Jakie szkoły w Tomaszowie strajkują??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 19:37

Strajk nauczycieli. Urzędnicy MEN otrzymywali nagrody

Jak dowiaduje się Wirtualna Polska, dzięki nagrodom i licznym innym dodatkom średnie pensje w MEN idą mocno w górę. Tylko dzięki naborowi do służby cywilnej w tym roku grupa urzędników może otrzymać dodatkowe 900 zł miesięcznie (należy zdać egzamin). Według ostatnich danych KPRM płaca zasadnicza w ministerstwie, kierowanym przez Annę Zalewską wynosiła 5017 zł brutto. Niby niewiele.

Po doliczeniu nagród uznaniowych, dodatku stażowego, dodatku służby cywilnej, dodatku zadaniowego, nagrody jubileuszowej i premii rocznej średnia wynagrodzenia wynosi już 7763 zł. Różnica to ponad 2700 zł brutto, daleko przekracza marzenie nauczycieli o 1000 zł podwyżki.


https://wiadomosci.wp.pl/strajk-nauczyc ... 611467905a

"Rząd się sam wyżywi"
J. Urban
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 20:45



ukrywanie dochodow to przestepstwo skarbowe. skazany nauczyciel traci pracę automatycznie
Mylisz sie... Nie traci z automatu
Dajac lapowki popelniasz takie samo przestepstwo i masz prokuratora na karku
stuknij się w łeb. jaki prokurator potraktuje potraktuje zapłatę za korki jako łapówkę? ty zawsze musisz udowodnić na forum, ze jesteś inteligentny inaczej potocznie głupi?
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 21:22

Przecież dla niego pouczenie przez policjanta to aresztowanie. Ze szkoła chyba w ogóle nie miał do czynienia
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 21:40

Zdziwił byś się oglądając świadectwa szkolne niektórych nauczycieli. Tych, których znam to niestety bystrzakami nie byli.
Na górę

Postautor: rois » 12 kwie 2019, o 22:29

Najlepsza reklama to trolle.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2019, o 06:36

Mimo, że ogólnopolski strajk nauczycieli trwa dopiero pięć dni można już powiedzieć, że narodziła się "nowa świecka tradycja". Znudzeni, albo żądni sławy i kariery w show-biznesie nauczyciele masowo publikują w sieci filmiki z wykonywanymi przez siebie piosenkami. Tym razem grupa pedagogów brawurowo wykonała utwór dziękczynny dla telewizji TVN.

Strajkujących nauczycieli nie opuszcza poczucie humoru. W sieci pojawiają się kolejne filmiki z wokalnymi popisami belfrów. Być może niektórzy nauczyciele na serio rozważają zmianę zawodu i karierę w show-biznesie. Czas pokaże.


https://niezalezna.pl/267461-czy-ta-far ... -dla-tvn-u
Na górę

Postautor: Tylu » 13 kwie 2019, o 07:07

Dzieci jako żywe tarcze na czolgach Skąd my to znamy.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2019, o 07:15

A z jakiej racji uczniowie mają mieć skrócone wakacje? przez widzimisie nauczycieli, ja bym na ich miejscu wtedy nie przyszła do szkoły, w takiej sytuacji strajk uczniów.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2019, o 07:36

Mimo, że ogólnopolski strajk nauczycieli trwa dopiero pięć dni można już powiedzieć, że narodziła się "nowa świecka tradycja". Znudzeni, albo żądni sławy i kariery w show-biznesie nauczyciele masowo publikują w sieci filmiki z wykonywanymi przez siebie piosenkami. Tym razem grupa pedagogów brawurowo wykonała utwór dziękczynny dla telewizji TVN.

Strajkujących nauczycieli nie opuszcza poczucie humoru. W sieci pojawiają się kolejne filmiki z wokalnymi popisami belfrów. Być może niektórzy nauczyciele na serio rozważają zmianę zawodu i karierę w show-biznesie. Czas pokaże.


https://niezalezna.pl/267461-czy-ta-far ... -dla-tvn-u
Biorą przykład z podobnego strajku PO-ców i Petrowców. Tam zabłysnęła super Mucha. Paranoja. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2019, o 07:52

Związek Nauczycielstwa Polskiego powołał Fundusz Strajkowy. Zebrane w ten sposób pieniądze mają zostać przekazane protestującym nauczycielom.

. "Po doświadczeniach z puszkami i fakturami KOD oraz po zbiórce na seicento można teraz wesprzeć "walkę o wolność" wpłacając na "fundusz strajkowy" utworzony przez ZNPO. Lemingi, powtórzę swój apel, wyskakiwać z kasy!"

"Taki apel: zachęcam związkowców z ZNPO, którzy popchnęli nauczycieli do tego strajku, żeby za czas jego trwania też nie pobierali swoich związkowych pensji i przeznaczyli je na fundusz strajkowy. Tak dla solidarności".

https://piotrowska.dorzeczy.pl/kraj/995 ... -kasy.html
Na górę

Postautor: kikos » 13 kwie 2019, o 08:00

Wykorzystują bezbronne dzieci jako zakładników w walce o większą kasę- podłe. A dlaczego niby mamy prasować 40 godz.a oni 18 godz. tygodniowo
(i nie mów mi, ze wuefista sprawdza kartkówki).
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2019, o 08:05

Wykorzystują bezbronne dzieci jako zakładników w walce o większą kasę- podłe. A dlaczego niby mamy prasować 40 godz.a oni 18 godz. tygodniowo
(i nie mów mi, ze wuefista sprawdza kartkówki).
nie da się 40 godzin na lekcji wytrzymać. ale pensum 24 plus pozostałe 16 w szkole sprawdzając klasówki, spotkania z rodzicami itp. owszem tak. tak żeby faktycznie spędzili 40 godzin w szkole tygodniowo

a z wuefisty nie kpij. zauważ , że zawody sportowe często odbywają się w sobotę.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2019, o 08:23


Mimo, że ogólnopolski strajk nauczycieli trwa dopiero pięć dni można już powiedzieć, że narodziła się "nowa świecka tradycja". Znudzeni, albo żądni sławy i kariery w show-biznesie nauczyciele masowo publikują w sieci filmiki z wykonywanymi przez siebie piosenkami. Tym razem grupa pedagogów brawurowo wykonała utwór dziękczynny dla telewizji TVN.

Strajkujących nauczycieli nie opuszcza poczucie humoru. W sieci pojawiają się kolejne filmiki z wokalnymi popisami belfrów. Być może niektórzy nauczyciele na serio rozważają zmianę zawodu i karierę w show-biznesie. Czas pokaże.


Strajk nauczycieli 2019 przybiera coraz bardziej niecodzienne formy. Pedagodzy śpiewali już i grali na gitarach. Teraz jeden z nich zdecydował się przebrać za krowę. Raczkował nawet po sali i...muczał. :P :lol: :panzielony:

https://wiadomosci.wp.pl/strajk-nauczyc ... 782625409a
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2019, o 14:24

Tak czytam te posty, te nieprzychylne komentarze względem nauczycieli, i tak sobie myślę, że tych parę osób, które tu "wylewają pomyje" na drugiego człowieka spotka za jakiś czas zasłużona kara. Zło zawsze powraca, jak i dobro.
Jestem niewierzący, ale już niejednokrotnie przekonałem się, że jeśli ktoś wyrządził mi zło, to po pewnym czasie został jakoś ukarany. Nie wiem skąd ta przychylność "Niebios". W sensie nauk Kk zupełnie nie zasługuję na taką "ochronę" - nie modlę się (tzn. nie klepię paciorków, ale dużo zastanawiam się), nie chodzę do kościoła (ale dbam o przyrodę i zwierzęta najlepiej jak potrafię), sprzeciwiam się złu w każdej postaci (np. wytykam hipokrytom to, że chodzenie do kościoła nie uczyniło ich lepszymi), nie kradnę, nie kłamię, nie zadaję bólu fizycznego, nie znęcam się... . Ale staram się czynić dobro tam wszędzie, gdzie moja wrażliwość i rozum podpowiada mi że tak trzeba.
Dobro, którego udzieliłem komuś, zawsze później jakoś do mnie wróciło.
Reasumując, hejtujcie dalej, a spotka Was coś niefajnego. Nie zrzucajcie wtedy winy na innych. To wy je wyhodowaliście i wypielęgnowaliście. Będziecie mieli to, na co zasłużyliście.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2019, o 15:00

Tak czytam te posty, te nieprzychylne komentarze względem nauczycieli, i tak sobie myślę, że tych parę osób, które tu "wylewają pomyje" na drugiego człowieka spotka za jakiś czas zasłużona kara. Zło zawsze powraca, jak i dobro.
Jestem niewierzący, ale już niejednokrotnie przekonałem się, że jeśli ktoś wyrządził mi zło, to po pewnym czasie został jakoś ukarany. Nie wiem skąd ta przychylność "Niebios". W sensie nauk Kk zupełnie nie zasługuję na taką "ochronę" - nie modlę się (tzn. nie klepię paciorków, ale dużo zastanawiam się), nie chodzę do kościoła (ale dbam o przyrodę i zwierzęta najlepiej jak potrafię), sprzeciwiam się złu w każdej postaci (np. wytykam hipokrytom to, że chodzenie do kościoła nie uczyniło ich lepszymi), nie kradnę, nie kłamię, nie zadaję bólu fizycznego, nie znęcam się... . Ale staram się czynić dobro tam wszędzie, gdzie moja wrażliwość i rozum podpowiada mi że tak trzeba.
Dobro, którego udzieliłem komuś, zawsze później jakoś do mnie wróciło.
Reasumując, hejtujcie dalej, a spotka Was coś niefajnego. Nie zrzucajcie wtedy winy na innych. To wy je wyhodowaliście i wypielęgnowaliście. Będziecie mieli to, na co zasłużyliście.
Niewierzący a wierzy w sprawiedliwość :?: :?: :?: :lol: :oops:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”