11:29

odtworzenie linii pks to nie realne , za mało kasy . Wożenie 2-5 osób to nieopłacalne Nie sprawdzi się.
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2019, o 12:56

Twoim zdaniem to starsi ludzie mają utrzymać pks?? To ty powiedz ile wypiłeś?? Sam sobie odpowiedz ile pksu skorzystasz Ty i Twoja rodzina?? Ile razy zaplanowałeś tym jechać? A pomyślałeś skąd ma być tabor aut?? A gdzie zakłady mechaniczne naprawiające te autobusy?? Ekonomista z ciebie po zbóju!!!!
bardzo trafnie ujęte! Nic dodać nic ująć. Mamy skutecznych prywatnych przewoźników lokalnych i tyle wystarczy.
Skuteczni w trzepaniu kasy, bilety drogie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2019, o 13:44

Osoby starsze jeżdżą kiedy muszą czyli raz w miesiącu po rencinie do lekarza czy też po jakieś zakupy,co z resztą dni?Jeżeli chodzi o uczniów zapewne wybiorą busy bo dostarczą ich pod bliżej szkoły jak to teraz robią wożąc pod budowlankę,autobusem było by ciężko,po drugie wolniej jedzie,droga się dłuży itp.Po za tym czy dworzec nie został sprzedany prywaciarzowi?Jeżeli tak jak miała by wyglądać odbudowa PKS bez placu?Dworca?Jeżeli PKS powróci to prawdopodobnie z taborem busów/minibusów(z racji małej ilości klientów) co zaostrzy konkurencje na rynku,ceny spadną ale i klienci się podzielą na poszczególne firmy i prawdopodobnie te prywatne zaczną przynosić straty aż w końcu przestaną istnieć a PKS będzie trwać bo będzie dotowany z budżetu Państwa bądź miasta.
Na górę

Postautor: Tadeo » 2 cze 2019, o 13:39

Prezes powiedział,że PKsy będa to będą.
A ja wolę PKS-y niż te ciasne busy, gdzie nie można nogi wyciągnąć, taki komfort... Ludzie w nich jak śledzie w beczce. PKS-y są o wiele wygodniejsze i bezpieczniejsze...
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2019, o 18:00

Prezes powiedział,że PKsy będa to będą.
A ja wolę PKS-y niż te ciasne busy, gdzie nie można nogi wyciągnąć, taki komfort... Ludzie w nich jak śledzie w beczce. PKS-y są o wiele wygodniejsze i bezpieczniejsze...
W autobusie niby wygodniej. Jak komus zalezy na czasie wybierze bus.
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 21:07

Cicho o nowych liniach dla wykluczonych.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2019, o 10:47

Cicho o nowych liniach dla wykluczonych.
Każda nowa linia to lepiej a nie gorzej. I nie ma sie co spierać.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2019, o 13:12

Czekamy na nowe otwarcie starego dworca autobusowego.Choć prawdę mówiac marzy mi sie szybka kolej :panzielony:
Bo z tymi autobusami to bedzie klapa.Kolej to sukces.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2019, o 14:57

a mi tramwaj do Jarczowa
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2019, o 15:54

Jak sie uprą to do wyborów pks do rRadomia naawet bedzie.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2019, o 18:13

dlaczego nie ma autobusów miejskich , miasto '' rozciągnięte '' a nie ma komunikacji miejskiej . Można by ją połaczyc z gminami tomaszowskimi .Byłoby to dobre rozwiązanie dla młodych i starszych mieszkanców miasta i gmin tomaszowskich
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2019, o 15:14

Cicho o nowych liniach dla wykluczonych.
Każda nowa linia to lepiej a nie gorzej. I nie ma sie co spierać.
Są przecież niedrogie taksówki na telefon, które zjawiają się b. szybko, do 5 minut. Jakaś "centrala" kieruje wolną taxi, która znajduje się najbliżej zamawiającego. Z końca ul. Kościuszki na Rymarską płaciłam 5 zł, 2 lata temu. W Tomaszowie mogłyby sprawdzić się riksze...Kiedyś PKS-y woziły ludzi na plażę na Łaszczówce.
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2019, o 16:06

No popatrz :panzielony: kiedyś na Łaszczówce mielismy kąpielisko :lol: łódki?
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2019, o 08:48

Czytam te komentarze i już wiem dlaczego ten powiat Tomaszowski jest taki poje..ny. Bo ludzie są tacy.... :lol: Nikt na siłe nie będzie reanimował PKS-u nikt nie będzie otwierał dworca, który już dawno sprzedany. Chodzi o dofinansowanie mało rentownych linii. Chodzi oto aby człowiek w XXI wieku mógł spokojnie dotrzeć do lekarza, gminy, szkoły itp. Tomaszów i okolice nie są pępkiem świata, są wsie gdzie nie ma komunikacji bo tak wychwalana przez was opozycja w dupie miała maluczkich. Liczyły się tylko duże miasta bo tam był piniądź i głosy.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”