Jakie szkoły w Tomaszowie strajkują??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 13:15

KONIEC HIPOKRYZJI! Wczoraj 18 rodziców uczniów klasy maturalnej zrobiliśmy listę z imienia i nazwiska oraz adresów zamieszkania KOREPETYTORÓW naszych dzieci. W tym piśmie jest też podana wysokość za godz korepetycji oraz ilość wizyt u korepetytora od 1.09. do wczoraj. Podpisaliśmy się z imienia i nazwiska a dzisiaj o godz. 9:05 złożyliśmy na dziennik podawczy w Urzędzie Skarbowym. Nie radzę, aby moje dziecko nie miało możliwości przystąpienia do matury. Podam do sądu - a przypominam, że to zawiadomienie złożyliśmy przed maturami WIĘC znamiona zemsty w pozwie będą widoczne!
Jak juz jestes taki odwazny to przedstaw sie :lol:
Na miejscu nauczycieli to teraz tym bardziej nie dopuscil bym do matury
Komu? Tobie? :P A kim ty misiu jesteś? Nazwiska zna Urząd Skarbowy .
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 13:28

Jak strajk to strajk a nie "zawieszamy, bo święta".... to jakaś kpina a nie strajk! Wiadomo Święta ważna rzecz ale jeśli się o coś walczy to do końca i poważnie! Czasami trzeba coś poświęcić, nawet kosztem rodziny.
Ot mi strajk, jak wolne to zabieram zabawki i wyłażę z piaskownicy.... pogrzebie w piachu po świętach!
Dobrze, że w czasie wojny żołnierze nie rzucali karabinów, żeby jajka poświęcić.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 13:54

Kiedy trwa strajk, wyjeżdżają na wycieczkę do spa

https://radioszczecin.pl/1,387233,kiedy ... zke-do-spa

No Petru i Madera sie przypomina :P
Na górę

Postautor: Pinezka » 12 kwie 2019, o 14:16


Jak juz jestes taki odwazny to przedstaw sie :lol:
Na miejscu nauczycieli to teraz tym bardziej nie dopuscil bym do matury
Komu? Tobie? :P A kim ty misiu jesteś? Nazwiska zna Urząd Skarbowy .
Pierdu pierdu... Az tak glupi chyba nikt nie jest zeby cos takiego robic... Yyy no chyba ze sie myle.
1. Rozumiem ze te 18 osob nie maja mlodszego rodzenstwa...
2. Placaciles za korki czy dawales lapowke zeby w szkole dziecko mialo lzej... Rowniez i Ty dostaniesz po dupie w takim przypadku (a nauczyciele to mogli roznie traktowac)
3. Nawet jak dojdzie twoja pociecha do matury to bedzie siedziala w 1 lawce i zgadnie co jeszcze....

Na 1000 sposobow nauczyciel moze sie zemscic za takie cos.

Dlatego jak dla mnie to jedna wielka sciema.
Nie wierze ze az 18 orłów taktyki spotkalo sie w tym samym czasie i bylo w podobnej sytuacji 😁
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 14:20

Siedzą przy górze ciastek, kawą popijają i taki to strajk - aż dreszcz po plecach biegnie....... straszne!
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 14:55



Komu? Tobie? :P A kim ty misiu jesteś? Nazwiska zna Urząd Skarbowy .
Pierdu pierdu... Az tak glupi chyba nikt nie jest zeby cos takiego robic... Yyy no chyba ze sie myle.
1. Rozumiem ze te 18 osob nie maja mlodszego rodzenstwa...
2. Placaciles za korki czy dawales lapowke zeby w szkole dziecko mialo lzej... Rowniez i Ty dostaniesz po dupie w takim przypadku (a nauczyciele to mogli roznie traktowac)
3. Nawet jak dojdzie twoja pociecha do matury to bedzie siedziala w 1 lawce i zgadnie co jeszcze....

Na 1000 sposobow nauczyciel moze sie zemscic za takie cos.

Dlatego jak dla mnie to jedna wielka sciema.
Nie wierze ze az 18 orłów taktyki spotkalo sie w tym samym czasie i bylo w podobnej sytuacji 😁
ukrywanie dochodow to przestepstwo skarbowe. skazany nauczyciel traci pracę automatycznie
Na górę

Postautor: Zynka » 12 kwie 2019, o 14:58



Pierdu pierdu... Az tak glupi chyba nikt nie jest zeby cos takiego robic... Yyy no chyba ze sie myle.
1. Rozumiem ze te 18 osob nie maja mlodszego rodzenstwa...
2. Placaciles za korki czy dawales lapowke zeby w szkole dziecko mialo lzej... Rowniez i Ty dostaniesz po dupie w takim przypadku (a nauczyciele to mogli roznie traktowac)
3. Nawet jak dojdzie twoja pociecha do matury to bedzie siedziala w 1 lawce i zgadnie co jeszcze....

Na 1000 sposobow nauczyciel moze sie zemscic za takie cos.

Dlatego jak dla mnie to jedna wielka sciema.
Nie wierze ze az 18 orłów taktyki spotkalo sie w tym samym czasie i bylo w podobnej sytuacji 😁
ukrywanie dochodow to przestepstwo skarbowe. skazany nauczyciel traci pracę automatycznie
Mylisz sie... Nie traci z automatu
Dajac lapowki popelniasz takie samo przestepstwo i masz prokuratora na karku
Na górę

Postautor: naucz » 12 kwie 2019, o 16:56

Już raczej nikt nie ma wątpliwości, że nauczyciele są niezbyt inteligentni. Chyba żadna grupa zawodowa nie dała się do tego stopnia wykorzystać komuchom i tęczowym. Strajkują przekonani o swojej autonomii woli, a chodzą na pasku "macherów od losu". Ech, biedne dzieci.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 17:12

Już raczej nikt nie ma wątpliwości, że nauczyciele są niezbyt inteligentni. Chyba żadna grupa zawodowa nie dała się do tego stopnia wykorzystać komuchom i tęczowym. Strajkują przekonani o swojej autonomii woli, a chodzą na pasku "macherów od losu". Ech, biedne dzieci.
masz rację , nie mam watpliwości że uczył cie debilek bo sam nim od tej nauki zostałeś
Na górę

Postautor: Karel » 12 kwie 2019, o 17:25

Pewnie mial nauczacie domowe :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 17:29


masz rację , nie mam watpliwości że uczył cie debilek bo sam nim od tej nauki zostałeś
Jakbym slyszal pania od polskiego😜(nie mam polskiej klawiatury).
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 17:58


masz rację , nie mam watpliwości że uczył cie debilek bo sam nim od tej nauki zostałeś
Jak to nauczyciel.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 18:10

Pewnie mial nauczacie domowe :lol: :lol: :lol: :lol:
uczyli tatulo z matulą ? To tylko pasania świń i krówek bo sami nieczytaci i pisaci , wpajali również wiarę w księdza a wiara góry przenosi i podnosi ego
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2019, o 18:12


Pierdu pierdu... Az tak glupi chyba nikt nie jest zeby cos takiego robic... Yyy no chyba ze sie myle.
1. Rozumiem ze te 18 osob nie maja mlodszego rodzenstwa...
2. Placaciles za korki czy dawales lapowke zeby w szkole dziecko mialo lzej... Rowniez i Ty dostaniesz po dupie w takim przypadku (a nauczyciele to mogli roznie traktowac)
3. Nawet jak dojdzie twoja pociecha do matury to bedzie siedziala w 1 lawce i zgadnie co jeszcze....

Na 1000 sposobow nauczyciel moze sie zemscic za takie cos.

Dlatego jak dla mnie to jedna wielka sciema.
Nie wierze ze az 18 orłów taktyki spotkalo sie w tym samym czasie i bylo w podobnej sytuacji 😁
Bardzo dużo słów. To objaw strachu. A taktyka jest skuteczna. Nie ma znaczenia jak nauczyciele traktowali zapłatę z korki. Nie to jest istotą łapownictwa czynnego.
Na górę

Postautor: Zakrent » 12 kwie 2019, o 18:30

Ale ja sie nie boje. Mam dzis wolne i nie mam co robic. Wkladam wiec kij w mrowisko i czekam co sie stanie. Nie jestem nauczycielem. Nie mam dzieci w szkole wiec to mnie totalnie nie dotyczy... Ale kij wpychal bede :lol: :lol: :lol:
A za lapowki ma przesrane i jedna i druga strona...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”