Pan dyżurny wizytuje rondo tomaszowskie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 17:47

Obrazek

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 17:51

wizytować można. demokracja nastała. w całej Polsce nie takiego forum.

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 21:13

To będzie miał pomnik w tym berecie? :P

"...ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. .."

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 5&start=45

Postautor: Gość » 9 maja 2019, o 01:31

A ja już tradycyjnie. Sp... :!: :roll:

Postautor: Gość » 9 maja 2019, o 07:38

Sam błaźnie miastowy zaczynasz :P :lol:

Postautor: Gość » 9 maja 2019, o 09:08

Dziś po zebraniu osiedlowym całą ekipą mieszkańców szliśmy przez rondo. Nie uwierzycie, francowaty przechadzał się po rondzie z Gazetą Wyborczą :lol: :lol: :lol:
Pewnie uczcił w ten sposób 30lecie gazety. W koncu ją tu najczęściej cytuje.
Swoją drogą z okazji jubileuszu jak mawia Ojciec Rydzyk Alleluja i do przodu. Więc gratulacje i faktycznie do przodu. Bo gdyby nie WY, to kto, WIADOMOŚCI tvP?

Postautor: Gość » 9 maja 2019, o 09:12

I znowu Pietia popiłeś leki z Radecznicy wódką? Zobaczysz w końcu zabiorą tobie rentę :panzielony:

Postautor: Gość » 9 maja 2019, o 11:10

Tradycyjnie. Spierdalajcie Rogacizno. a co do gazety wybiorczej, tto ten [***], co mnie rzekomo widział przechadzającego się po rondzie, doznał jakiegoś urojenia. może słońce za mocno przypiekło. to nie dziwota! nie czytam wybórczej, co do drugiego debila. to o moją rentę się nie martw się raczej o siebie lub o swoją starą, że spłodziła taki produkt uboczny, i dalej hołoto wymyślajcie i piszcie bajki.

Postautor: Gość » 9 maja 2019, o 11:47

Gdzie ty dyżurny co prawda w bereciku, ale przypiekające słonce widział o tej godzinie na rondzie. Wszystko z czajnikiem w porządku?

Postautor: Gość » 9 maja 2019, o 11:50

Tradycyjnie. Spierdalajcie Rogacizno. a co do gazety wybiorczej, tto ten [***], co mnie rzekomo widział przechadzającego się po rondzie, doznał jakiegoś urojenia. może słońce za mocno przypiekło. to nie dziwota! nie czytam wybórczej, co do drugiego debila. to o moją rentę się nie martw się raczej o siebie lub o swoją starą, że spłodziła taki produkt uboczny, i dalej hołoto wymyślajcie i piszcie bajki.
duża masz ta rentę? to za lata pracy?

Postautor: Gość » 9 maja 2019, o 12:30

Tak, za lata pracy. w sumie [***] Cię to obchodzi! jeszcze więcej pisz, to zgłoszę to na Policję. bo to podchodzi już pod nękanie. a anonimowymi nie jesteście. odpierdolcie się od mojego prywatnego życia.

Postautor: Gość » 5 cze 2019, o 10:03

Dajcie już spokój. Jak macie coś do niego, to zgłoście gdzie trzeba.

Postautor: Aza » 7 cze 2019, o 00:18

Ten pan wygląda śmiesznie, jakby miał na głowie patelnię. Gdzie sprzedają takie berety?

Postautor: Gość » 7 cze 2019, o 07:08

Trzeba poprosić dyżurnego franca o informację, gdzie zakupił ten berecik. Gorzej jak w nagrodę dostał od Władimira za niestrudzoną harówkę w propagowaniu idei "Putin największym przywódcą i demokratą świata"

Postautor: Gość » 7 cze 2019, o 07:28

Co ty nie powiesz. Bo to raczej temat o carskim Byku :lol: :lol: :lol:

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”