DZIECI SA TYLKO RODZICÓW

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 20:03

Oczekuję przerwania zmowy milczenia.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 21:30

:roll: czego oczekujecie ?
Wypłaty.
Lata.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 11:25

Trywializowanie jest tu nie na miejscu.
Właśnie powstaje KOmisja sejmowa do spraw pedofilii pod patronatem posła Piotrowicza.Umorzenie sprawy księdza Tylawy przed laty to jego zasluga.Zatem jak może teraz przewodniczyć takiej komisji?
Przecież to niemal tragiczne.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 11:27

Trywializowanie jest tu nie na miejscu.
Właśnie powstaje KOmisja sejmowa do spraw pedofilii pod patronatem posła Piotrowicza.Umorzenie sprawy księdza Tylawy przed laty to jego zasluga.Zatem jak może teraz przewodniczyć takiej komisji?
Przecież to niemal tragiczne.
Chyba się rozpłaczę :lol: Weź się czep jakiejś roboty.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 12:24

Trywializowanie jest tu nie na miejscu.
Właśnie powstaje KOmisja sejmowa do spraw pedofilii pod patronatem posła Piotrowicza.Umorzenie sprawy księdza Tylawy przed laty to jego zasluga.Zatem jak może teraz przewodniczyć takiej komisji?
Przecież to niemal tragiczne.
Chyba się rozpłaczę :lol: Weź się czep jakiejś roboty.
Ciebie to cieszy???? Degeneratów chcesz popierać? Ciekawy element z ciebie!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 12:37


Chyba się rozpłaczę :lol: Weź się czep jakiejś roboty.
Ciebie to cieszy???? Degeneratów chcesz popierać? Ciekawy element z ciebie!!!!!
ty masz w d...te skrzywdzone dzieci. jedyny twój problem to jak dopdlic PIS. w filmie Sekielskich jedyne przypadki pedofilii to od czasu objęcia rządów przez PIS? a w ciągu 8 lat rządów PO_PSL ilu księzy pedofili aresztowano?
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 13:42

Nie masz dzieci to spadaj stąd!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 13:58

Wszyscy wiemy, że nie masz dzieci. . Chodzi tylko o polityczną wojenkę. Nienawidzisz PIS i w każdym temacie na nich napdlasz. A przypadki ujawnione w filmie Sekielskich to tylko za rządów PIS miały miejsce? UE nie pomogło to przez pedofilię chcesz wybory wygrać?
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 14:10

Widzisz jaki Ty naiwny :roll:
zajmuję sie tylko ważnymi sprawami i jak juz pisze to tylko w waznych sprawach!
A CO DO PEDOFILII POWINNISMY MÓWIC JEDNYM ZDECYDOWANYM GŁOSEM.
Do przedmówcy- więcej szacunku gościu :!:
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 14:25

Nie rób politycznych wycieczek bo to problem który narastał przez dziesięciolecia. Wszyscy pokazani księża w filmie Sekielskiego byli współpracownikami SB. Prawdopodobnie tym ich zwerbowano. Straszeniem o ujawnieniu ich preferencji. Potem mamy 30 lat "wolności" i nikt tego nie załatwia. Ani SLD, AWS, PO czy teraz PIS. Koalicja PO_PSL rządziła 8 lat. Ilu księzy pedofili posadzili?
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 16:14

Ale tu nie chodzi o kolor Twojej legitymacji partyjnej. Pedofile mają siedzieć i koniec tematu. A pis, po czy inna banda niech zajmuje sie swoimi prodramami politycznymi a nie kosciolem. Kościół chce odzyskać twarz to niech się oczyści
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 17:01

Czy zrozumiałeś???
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2019, o 19:23

Ale tu nie chodzi o kolor Twojej legitymacji partyjnej. Pedofile mają siedzieć i koniec tematu. A pis, po czy inna banda niech zajmuje sie swoimi prodramami politycznymi a nie kosciolem. Kościół chce odzyskać twarz to niech się oczyści
gdzie ty byłeś gdy wybuchła afera pedofilska z dziećmi z dworca centralnego? wtedy jakoś nie przejmowałeś sie ludzką krzywdą
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 11:01

Ja pierniczę,tu nie ma dyskusji!!!
Nie wiem,gdzie kto byl 10 a nawet20 lat temu.Powiem,że wstrząsajaca ksiązka "My.dzieci z dworca zoo" niczego nie zmieniła.Zamiast stłumienia problem narastał.Dlatego powiem Ci :idea: ja jestem tu i teraz i widze coraz wiecej patologi i skrzywienia w strefie moralności ludzkiej.

Tylko trzeba sie dobrze rozejrzeć,wtedy zobaczysz wiele udających świetoszków i dwulicowców,fałszywych dobroczynców i manipulatorów.
Problemem jest szybka reakcja otoczenia, bo jak widac musi dojśc do dramatu aby kogoś powstrzymać w jego niecnych zapędach.
Dorosły ma z tym problem a co dopiera dzieciak.

Pedofilia to wielkie zło i nie ma znaczenia z jakiej grupy społecznej pochodzi krzywdziciel.
A ksiądz pedofil to kwintesencja moralnego upadku.
Masz jeszcze jakies pytania?
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2019, o 11:09

Ja pierniczę,tu nie ma dyskusji!!!
Nie wiem,gdzie kto byl 10 a nawet20 lat temu.Powiem,że wstrząsajaca ksiązka "My.dzieci z dworca zoo" niczego nie zmieniła.Zamiast stłumienia problem narastał.Dlatego powiem Ci :idea: ja jestem tu i teraz i widze coraz wiecej patologi i skrzywienia w strefie moralności ludzkiej.

Tylko trzeba sie dobrze rozejrzeć,wtedy zobaczysz wiele udających świetoszków i dwulicowców,fałszywych dobroczynców i manipulatorów.
Problemem jest szybka reakcja otoczenia, bo jak widac musi dojśc do dramatu aby kogoś powstrzymać w jego niecnych zapędach.
Dorosły ma z tym problem a co dopiera dzieciak.

Pedofilia to wielkie zło i nie ma znaczenia z jakiej grupy społecznej pochodzi krzywdziciel.
A ksiądz pedofil to kwintesencja moralnego upadku.
Masz jeszcze jakies pytania?

Ty nie dyskutujesz tylko pitolisz rzeczy oczywiste. Nawet średnio inteligentny człowiek wie, że miejsce pedofila jest w więzieniu. A ty nam to przedstawiasz jakbyś dostał jakiegoś objawienia.

Jedyne wyjście to państwowa komisja jak w Irlandii komisja Ryana. I nagle okazuje się, że pół rok temu PIS i PO byli zgodni żeby takiej komisji nie powoływać. :!:

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 89631.html

To co my mamy zrobić skoro rządzący i największa partia opozycyjna mieli to gdzieś :roll:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”