Przyszłosć naszego miasta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 lut 2019, o 16:25

Przydałby się w Tomaszowie zakład karny, no bo gdzie będzie trzeba pomieścić tych co nieprzestrzegali Konstytucji i prawa.
Miska ksywka salceson w areszcie bardzo ciepło przyjęli osadzeni i przywitali zawołaniem wojskowym Czołem Panie Ministrze. Kultura no nie.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2019, o 17:28

Przede wszystkim przydałby się dom dla wariatów gdzie znalazłbyś w końcu miejsce dla siebie. Bo tak napdlasz w każdym dziale, w każdym temacie swoje antypisowskie fobie. To w Tomaszowie ktoś naruszył Konstytucję? Radni zmienili przepisy ustawy zasadniczej? Dlaczego ty taki durny jesteś?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2019, o 19:20

ciekawi mnie tylko jak mohery spłacą długi miasta bo ja powiem dość więcej nie dam ani grosza skoro nikt mnie nie pyta czy zadłużenie jest racjonalne i niech spadają
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2019, o 19:54

To zostanie tobie więcej zasiłku z MOPS
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2019, o 20:09

Zwątpienie ludzkie jest powszechne.O co chodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2019, o 20:26

ciekawi mnie tylko jak mohery spłacą długi miasta bo ja powiem dość więcej nie dam ani grosza skoro nikt mnie nie pyta czy zadłużenie jest racjonalne i niech spadają
a jak ty "dajesz" sa jakieś zbiórki? albo podatek od nieruchomości to co nie zapłacisz albo podatek dochodowy w którym gmina ma jakiś udział. to co nie zapłacisz? napiszesz coś kiedyś z sensem?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2019, o 22:31

Pis,pis pis i w pis.....du.
Taki koniec nas czeka .
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 06:56

A tobie z zasiłku z MOPS potrącają podatek? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 07:57

Słuchajcie :!: dosyć już tej durnej pyskówki w kazdym temacie.To chore.Nic nie wnosicie do dyskusji tylko ją demolujecie.
Teraz powiem rzecz najważniejszą,żeby miasto kwitło ludzie muszą mieć wiecej ulg i swobody w kwestii gospodarczej.No i wszyscy muszą jednak pracować na swój byt.Jesli tego nie robisz a masz wiele do powiedzenia robisz krzywdę sobie i reszcie spoleczeństwa.Tyle w temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 09:49

Jednym słowem, to nic że miasto zadłużone po uszy, to nic że nie ściągnięto żadnego inwestora, to nic że młodzi spieprzają stąd byle dalej, to nic że traci się miliony na wysypisko, to nic że przepłaca się miliony na basen, to nic, to nic, to nic. Ważne, że rządzą w Tomaszowie lokalni baronowie z PiS, uczciwi i zaradni, więc chociażby przez to przyszłość będzie świetlana.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 13:58

ciekawi mnie tylko jak mohery spłacą długi miasta bo ja powiem dość więcej nie dam ani grosza skoro nikt mnie nie pyta czy zadłużenie jest racjonalne i niech spadają
A ciekawe przez kogo te długi są. Trzeba rozliczyć poprzedników, a nie czepiać się tych co je zastali.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 15:56

Słuchajcie :!: dosyć już tej durnej pyskówki w kazdym temacie.To chore.Nic nie wnosicie do dyskusji tylko ją demolujecie.
Teraz powiem rzecz najważniejszą,żeby miasto kwitło ludzie muszą mieć wiecej ulg i swobody w kwestii gospodarczej.No i wszyscy muszą jednak pracować na swój byt.Jesli tego nie robisz a masz wiele do powiedzenia robisz krzywdę sobie i reszcie spoleczeństwa.Tyle w temacie.

Święte słowa. Tylko , że najwięcej na forum ma do powiedzenia człowiek który nie przepracował nawet 1 dnia w swoim życiu. Za to organizuje zebrania osiedlowe w sprawie wynagrodzeń w NBP i aresztowania Misiewicza.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 16:08

Jak widać jeszcze nikt nikogo nie rozliczył z przeszłej władzy.Zamiast marnować siły na pyskówkę lepiej już teraz przypilnowac aby wladza nie robiła błędów.Tylko,że jak widać nikt nikomu nie pomaga a wręcz przeciwnie tylko czeka aż władzy sie noga powinie.Wtedy uciecha jak talala.
Tylko,że n a tym cierpia normalni nieupartyjnieni ludzie- mieszkańcy miasta.Zamiast konsolidacji podziały.Wmawia sie nam,że jedni nie nawidza drugich.
Panie ja ani sąsiedzi...my nikogo nie nienawidzimy! To jakiś :program:,który staraja sie nam wgrywać :roll: przeciez tym niszczymy siebie :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 19:34

Przecież na gościa jest jeden sposób ale admin chyba go lubi :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2019, o 22:09

Niszczenie innych nie czyni z nas mistrza.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”