zaproszenia na pokazy z prezentami

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: ana123 » 23 maja 2019, o 12:16

Słyszałam że w Tomaszowie odbywają się pokazy garnków, pościeli itp. na których można dostać za darmo różne rzeczy typu czajnik, żelazko albo grill. Chętnie bym się wybrała na taki pokaz, może ktoś wie jakie firmy to organizują a może ktoś dysponuje wolnym zaproszeniem? Dodam że wiem że to jest naciągactwo i nie interesuje mnie zakup tych produktów, chcę tylko tam pójść, posiedzieć i dostać prezent.
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2019, o 13:33

gdy przejdziesz sie na skład złomu i pogrzebiesz , znajdziesz kilka rzeczy o wiele lepszych
Na górę

Postautor: jamlasic » 23 maja 2019, o 13:55

Żeby dostać prezent musisz coś kupić:D ja byłem raz zobaczyc jak to wyglada i powiem tak...naciagają baranów aż miło:D przebitka ja poscielach, garnkach 100krotna
Na górę

Postautor: baba1111 » 25 maja 2019, o 12:30

Żeby dostać prezent musisz coś kupić:D ja byłem raz zobaczyc jak to wyglada i powiem tak...naciagają baranów aż miło:D przebitka ja poscielach, garnkach 100krotna
Nieprawda, prezenty dostaje się za sam udział w ok.2-3 godzinnym pokazie. Chodzę często bo dostaję od znajomych zaproszenia i sprzętu agd do domu nie kupuję, a mam jeszcze kilka nieużywanych rzeczy. I wcale nie są to "jednorazówki", tylko rzeczy za które musiałabym zapłacić w sklepie ok.50zł i więcej. Też chętnie przytuliłabym dodatkowe zaproszenie jakby ktoś miał na zbyciu :-). A jak ja będę miała to też chętnie użyczę jakby ktoś chciał. A to że namawiają do zakupu garnków czy pościeli za koszmarne pieniądze, to niech sobie namawiają, zmusić nikogo do tego nie mogą! Jak ktoś myśli logicznie i ma wolny czas, to na tym niestraci.
Na górę

Postautor: Janon » 27 maja 2019, o 13:52

Ta dają za sam udział:D uwaga bo ktoś CI uwierzy w tą bujdę na resorach :D hahahahahahaha, no ale tak często chodzisz bo pewnie sama ten szit ludizom wciskasz za kasę:D tak jak mówię, byłem, nie dają za sam udział, po drugie...JESLI NIE SZKODA CI 3 GODZIN ZYCIA I CHCESZ DOSTAĆ BADZIEW Z PALETY RÓŻNOSCI ( CZYTAJ ZŁOM ELEKTRONICZNY ITD) TO IDŹ!
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2019, o 20:07

wszystko to bujda wielkie naciaganie na kase ...nic za darmo a sam udział w prezentacje to jest strata czasu ..dostajesz badziew ,,,, miałem dostac kamerke do samochodu???? a dostałem kamerke do kompa bez uzyteczna... to wszystko sciema ...nie dajcie sie naciagac..
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”