Jakie szkoły w Tomaszowie strajkują??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 12:48

Za każdy dzień strajku odjąć z pensji
Chyba Tobie!!!! A Sorry , Ty nie pracujesz.
Na górę

Postautor: gosc 44 » 9 kwie 2019, o 14:02

Pensję płaci się za pracę !!!
Na górę

Postautor: Jesy » 9 kwie 2019, o 15:48

Pensję płaci się za pracę !!!
Prawda powszechnie znana, że za czas strajku pracownicy nie otrzymają wynagrodzenia. Tylko nieuki o tym nie wiedzą.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 17:22

Pensję płaci się za pracę !!!
Prawda powszechnie znana, że za czas strajku pracownicy nie otrzymają wynagrodzenia. Tylko nieuki o tym nie wiedzą.
To leży w gestii Samorządu i dyrektora jednostki. Jeśli chcą i mają środki, mogą zapłacić nawet za czas strajku.
Na górę

Postautor: Arek78 » 9 kwie 2019, o 17:32

No jak chcą się narazić na zarzut niegospodarności to mogą wypłacić.Przecież z ustawy o rozwiązywaniu sporób zbiorowych wprost wynika,że za czas strajku prawo do wynagrodzenia nie przysługuje.
Na górę

Postautor: gosc 3 » 9 kwie 2019, o 17:45

Pan Broniarz;- ''trudno. żebyśmy zorganizowali strajk w domu poprawczym, ośrodku szkolno- wychowawczym czy placówce rewalidacyjnej'. co na to ognisko ZNP w tomaszowskim Ośrodku? -pyta rodzic.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 19:07



Prawda powszechnie znana, że za czas strajku pracownicy nie otrzymają wynagrodzenia. Tylko nieuki o tym nie wiedzą.
To leży w gestii Samorządu i dyrektora jednostki. Jeśli chcą i mają środki, mogą zapłacić nawet za czas strajku.
Nie mąć już. :roll:

Część samorządów deklaruje publicznie, że nie potrąci nauczycielom z pensji środków za czas strajku. Takie deklaracje mogą zostać odczytane jako są niezgodne z prawem, skutkują bowiem naruszeniem dyscypliny finansów publicznych, a nauczycieli wprowadzają w błąd. Przyznał to ostatnio sam prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który jednak wcześniej sam namawiał nauczycieli do akcji strajkowej.

Badaliśmy możliwości prawne i niestety jeśli chodzi o kwestię dyscypliny finansów publicznych wszyscy prawnicy mówią nam, że nie mamy możliwości zapłacenia nauczycielom za strajk.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 19:35

RIO: Strajkujący nauczyciele nie mogą otrzymać żadnego wynagrodzenia! Także od samorządów
Na górę

Postautor: as78 » 9 kwie 2019, o 19:41

Linkowanie do wpolityce to jak przyznawanie się do czytania trybuny ludu za komuny :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 19:45

Linkowanie do wpolityce to jak przyznawanie się do czytania trybuny ludu za komuny :lol:
Czytanie ze zrozumieniem linkowanych artykułów jak zwykle przerasta twoje możliwości :P Zresztą co od ciebie wymagać skoro w artykule do którego sam linkowałeś czytasz o pouczeniu a zakładasz temat o aresztowaniu :panzielony:

Czyli zgodnie z twoją "logiką" redaktorzy wpolityce stworzyli sami pismo krakowskiej RIO będące odpowiedzią na na pytanie burmistrza miasta i gminy Myślenice?
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 19:52

Jak ustaliła Wirtualna Polska, Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie wydała 9 kwietnia prawnie wiążący i oficjalny komunikat: strajkujący nauczyciele nie mogą otrzymać żadnego wynagrodzenia

Wirtualna Polska też nie pasuje? Ty sie wygłupiasz na tym forum czy faktycznie jesteś inteligentny inaczej? :P
Na górę

Postautor: as78 » 9 kwie 2019, o 20:02

Chyba Ci się osoby mylą bo nie linkowałem żadnego artykułu,a na tym forum nigdy nie zakładałem żadnego tematu :roll:

A co do treści - nie o nią mi chodzi,a o sam profil portalu wpolityce,gdzie naczelną zasadą jest ochrona i wychwalanie jedynej słusznej partii,a bracia Karnowscy wazeline to chyba muszą pociągami zamawiać.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 20:08

Chyba Ci się osoby mylą bo nie linkowałem żadnego artykułu,a na tym forum nigdy nie zakładałem żadnego tematu :roll:

A co do treści - nie o nią mi chodzi,a o sam profil portalu wpolityce,gdzie naczelną zasadą jest ochrona i wychwalanie jedynej słusznej partii,a bracia Karnowscy wazeline to chyba muszą pociągami zamawiać.
Ty na temat pisz a nie pitolisz dla samego pitolenia. Mnie nie obchodzi źródło tylko czy podaje prawdę. Jak widać piszą prawdę. A sam link był odpowiedzią na tekst, że samorządy mogą wypłacić nauczycielom za czas strajku. Sedno tematu było takie. A ty Karnowski, PIS a kogo to obchodzi?
Na górę

Postautor: as78 » 9 kwie 2019, o 20:20

O jaki szeryf tematowy:D sam najpierw pitolisz totalnie z dupy o jakimś zakładaniu tematów i linkowaniu,a potem ,,żądasz" pisania na temat :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2019, o 20:26

Linkowanie do wpolityce to jak przyznawanie się do czytania trybuny ludu za komuny :lol:
Podali nieprawdę? Wirtualna Polska też kłamie? To o czym ty prdlisz ? :P

Linki były odpowiedzią na ten post

"To leży w gestii Samorządu i dyrektora jednostki. Jeśli chcą i mają środki, mogą zapłacić nawet za czas strajku."

Była ciągłośc i jakaś logika a ty Karnowscy, PIS...masz widocznego prdlca na punkcie PIS :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”