Czujnik smogu na TDK - potrzebne głosy! NIewiele brakuje...

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 09:54

>I Co Panie z tym czujnikiem?(...)
116. Tomaszowski Dom Kultury Tomaszów Lubelski (woj. lubelskie) 22-600 Lwowska 72 (236 głosy)
Do TOP 100 zabrakło 42 głosy

>...(...dużo bezwarościowych pierd*ł...)...Jaki bank taka reklama
Jaki troll taki morał. A***a -największa grupa ubezpieczeniowa w UK - wystarczy sięgnąć do Wikipedii :)

Umieć czytać to nie to samo co umieć czytać ze zrozumieniem. Ale mi ten kaganek kopci ;)
w UK?Helloo jesteśmy w Polsce... równie dobrze mogła by być największą grupą ubezpieczeniową na antarktydzie :lol:
Widocznie w UK stać ich na lepsze reklamy niż w Polsce i nie muszą robić kryptoreklam po forach :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2018, o 10:11

Panie,wystarczy dopłacić ludziom do gazu a sami zaczną zmieniać piece na gazowe.Poprawa powietrza nastapi niemal natychmiast.Problem jest jednak taki,że gaz drogi a kasa jakoś się rozłazi.Mam wrażenie,że państwo zapomina o podstawowych potrzebach ludzi a funduje im atrakcje i zbytki.
Koncerty,wydarzenia,konferencje,posiedzenia,eurowizja...

A ludzie się zastanawiają jak wyźyć za 1500 zł?
Wzbudzanie poczucia winy i wzięcie odpowiedzialności za klimat i cały świat wydaje się z tej perspektywy śmieszny i abstrakcyjny.
Na górę

Postautor: Goscc » 11 gru 2018, o 11:08

>>Widocznie w UK stać ich na lepsze reklamy niż w Polsce i nie muszą robić kryptoreklam po forach
Marnujesz talent na tym forum. Z tak rozwiniętym płatem czołowym powinieneś pisać paski w TV albo ujadać w Pudelku.
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2018, o 09:42

>>Widocznie w UK stać ich na lepsze reklamy niż w Polsce i nie muszą robić kryptoreklam po forach
Marnujesz talent na tym forum. Z tak rozwiniętym płatem czołowym powinieneś pisać paski w TV albo ujadać w Pudelku.
Ci co dużo mówią zazwyczaj nie robią nic.W Twoim przypadku ogranicza się to do nic nieznaczącej dyskusji na forum.Niby walczysz o sprawę czujnika posługując się kryptoreklamą a tak naprawdę po głosowaniu nawet się nie bąknołeś by dalej walczyć w tej sprawi.Czyli co smog nagle znikną? :lol: Kończę tą jałową dyskusje bo widzę że te utarczki słowne mają na celu podtrzymanie tematu a działanie w tej sprawie i tak jest żadne u kogoś kto ,,walczył,, o montaż czujnika na TDK. Możesz po mnie jeździć-leje na to ale to nie ja wyszedłem na opryskliwego pozoranta z pewnej firmy


Nie mniej pozdrawiam i na przyszłość proponuję tak nie gwiazdorzyć 8)
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2018, o 22:06

No. I jak czujnik wykryje smoga to zaczną wyć syreny i wszyscy przestana palic w piecach
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2018, o 09:45

niech dadzą wszystkim dopłaty wo wymiany pieca.czujnik . po uj?
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2023, o 10:17

Panie,wystarczy dopłacić ludziom do gazu a sami zaczną zmieniać piece na gazowe.Poprawa powietrza nastapi niemal natychmiast.Problem jest jednak taki,że gaz drogi a kasa jakoś się rozłazi.Mam wrażenie,że państwo zapomina o podstawowych potrzebach ludzi a funduje im atrakcje i zbytki.
Koncerty,wydarzenia,konferencje,posiedzenia,eurowizja...

A ludzie się zastanawiają jak wyźyć za 1500 zł?
Wzbudzanie poczucia winy i wzięcie odpowiedzialności za klimat i cały świat wydaje się z tej perspektywy śmieszny i abstrakcyjny.
brawo. w samo sedno


Ostatnio przesunięty w górę 30 kwie 2023, o 10:17 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”