Jestem mieszkancem Tomaszowa i wczoraj na zebraniu osiedlowym

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Jestem mieszkancem Tomaszowa i wczoraj na zebraniu osiedlowym

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 11:03

dyskutowaliśmy, dlaczego reżimowe media nic nie mówią, piszą o krociowych zarobkach porównywalnych z głowami państw zachodnich hostessy z NBP?
Jednak senator PIS to jest gość, bo nie bał się i zabrał w tej sprawie głos. Inni mordy zamknęli w kubeł. W NBP wyłazi pazerność rządzących. Jeden wielki skandal

Re: Jestem mieszkancem Tomaszowa i wczoraj na zebraniu osiedlowym

Postautor: Gość » 8 sty 2019, o 11:11

Ty to jednak jestes porządnie prdlnięty :P aby to wepchnąc to działu mieszkańcy :lol: :lol: :lol:

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 08:30

Motto B.Szydło:”te pieniądze im się po prostu należały” wiecznie żywe!

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 09:08

A pozbieraliście po sobie puszki po piwie po zebraniu osiedlowym :panzielony:

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 11:12

A pozbieraliście po sobie puszki po piwie po zebraniu osiedlowym :panzielony:
Taka informacja od pacana bawi, ponieważ nawet moja świnka morska w terarium wie jak i gdzie zrobić, a ten sraja w każdym dziale i temacie.

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 11:23

Ty raczej rozbawiasz to forum :P Na zebraniu osiedlowym o zarobkach w NBP :P

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 12:09

to pisowiec wstawił temat by osmieszyć i rozmydlić złodziejstwo dobrej zmiany . Trol płatny pisu

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 12:22

Tak.Tak. Ten sam "pisowiec" twierdził, że Tusk jest prezydentem UE, posłowie PO mają przeloty darmowe, amerykanie podarowali ukraincom ruski niewidzialny samolot, o 5.20 napisał, że trzeba być porąbanym żeby napisać o... 5.14 itp.itd. http://www.xn--tomaszw-q0a.pl/forum/vie ... 4&start=75

Forumowy inteligentny inaczej wymyślił taki temat żeby pasował do działu miasto.mieszkańcy. :P bo w dziale polityka krajowa nikt juz nie chce czytać jego prdół

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 14:24

https://niezalezna.pl/253610-nbp-dement ... vfaxfsHpMM

"Informacje, że tak wysokich zarobków w NBP nie ma, przekazaliśmy już 12 grudnia 2018 roku. Miesięczne wynagrodzenie całkowite w kwocie 60 000 zł przekroczył tylko jeden z dyrektorów w NBP i miało to miejsce w czasie kadencji prezesa Marka Belki"

I co tam tępawe lemingi, jak wasze zebranie, może przeprosicie?

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 14:34

Suweren sie wkurowił i nie popuści.
Pytanie, co pani rusycystka robi na stanowisu dyrektora w NBP? Tłumaczy dokumenty banku na j. rosyjski? W alkowie bardziej przydatny od rosyjskiego jest francuski.

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 14:47

https://niezalezna.pl/253610-nbp-dement ... vfaxfsHpMM

"Informacje, że tak wysokich zarobków w NBP nie ma, przekazaliśmy już 12 grudnia 2018 roku. Miesięczne wynagrodzenie całkowite w kwocie 60 000 zł przekroczył tylko jeden z dyrektorów w NBP i miało to miejsce w czasie kadencji prezesa Marka Belki"

I co tam tępawe lemingi, jak wasze zebranie, może przeprosicie?
Ale sciema, francowate mają już "argumenty", łyknął bolszewicką prawdę, tylko jak to się ma do rzeczywistości i oczywistości?
PYTANIE 1: Ile zarabia Martyna Wojciechowska?

Rzecz absolutnie kluczowa w całej sprawie. Kwestia, która wciąż nie została wyjaśniona. Podczas konferencji NBP reprezentująca bank Ewa Raczko, wicedyrektorka Departamentu Kadr NBP, stwierdziła, że nie przygotowała wyciągu z PIT-u dyrektor Wojciechowskiej, a informacja o jej wynagrodzeniu nie znalazła się w odczytanym mediom oświadczeniu. Podkreśliła też, że nie ma i nie było w banku centralnym praktyki podawania do wiadomości publicznej wysokości uposażenia poszczególnych pracowników. Jednocześnie dyrektor Raczko zaprzeczyła jednak, jakoby dyrektor Wojciechowska otrzymywała w NBP miesięcznie wynagrodzenie rzędu 65 tys. zł, o którym pisała „Gazeta Wyborcza”, powołując się na oświadczenie majątkowe Wojciechowskiej za 2016 rok.
PYTANIE 2: Co Martyna Wojciechowska wykazała w swoim oświadczeniu majątkowym za 2016 rok?

Wspomniane powyżej oświadczenie majątkowe dyrektor Wojciechowskiej odgrywa tutaj kluczową rolę. To z niego dziennikarze „Gazety Wyborczej” wyliczyli, że miesięczne uposażenie zaufanej współpracowniczki prezesa Adam Glapińskiego wynosi ok. 65 tys. zł. Prosta matematyka. W 2016 roku Wojciechowska zarobiła 392 tys. zł, ale obecne stanowisko pełniła jedynie przez pięć miesięcy. Wcześniej była główną specjalistką w Departamencie Edukacji i Wydawnictw NBP z uposażeniem rzędu 114 tys. zł rocznie (oświadczenie majątkowe za 2015 rok), co daje ok 9,5 tys. zł miesięcznie (9,5 tys. x 7 = 66,5 tys.). Równanie 1: 392 tys. - 66,5 tys. = 325,5 tys. zł. Równanie 2: 325,5 tys. : 5 = 65,1 tys. zł.

Rodzi się zatem pytanie: skoro dyrektor Wojciechowska nie zarabia w NBP 65 tys. zł miesięcznie, to skąd w jej oświadczeniu majątkowym wzięły się powyższe kwoty? Być może wyliczenie „GW” jest błędne, ale to oznaczałoby, że Wojciechowska otrzymała olbrzymią podwyżkę w ostatnich miesiącach pracy w Departamencie Edukacji i Wydawnictw NBP. Ani na jedno, ani na drugie pytanie podczas konferencji NBP odpowiedzi nie uzyskaliśmy.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxMMtImg1

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 14:52

Suweren sie wkurowił i nie popuści.
Pytanie, co pani rusycystka robi na stanowisu dyrektora w NBP? Tłumaczy dokumenty banku na j. rosyjski? W alkowie bardziej przydatny od rosyjskiego jest francuski.
suweren z zebrania osiedlowego :lol: :lol: :lol:

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 15:04

ludzie co narzekacie.Te dwie blondi-wampirzyce robiąc "to"z glapim powinny dostawac znacznie wiecej.

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 15:05

Ta jedna, rzekomo bez kompetencji, pracuje w NBP od 11 lat. Tego oczywiście tez wasze parówkowe media nie napisały?

Postautor: Gość » 9 sty 2019, o 16:38

Ta jedna, rzekomo bez kompetencji, pracuje w NBP od 11 lat. Tego oczywiście tez wasze parówkowe media nie napisały?
jak tu wykombinować, że to wina Tuska

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”