Podwyżka opłat za śmieci

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 kwie 2019, o 23:55

Program chyba telewizyjny. Z jakiej choinki się urwałeś człowieku. Mogę śmiało powiedzieć, że banerowcy zgarnęli wielkiego szlema.
No tak. Nie masz programu, pomysłu to z czym iść do ludzi. A w ogóle głosowałeś czy spędziłeś czas na forum marudząc tylko? Na jednym z zakładów pracy był baner jednego z kontrkandytaów obecnego burmistrza. Chyba największy baner w Tomaszowie. Niewiele to pomogło.Ponad 3 razy mniej głosów.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:09

Witam. pytanie do Panstwa. Mamy teraz bardzo dokladna segregacje w związku z tym przynajmniej u mnie większość smieci to sucha frakcja.
Czy nie uważają Państwo, że harmonogram odbioru tej frakcji raz w miesiacu to przegiecie ? mam w piwnicy juz 6 workow. zaczynaja smierdziec, wg. mnie powinni odbierac ta frakcje podobnie jak mokra czyli min dwa razy w miesiacu. Co o tym myslicie ?
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:23

Ja mam pięć. Zanim odbiorą pewnie będzie sześć. A co będzie w lecie. Stado much. Mozna zawieźć samemu ale nie dają tam worków. Obłęd
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 09:55

Ja mam pięć. Zanim odbiorą pewnie będzie sześć. A co będzie w lecie. Stado much. Mozna zawieźć samemu ale nie dają tam worków. Obłęd
Z waszych wypocin wynika że te śmieci nie są segregowane. Segregowane nie śmierdzą. A jak nawrzucasz nie pomiętych butelek pet to i 20 worków będzie za mało. S..E..G..R..E..G..A..C..J..A i po kłopocie
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 10:02

Ja mam pięć. Zanim odbiorą pewnie będzie sześć. A co będzie w lecie. Stado much. Mozna zawieźć samemu ale nie dają tam worków. Obłęd
Z waszych wypocin wynika że te śmieci nie są segregowane. Segregowane nie śmierdzą. A jak nawrzucasz nie pomiętych butelek pet to i 20 worków będzie za mało. S..E..G..R..E..G..A..C..J..A i po kłopocie

ale ty prdlisz :P dla ciebie frakcja sucha to same butelki . :P
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 10:11


Z waszych wypocin wynika że te śmieci nie są segregowane. Segregowane nie śmierdzą. A jak nawrzucasz nie pomiętych butelek pet to i 20 worków będzie za mało. S..E..G..R..E..G..A..C..J..A i po kłopocie

ale ty prdlisz :P dla ciebie frakcja sucha to same butelki . :P
Z małym wyjątkiem. Nie pisałem że same butelki, tylko że zajmują najwięcej miejsca. A ty gimbusie zaraz swoje mądrości aż w d.....e ściska :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 10:19




ale ty prdlisz :P dla ciebie frakcja sucha to same butelki . :P
Z małym wyjątkiem. Nie pisałem że same butelki, tylko że zajmują najwięcej miejsca. A ty gimbusie zaraz swoje mądrości aż w d.....e ściska :lol:
i pewnie myjesz dokładnie każdą butelkę po mleku, soku, każde opakowanie po serku itp. :P jesteś blokers i wszystko wywalasz do śmietnika pod blokiem nie przejmując się segregacją. nie masz pojęcia o 5 - 6 workach miesięcznie
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 10:21

Do tego przemądrzałego Pana powyżej. W segregacji frakcji suchej zmieniło się to, że mozna do niej wrzucać również zabrudzone pojemniki. Więc jeśli są brudne to po jakims czasie smierdzą.Wczesniej szły one do frakcji mokrej. Przepraszam ale nie zamierzam myć wszystkiego przed wrzuceniem do worka. Zabieranie ich raz w miesiacu to zdecydowanie za mało.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 11:57

Do tego przemądrzałego Pana powyżej. W segregacji frakcji suchej zmieniło się to, że mozna do niej wrzucać również zabrudzone pojemniki. Więc jeśli są brudne to po jakims czasie smierdzą.Wczesniej szły one do frakcji mokrej. Przepraszam ale nie zamierzam myć wszystkiego przed wrzuceniem do worka. Zabieranie ich raz w miesiacu to zdecydowanie za mało.
Jak jesteś leniwy to wąchaj smrodek :oops: :lol: Może jeszcze wymyślisz że napełnisz jeden woreczek smrodkiem to zadzwonisz do MPGKiM aby przyjechali i zabrali ,, bo ja płacę i wymagam,, :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 12:50

Do tego przemądrzałego Pana powyżej. W segregacji frakcji suchej zmieniło się to, że mozna do niej wrzucać również zabrudzone pojemniki. Więc jeśli są brudne to po jakims czasie smierdzą.Wczesniej szły one do frakcji mokrej. Przepraszam ale nie zamierzam myć wszystkiego przed wrzuceniem do worka. Zabieranie ich raz w miesiacu to zdecydowanie za mało.
Jak jesteś leniwy to wąchaj smrodek :oops: :lol: Może jeszcze wymyślisz że napełnisz jeden woreczek smrodkiem to zadzwonisz do MPGKiM aby przyjechali i zabrali ,, bo ja płacę i wymagam,, :lol: :lol:
z czego ty płacisz? z renciny czy z tego co pozbierasz wokół śmietnika na zebraniach osiedlowych? już widzę jak ty myjesz butelki czy opakowania. tak prdlisz na tym forum co tobie slina na język przyniesie w każdym temacie a zabieranie smieci raz w miesiącu oczywiście jest za mało
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 13:47

na tym forum widać niestety z jakimi ludzmi przyszło nam żyć w Tomaszowie. Żal, zawiść w czystej postaci. Nie wiem czy to gimbaza ale poziom ten sam,. Posty nic nie wnoszą do tematu a jedynie maja na celu kogos wyprowadzic z równowagi.
Życzę wszystkim Spokojnych i Wesołych Świąt. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2019, o 14:13


Jak jesteś leniwy to wąchaj smrodek. Może jeszcze wymyślisz że napełnisz jeden woreczek smrodkiem to zadzwonisz do MPGKiM aby przyjechali i zabrali ,, bo ja płacę i wymagam,, :lol: :lol:
z czego ty płacisz? z renciny czy z tego co pozbierasz wokół śmietnika na zebraniach osiedlowych? już widzę jak ty myjesz butelki czy opakowania. tak prdlisz na tym forum co tobie slina na język przyniesie w każdym temacie a zabieranie smieci raz w miesiącu oczywiście jest za mało
Gimbus swoje. Jak będą częściej zabierać to i opłaty wzrosną. Myj flaszki i jedz do Krakowa tam jest automat i wypłaci ci 10 groszy od sztuki, zarobisz i nie będziesz płakuniał że nie zabierają :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2019, o 08:21

Jednak inteligentny inaczej blokers wrzucający wszystko do jednego pojemnika. :P Opłaty i tak wzrosły . Ja wiem, że ty myjesz flaszki bo to potem sprzedajesz i z tego żyjesz. Dla ciebie istnieją tylko butelki PET i flaszki. czyli to co wypijesz i czym to popijesz :P :lol: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2019, o 14:49

Jednak inteligentny inaczej blokers wrzucający wszystko do jednego pojemnika. :P Opłaty i tak wzrosły . Ja wiem, że ty myjesz flaszki bo to potem sprzedajesz i z tego żyjesz. Dla ciebie istnieją tylko butelki PET i flaszki. czyli to co wypijesz i czym to popijesz :P :lol: :panzielony:
Czyżby zabrakło piaseczku w piaskownicy, że gimbus na forum wszedł i pidli
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2019, o 17:03

tu nie chodzi o lenistwo tylko o koszty,wielu ludzi nie stać na to aby płacić za wodę i ścieki aby umyć pojemniczek po śmietanie ,wszystko drożeje więc tylko patrzeć jak szczury wrócą na nasze ulice
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”