Podwyżka opłat za śmieci

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 25 maja 2019, o 21:52

A mi się wydaje że kody są po to aby zabierać śmieci od tych którzy płacą a nie od podrzucających.
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2019, o 21:53

A mi się wydaje że kody są po to aby zabierać śmieci od tych którzy płacą a nie od podrzucających.
Wątpie. W sąsiednich gminach nie ma limitu na odpady. Nie widze sensu ich transportowania.
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 05:08

Tak to jest skandal by w ten sposób inwigilować społeczeństwo Tomaszowa.
Prosimy by podali podstawę prawną umożliwiającą takie działania inwigilacyjne.
No chyba że to jest w ramach prawa i sprawiedliwości - a oni mogą wszystko.
Jak dzisiaj brakuje ustawy czy rozporządzenia - to jutro będziesz to miał obywatelu nawet wydrukowane.
segreguj smieci prawidłowo i nie płakuniaj
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 06:06

Na arogancję władzy zgody nie będzie nigdy!
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 06:09

Na arogancję władzy zgody nie będzie nigdy!
:P jedyne co zrobisz to walniesz posta na forum. wzruszające
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 12:46

Tak myślałem, że rozczulisz się do łez. I w tym nostalgicznym nastroju życzę ci płacenia coraz wyższych rachunków serwowanych przez jedynie prawych i sprawiedliwych.
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 21:08

Nie panikujcie z tą segregacja...chcą kody, niech mają.
Dla świętego, swojego, spokoju do frakcji suchej TYLKO butelki po wodzie i naklejamy kod, reszta do mokrej i niech się bujaja.........chcą niech mają kody....
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 21:59

Tak myślałem, że rozczulisz się do łez. I w tym nostalgicznym nastroju życzę ci płacenia coraz wyższych rachunków serwowanych przez jedynie prawych i sprawiedliwych.
nie ma wysypiska śmieci. te frakcje suche i mokrą rozwożą na dwa wysypiska daleko od Tomaszowa. byłoby taniej gdyby nie zielona żabka na Rogóźnie
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2019, o 07:11

na Rogóźnie władcy przesrali wysypisko na własne życzenie
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2019, o 09:26

Dzisiaj z jednego domu nie odebrali śmieci, nie wiem z jakiego powodu, pewnie zła segregacja. Starsza Pani zabrała worki i za kilka minut z komina zaczął unosić się dym, po okolicy rozszedł się charakterystyczny zapach palonego plastiku!
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2019, o 09:39

Dzisiaj z jednego domu nie odebrali śmieci, nie wiem z jakiego powodu, pewnie zła segregacja. Starsza Pani zabrała worki i za kilka minut z komina zaczął unosić się dym, po okolicy rozszedł się charakterystyczny zapach palonego plastiku!
Niestety, tak sie konczy brak zdolnosci przewidywania.
Na górę

Postautor: trollll » 31 maja 2019, o 10:58

przecież to tylko 16 złotych, najwyżej nie kupicie 4 piw w miesiącu....
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2019, o 21:22

Polityka panie,polityka.Żaden partyjny samorządowiec typu PIS,PO,PSL,SLD lub inny partyjniak nie podejmie słusznej decyzji dla potrzeb swojej miejscowości,bo przez wysypisko czy oczyszczalnię ścieków straci poparcie.W każdej ankiecie mieszkańcy będą przeciw inwestycji,która na zdrowy rozum jest niezbędna dla miasta.Dziwne,bo to tak jakby nie chcieć przyłącza kanalizacyjnego do swojego domu albo kubłów na śmieci.Schizofrenia władzy,która nie umie,nie chce,nie może zrealizować celu społecznego,tylko kieruje się prywatą swojej partii?
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2019, o 21:40

przecież to tylko 16 złotych, najwyżej nie kupicie 4 piw w miesiącu....
Nie piję alkoholu. Tylko ludzie mający problemy z alkoholem, wszystko przeliczają na alkohol. Ja przeliczam na chleb.
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2019, o 22:27

Nie chce wysypiska. Jest dobrze, jak jest. Syf wywieziemy poza teren miasta, powietrze czystsze.Chcesz mniej płacić to generuj mniej odpadów, nakłoń do tego sąsiedztwo. Rób przemyślone zakupy.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”