Podwyżka dla nauczycieli czyli totalny absurd

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Podwyżka dla nauczycieli czyli totalny absurd

Postautor: Gość » 5 mar 2019, o 19:37

Jaka praca taka płaca
Ja nie rozumiem dlaczego mają być podwyżki dla tych darmozjadów
Nie uczą jak należy w tych szkołach
Jakby nie korepetycje to nie wiem jak dziecko z klasy do klasy by przechodziło
Jeździ to więcej na wycieczki niż uczy a jak już uczy to ręce opadają
I ja się pytam
Za co takim baranom podwyżkę ?
To już lepiej wysłać na jakieś szkolenie za te tysiąc złotych niech to się dokształci by w ogóle umiało to uczyć a nie robienie sprawdzianów z tego czego nie było ani na lekcji ani nie ma w książkach i ciekawe skąd dzieci mają wiedzieć ?

Re: Podwyżka dla nauczycieli czyli totalny absurd

Postautor: Gość » 5 mar 2019, o 19:49

Jak to skąd. Od takich mądrych rodziców:)

Postautor: Gość » 5 mar 2019, o 20:08

Jaka praca taka płaca
I ja się pytam
To już lepiej wysłać na jakieś szkolenie za te tysiąc złotych niech to się dokształci by w ogóle umiało to uczyć a nie robienie sprawdzianów z tego czego nie było ani na lekcji ani nie ma w książkach i ciekawe skąd dzieci mają wiedzieć ?
to widać po poście że beneficjent +500 x ileś tam , nauczyciel chciał uczyć ale chęci nie było , a robić dzieci to najgłupszy potrafi . Pretensje do nauczycieli czemu chcą podwyżek , ma być tak by tylko dla +500 i emerytów a reszta niech tyra na ,, wykształconych '' . Zaraz rolnik , pielęgniarka, budzetówka bedzie strajkować i pieniędzy na populizm zabraknie , stąd wrzask tych którym państwo daje za głosowanie na słuszną partię

Postautor: fvg » 5 mar 2019, o 20:44

Żadnej podwyżki dla nauczycieli .Mało pracują i słabo uczą .Duzo wolnego i tylko krzyczą lewaki .

Postautor: mirr » 5 mar 2019, o 20:57

A ja tylko czekam na POsłuszną pertię w pażdzierniku..jeżeli wygra....czy będą dawać czy zabierać

Postautor: Gość » 5 mar 2019, o 21:09

Jaka praca taka płaca
I ja się pytam
Możesz uczyć swoje dzieci w domu, nie ma problemu. Takie to mądre, to dobrze nauczy. Będziesz miał geniuszy, takich jakim sam jesteś.

Postautor: Asd136 » 5 mar 2019, o 22:28

Jaka praca taka płaca
Jak taki mądry jesteś to wal na pedagogikę i będziesz zarabiał "kokosy". Uczą tak jak mają podyktowane z MEN. Co do korepetycji, nie lataj od najmłodszych lat z pretensjami, od kiedy Twoje dziecko chodzi do szkoły, że nauczyciele stawiają jedynki lub wymagają coś ponad Twoje oczekiwania...
Zajmij się dzieckiem tak jak powinien rodzic, później pozwól szkole na Jego wykształcenie - i tylko wykształcenie, bo wychowanie należy do Ciebie - i w szkole wyższej programowo nie będzie problemów, tym bardziej "korków".

Postautor: Gość » 5 mar 2019, o 22:43

Jaka praca taka płaca
I ja się pytam
Dochodzę do przekonania, że nie ma bardziej demokratycznego osiągnięcia ludzkości jak internet. Nawet największy baran może tu wyrazić publicznie swój pogląd. :)

Obrazek

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 06:03

Jedna sprawa to, że dzieci nie chcą się uczyć a druga to, że nauczyciele nie chcą uczyc. Odbebnienie byle jak godziny lekcyjnej nic nie daje, jak się nie wytłumaczy pewnych zeczy. Nauczyciel jest po to, żeby uczyć i nauczyć a nie tłumaczyć sie, że musi się z programem wyrobić i nie ma czasu wytlumaczyc. Zadania zadawane do domu, często jest ich dużo i słyszy się od nauczyciela jak nie wiecie to na i ternecie znajdziecie a potem dziwią sie, że uczeń ściąga. Tak, w szkołach uczą, że potem trzeba korepetycji szukać, najgorszy problem to z językami obcymi tutaj to w ogóle poraszka, proponuje nauczycielom obejrzeć sobie program ,,szkoła,, jak powinna wyglądać lekcja języka obcego. Na weekend nie powinno być zadawane zadań domowych.

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 07:33

NIE NO CHYBA JAJA SOBIE ROBICIE :lol: .
Wszyscy tylko podwyżki chcą ale nic w zamian.
Jednakże tym trzodom chlewnym , ale dodam że niektórym tylko, to nawet miotły do reki bym nie dał a co dopiero uczyć.
Dojdzie do tego że śmieciarze (nie obrażając i uwłaczając ich pracy), niedługo też będą protestować o podwyżkę 1000 złotych, ale tym to się chociaż należy bo pracują naprawdę w spartańskich warunkach.
Najlepiej niech nauczyciel raz chociaż się zamieni ze śmieciarzem to może doceni to co ma 8) .

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 07:37

Za co ma być ta podwyżka?
Raczej obniżka by się przydała.

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 09:24

Ciekawe dlaczego próbne egzaminy ósmoklasistów i testy gimnazjalne, które były w grudniu tak kiepsko uczniom poszły?
Czy większość uczniów jest tępa a ich rodzice nieodpowiedzialni?
Jak to się ma do pracy nauczyciela?

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 09:33

Ciekawe dlaczego próbne egzaminy ósmoklasistów i testy gimnazjalne, które były w grudniu tak kiepsko uczniom poszły?
No, i wszystko w tym temacie.

Postautor: Rodzic37 » 6 mar 2019, o 09:42

Jestem jednym z rodziców dziecka z 8 klasy.
Dziecko uzyskało średni wynik z 3 napisanych egzaminów na poziomie ponad 90%.
Nie muszę go gonić do nauki, nie muszę też sprawdzać czy odrobiła pracę domową.
Jako rodzice ufamy mu i wiemy, że pod względem nauki nie ma powodów do niepokojów.
Ono wie również, że zawsze może liczyć na nasze wsparcie i zawsze może zwrócić się do nas jakby potrzebowało pomocy.
Faktem jest, że nauczyciele są związani programem z MEN i być może nie każdy z nich jest w stanie tak realizować program aby każde dziecko było w 100% zadowolone czyli nauczone i rozumiało przekazywaną na lekcji treść.
Uważam jednak, że pierwszymi nauczycielami i przede wszystkim wychowawcami są rodzice i do nich należy pomagać dziecku w lekcjach, zwłaszcza kiedy nie ze wszystkim jest w stanie doskonale dawać sobie radę.
Szkoła i korepetycje nie sprawią, że w dzienniku będą wyłącznie piątki i szóstki.
Bezpośrednie i codzienne wsparcie rodziców, choćby nawet krótkie a wyrażone motywującymi słowami, ma w dłuższej perspektywie kapitalne znaczenie dla rozwoju i edukacji dziecka.
Chociaż wiem, że moje dziecko poradzi sobie na końcowych egzaminach, to jednak martwi mnie fakt, że w dniach egzaminów może dojść do strajku nauczycieli.
To może spowodować dodatkowy stres dla mających pisać dzieci.
Nie neguję ich prawa do walczenia o wyższe pensje skoro czują się niedoceniani, natomiast nie mogę zrozumieć dlaczego chcą protestować kosztem stresu tysięcy mających pisać pierwszy poważny egzamin dzieci.
To jest niepedagogiczne.

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 09:44

A może by tak szanowne grono pedagogiczne wylewało swoje żale strajkując w wakacje . Mają czas wolny wówczas i nie będą stresować dzieci swoimi fanaberiami .

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”