Jakie szkoły w Tomaszowie strajkują??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 kwie 2019, o 22:35

A na tym. :lol: 700 tys nauczycieli i ich rodziny to nie tylko ZNP. Może w Tomaszowie niektórzy są wpatrzeni w PiS, którzy awansowali na urzędowe stołki. Światli ludzie nie głosują na PiS. Popatrz jakie rejony Polski, ludzie z jakim wykształceniem to wyborcy Pisu. Już wolę lewicę.
Znowu brak logiki :P skoro "światli ludzie" nie głosują na PIS to po jakiego uja straszysz wyborami? To i tak nie był elektorat PIS. :lol:
Na tym forum wg ciebie tylko ty myślisz logicznie. Każdy kto myśli inaczej jest be. Dorównujesz swojemu guru Jarosławowi. Dodaj jeszcze jak on, nie przeszkadzajcie.
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2019, o 22:51

Po prostu myśl co piszesz i nie plakuniaj. Po co straszysz, że nie zagłosujesz na PIS skoro i tak nie jesteś wyborcą PIS.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2019, o 06:15

Pewnie źe nie jestem i wielu tych co było już nie jest :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2019, o 07:56

Zagłosuj na Biedronia . On ci da
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2019, o 13:08

Świetny pomysł, coś nowego.
Na górę

Postautor: g oss cc » 1 maja 2019, o 15:38

Nie mam nic gorszego jak PO-kemony i PSL -szkodniki -obłuda i hipokryzja ,LEWACTWO
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2019, o 15:54

Już nie płakuniaj. PiS to lewactwo bis. I dyktatura i bezprawie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2019, o 16:04

Łotry wstyd mi za was, że jesteście stąd. Mauczyciel powinen zarabiac więcej od mundurowego policjanta w innym przypadku jest to państwo policyjne. Tak mawiał mój Tatuś i ja sie z nim zgadzam. To państwo nie jest nasze, to pisowskie. I powiem wam jeszcze jedną rzecz coraz więcej ludzi odwraca się od PIS. A te sondaże są o kant. Pamiętacie jak w nich wygrywał Komórowski.
Na górę

Postautor: rex » 2 maja 2019, o 22:10

Teraz tak samo wygra PIS :twisted:
U Kurskiego w TVP wg jego smarowanej instytucji badawczej będą mieć 98%.
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2019, o 22:25

Łotry wstyd mi za was, że jesteście stąd. Mauczyciel powinen zarabiac więcej od mundurowego policjanta w innym przypadku jest to państwo policyjne. Tak mawiał mój Tatuś i ja sie z nim zgadzam. To państwo nie jest nasze, to pisowskie. I powiem wam jeszcze jedną rzecz coraz więcej ludzi odwraca się od PIS. A te sondaże są o kant. Pamiętacie jak w nich wygrywał Komórowski.
To twoim tatusiem był Lenin? :shock: :P :panzielony:

Ty tak za friko robisz za idiotę na forum?
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2019, o 23:01


Łotry wstyd mi za was, że jesteście stąd. Mauczyciel powinen zarabiac więcej od mundurowego policjanta w innym przypadku jest to państwo policyjne. Tak mawiał mój Tatuś i ja sie z nim zgadzam. To państwo nie jest nasze, to pisowskie. I powiem wam jeszcze jedną rzecz coraz więcej ludzi odwraca się od PIS. A te sondaże są o kant. Pamiętacie jak w nich wygrywał Komórowski.
To twoim tatusiem był Lenin? :shock: :P :panzielony:
Może tatuś był zapatrzony w Lenina :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2019, o 10:20



To twoim tatusiem był Lenin? :shock: :P :panzielony:
Może tatuś był zapatrzony w Lenina :roll:
A twoim jest kaczor? No widać
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2019, o 18:34

Czy ktoś ciebie debilu zmuszał żeby napisać, że twój tatuś mówił, że państwo w którym policjant zarabia więcej nauczyciel to państwo policyjne?

Po prostu trzeba było zacytować słowa Lenina nie mieszając w to tatusia. :P :lol: :panzielony:
Na górę

Postautor: maja 45 » 3 maja 2019, o 19:20

ale o czym to mówić jak się nie chciało nosić teczki to teraz trzeba nosić woreczki albo skrzyneczki
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2019, o 20:52

ale o czym to mówić jak się nie chciało nosić teczki to teraz trzeba nosić woreczki albo skrzyneczki
Znam kilku nauczycieli, którzy również nie chcieli nosić teczki.... A teraz inteligentny pan belfer?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”