Skąd tyle pogardy do mieszkańców Tomaszowa?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 27 kwie 2019, o 08:37

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum.


https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30


Powybijać hołotę. To chyba groźba karalna :roll: Rośnie nam nowy Cyba czy może już Brejvik?
Na górę

Postautor: Hosciyuu » 28 kwie 2019, o 10:12

Piotruś... wez skończ pie#$@(!* i zajmij się samym soba. Piszesz że większość mieszkancow jest chora i powinna się leczyć... zajmij się sobą i sam się udaj na leczenie ktore powinno trwac juz od conajmniej 20 lat. Twoje podchody do młodych chłopaków,zaczepienia ludzi na ulicy, zbliżanie wszystkim którzy wiedzą na twój temat więcej od przeciętnego człowieka w Tomaszowie powinno już dawno znaleźć swój finał w sądzie A ty już dawno powinieneś siedzieć w zakładzie zamkniętym.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 19:04

Znowu prdlca dostał na forum. Wiadomo, że chory ale nie ma rodziny które by go kontrolowała?
Na górę

Postautor: Borsuk » 7 maja 2019, o 16:48

Tak trzymac!

Bogatych trzeba tepic!

Bieda musi zwyciezyc!

Bieda i nedza dla wszyskich - to prawdziwa wartosc wartosc religii chrzescijanskiej.

Im gorzrej tym lepiej!

Im biedniej tym lepiej!

Cierp! Cierp! Cierp! Cierp!

Tak im pomoz bog chrzescijanski!

Wszystkim katolikom bieda na zawsze!

Blogoslawieni nech beda wszyscy pokorni!

Na zawsze!

Misio z Otwocka



Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 16:51

Misio zdolny, misio mi sie podobuje.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 17:01

Piotruś... wez skończ pie#$@(!* i zajmij się samym soba. Piszesz że większość mieszkancow jest chora i powinna się leczyć... zajmij się sobą i sam się udaj na leczenie ktore powinno trwac juz od conajmniej 20 lat. Twoje podchody do młodych chłopaków,zaczepienia ludzi na ulicy, zbliżanie wszystkim którzy wiedzą na twój temat więcej od przeciętnego człowieka w Tomaszowie powinno już dawno znaleźć swój finał w sądzie A ty już dawno powinieneś siedzieć w zakładzie zamkniętym.


Uważaj szmaciarzu, co piszesz! bo jak tak bardzo chcesz, to żebyś Ty się czasami w sądzie nie znalazł, jebany pedofilu. bo jak chcesz, to finał będziesz miał taki, że cię rodzona stara nie pozna. pierdolony głąbie. odwal się ode mnie, ja tu nie piszę. to hołota się podszywa.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 17:16

już jeden mnie przepraszał [***], to sobie uważaj
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 17:22

Jak podzielono naród na lepszy i gorszy sort, no to są tego owoce. Komu może też na tym zależeć jak nie kacapom, a tu na forum jego trollowi, co na okragło robi mu wafelka.
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2019, o 09:19

Sami go prowokujecie, a potem macie pretensję. Wam potrzeba rozumu.

czym sprowokowali go mieszkańcy, że wyzywa od bydła, ciemnogrodu i rogacizny? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2019, o 10:43


Sami go prowokujecie, a potem macie pretensję. Wam potrzeba rozumu.

czym sprowokowali go mieszkańcy, że wyzywa od bydła, ciemnogrodu i rogacizny? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2019, o 20:13

Mieszkańcy Tomaszowa to dla niego bydło a za byka się obraża. Przecież byk należy do bydła a on jest mieszkańcem Tomaszowa :roll:
Na górę

Postautor: marcin_rom » 7 wrz 2019, o 10:33

Szkoda czasu na denerwowanie się, tak prędko umyka
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 19:53

Jak podzielono naród na lepszy i gorszy sort, no to są tego owoce. Komu może też na tym zależeć jak nie kacapom, a tu na forum jego trollowi, co na okragło robi mu wafelka.
forumowy? :P i koprolalia?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2019, o 09:58


Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie

viewtopic.php?f=25&t=109297&start=30

"Bydla zdecydowanie byloby mniej ale z tego co widac Panu zalezy aby bydlo bylo i to w nadmiarze"


:roll: I on apeluje o moderację i kulturę na forum
Na górę

Postautor: Jeremiah » 21 lis 2019, o 10:59

A teraz wyzywa nas od pijaków
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”