Ludzkie pojęcie

Ludzkie pojęcie

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 14:05

To wymyka sie juz z pod kontroli.Wszyscy budżetowi chcą kasy.Ja pytam co będzie jak przedsiebiorcy zaczną strajkować???
Budżet nie z gumy i może byc,że gumka pęknie wczesniej niż się zdaje.

urzędnicy,emeryci,renciści,nauczyciele, pielegniarki,podopieczni mopsu,gopsu i beneficjenci wszelich dopłat państwowych w tym kasa za dzieci i niepełnosprawnych.Kochani już zwija sie polski kapitał a majatek prawie wyprzedany.
Przedsiębiorcy polegną a z nimi cała reszta.

Re: Ludzkie pojęcie

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 17:23

To wymyka sie juz z pod kontroli.Wszyscy budżetowi chcą kasy.Ja pytam co będzie jak przedsiebiorcy zaczną strajkować???

urzędnicy,emeryci,renciści,nauczyciele, pielegniarki,podopieczni mopsu,gopsu i beneficjenci wszelich dopłat państwowych w tym kasa za dzieci i niepełnosprawnych.Kochani już zwija sie polski kapitał a majatek prawie wyprzedany.
a co będzie ja pracownicy tych przedsiębiorców zaczną strajkować ?

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 18:50

a co będzie ja pracownicy tych przedsiębiorców zaczną strajkować ?
Może wszyscy zacznijmy strajkować? Budżetówka dostanie podwyżki, emeryci i renciści wyższe świadczenia, pracownicy wyższe pensje przedsiębiorcy wyższe zyski! W 1 roku dogonimy, co tam dogonimy, przegonimy nawet Szwajcarię!

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 22:22

Oby z tego Grecja nie wyszła, bo wszyscy chcemy, a w tej kasie wcale nie tak dużo. To tylko propaganda sukcesu PiS.

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 22:33

Podatki nas zaduszą.

Postautor: Gość » 7 mar 2019, o 12:53

:idea: :idea: :idea: ciekawe czy da się wyżyć nie pracując?

Postautor: Gość » 7 mar 2019, o 15:55

Święta racja daj i daj a może czas najwyższy żeby właśnie przedsiębiorcy wyszli na ulicę, bo to co się teraz dzieje to się w głowie nie mieści. Skandal!!

Postautor: Gość » 7 mar 2019, o 16:22

Tylko na to czekają aby wprowadzic większą kontrolę dla dobra ludzi rzecz jasna.e dowody,e-maile,e- kasa,e-zdrowie,e-szkoły,inteligentne domy i czipy.

Postautor: Gość » 7 mar 2019, o 17:46

:idea: :idea: :idea: ciekawe czy da się wyżyć nie pracując?
Oczywiście że się da. Znam takich, zasiłki, paczki. Jest na papierosy i winko. Do mieszkania dopłacą im i da się żyć.

Postautor: Gość » 7 mar 2019, o 17:52

Czyli jakąś kase trzeba mieć :roll: np.na czynsz,wode ,prąd,gaz,śmieci...

Postautor: Gość » 7 mar 2019, o 18:57

Tylko na to czekają aby wprowadzic większą kontrolę dla dobra ludzi rzecz jasna.e dowody,e-maile,e- kasa,e-zdrowie,e-szkoły,inteligentne domy i czipy.
Widzę, że nie tylko ja tak to widzę! Czeka nas do wyboru albo Matrix (dla młodszego pokolenia), albo Orwell (to dla starszych). Co do inwigliicji to nie zapominaj jeszcze o smartfonach, kartach bankowych, portalach społecznościowych czy wreszcie o wujku Googlu! Jest tego cała masa!

Postautor: Gość » 7 mar 2019, o 19:02

:roll: no i jak żyć?

Postautor: Gość » 7 mar 2019, o 22:12

a może tak rzucic to wszystko i wyjechać w Bieszczady???rzeżbić światki,wypalać węgiel,malować anioły...i spiewać jest juz za pozno :idea: nie jest za pozno...jak biec do końca potem odpoczniesz...cudne manowce :panzielony:

Postautor: Gość » 11 mar 2019, o 16:19

Czy wszyscy dostaną po 1000zł zapomogi?

Postautor: Gość » 15 mar 2019, o 09:01

Jednym rządowym i sejmowym posunięciem można załatwić wszystkie roszczenia Polaków.Bez zadymy,plucia wzajemnego i dzielenia na lepszych i gorszych- obniżyć podatki o połowe!

Wróć do „Polityka krajowa i zagraniczna”