Wielka Orkiestra Świątecznęj Pomocy

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: jocker77 » 8 sty 2019, o 20:01

Ja już w Lidlu się dołożyłem, a jak inni obywatel i mieszkańcy powiatu?
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 20:40

A co w Niedzielę to już za późno będzie?
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 20:46

To chyba każdego indywualna sprawa czy daje owsiakowi czy komuś innemu.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 23:33

Pewnego dnia wrzucilam pieniadze do skarbonki Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy. Pewnego dnia czuwalam przy inkubatorze z naklejka serduszka. Kazdy wedlug uznania dysponuje swoimi pieniedzmi i jego sprawa czy wrzuci do skarbonki czy na tace. Ja uwazam, ze warto raz w roku wrzucic do skarbonki Orkiestry.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 05:29

"Razem wielką mamy MOC!" - to idea, która przyświeca Fundacji Siepomaga od samego początku. Hasło to znakomicie określa ostatni wspólny sukces - Fundacji oraz ludzi dobrego serca. Licznik wsparcia dla potrzebujących przekroczył właśnie 200 milionów złotych.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/fundacj ... ch/jg8b9r8

...bez pasienia artystów...cyrku medialnego...woodstocku...
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 10:38

Ja wrzucę ja co roku.Jak ktoś wspomniał inkubatory na porodówkach ratowały zdrowie niejednego dziecka.Mojego też :P
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 18:25

Prowokacyjny temat. Niech każdy sam decyduje na co przeznaczyć przysłowiową złotówkę. Siepomaga na konkretny cel. Zadne żłotówka się nie marnuje
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2019, o 08:41

Dlaczego prowokacyjny temat? Proszę podaj 3 inne organizacje, które widać w większości szpitali na sprzętach przeznaczonych do ratowania lub egzystencji życia?
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 08:28

Nie rozumiem, Adamowicz w stanie krytycznym, a Owsiak nie przerwał tego cyrku i dalej licytuje. Pieniądze, pieniądze, pieniądze, bez sensu.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/4293 ... j-licytuje
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 11:00

Zaledwie kilkadziesiąt minut po ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, Jerzy Owsiak rozpętał festiwal nienawiści. Na celownik wziął sobie artystkę Barbarę Pielę, autorkę Plastusi z TVP, która za umieszczenie gwiazdy Dawida na banknocie z podobizną Jarosława Kaczyńskiego, od kilku dni jest brutalnie atakowana przez zdegenerowaną lewicę,

Ten plastelinowy świat prowadzi do nienawiści. Nie zgadzamy się na to. Dziękuję za wszystkie reakcje polityków z każdej strony. Pracujemy nad tym aby pięknie zakończyć dzisiejszy finał – podczas specjalnej konferencji prasowej powiedział Jerzy Owsiak.

Organizator WOŚP powiązał dźgnięcie nożem Adamowicza z twórczością polskiej artystki Barbary Pieli, co jest wyraźną sugestią dla zaślepionego lewackiego motłochu, by powiązać artystkę z atakiem, którego dopuścił się rabuś z Trójmiasta. Hejt Owsiaka przyniósł obfite żniwo w postaci setek obelg, które przesłano do artystki.

„Masz na rękach krew Adamowicza. Oby karma do ciebie wróciła.”, „Jesteś zwykłym pisowskim ścierwem.”, „Przyczyniłaś się do tego, co w Gdańsku. Jesteś obrzydliwą podłą babulą”. To jedne z wielu obelg nadesłanych do Barbary Pieli. Nie wszystkie nadają się do zacytowania na portalu.

Jerzy Owsiak, który każdego kto nie wspiera jego działalności jest gotowy zmieszać z błotem, w obrzydliwy sposób wykorzystał tragedię prezydenta Gdańska, by podzielić społeczeństwo i szczuć na polską patriotkę. Tak się zachowuje profesjonalny hejter!

https://wprawo.pl/2019/01/14/profesjona ... e-do-tego/
Na górę

Postautor: And » 14 sty 2019, o 11:27

Byłem wczoraj w Domu Kultury na tomaszowskim finale Orkiestry. Sala pełna. Rodzice, dziadkowie, stanowiska do oznaczania poziomu glukozy we krwi, mierzenie ciśnienia, słodki poczęstunek do tomaszowskich Lejdis. Wszystko to za dowolny datek do skarbonek. Fajne koncerty, dobra organizacja. Tylko jedno ale ... Nie widać Burmistrza, Starosty. Ba, nie widać nikogo w władz miejskich i powiatowych. Nie widać brylującego we wszystkich lokalnych wydarzeniach naszego posła. I co najdziwniejsze - nie widać Dyrektora TDK (jednocześnie radnego powiatowego)- bądź co bądź gospodarza imprezy. Smutne to i straszne.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 11:55

Jakiś głupek założył temat z tym samym tytułem
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 12:03

Byłem wczoraj w Domu Kultury na tomaszowskim finale Orkiestry. Sala pełna. Rodzice, dziadkowie, stanowiska do oznaczania poziomu glukozy we krwi, mierzenie ciśnienia, słodki poczęstunek do tomaszowskich Lejdis. Wszystko to za dowolny datek do skarbonek. Fajne koncerty, dobra organizacja. Tylko jedno ale ... Nie widać Burmistrza, Starosty. Ba, nie widać nikogo w władz miejskich i powiatowych. Nie widać brylującego we wszystkich lokalnych wydarzeniach naszego posła. I co najdziwniejsze - nie widać Dyrektora TDK (jednocześnie radnego powiatowego)- bądź co bądź gospodarza imprezy. Smutne to i straszne.
Co w tym takiego strasznego? Co ma WOŚP do władz powiatowych czy miejskich i odwrotnie?
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 12:26

Chcesz upolitycznić WOŚP?
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 20:20

Dlaczego prowokacyjny temat? Proszę podaj 3 inne organizacje, które widać w większości szpitali na sprzętach przeznaczonych do ratowania lub egzystencji życia?
Jest wiele takich, np Fundacja Polsat, Caritas Polska i tak samo jak WOPŚ pomagają ludziom, Caritas dociera bezpośrednio do człowieka imiennie. Niedawno zgłosilem sąsiada do Caritasu już za dwa dni mial do odbioru paczkę żywnościową oraz odzież, to mało? Zobacz ile dobra zrobiła fundacja Polsat, ile dzieci uratowano.Każda inicjatywa dobroczynna jest chwalebna więc po co to pytanie. A że nie robią tego z taka pompą i nie obklejają się naklejkami. Cóż?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”